Kewell ve Neill ile uzatılıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

Cevap: Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

1 milyon euro ücrete Kewell gibi adamı nasıl bulacaksınız merak ediyorum... Misimovic gibi takıma sıfır katkı vermiş senede 3 milyon eurp alan adam takıma kazandırılsın diyorsunuz, yedek kalmayı bile problem etmeyen ayrıca takıma verebildiği ölçüde herşeyi vermeye çalışan bir adam gitsin diyorsunuz... Size Elano Misimovic gibiler müstehak

Pino, Culio ve Stancu'nun ücretlerine bir bak bakalım..

Eger böyle 2-3 ay sakatlanicaksa komedi degil aslinda.

Umarim bu sezon bir daha sakatlanmaz, yoksa bence Pinoyu da gönderebilirler eger böyle devam ederse. Üzülürüm gercekten cünkü süper topcu.

2 ay olacak yahu, hala antremanlara baslamamis.

Arkadaşım Türkiyeye gelen her yabancının ortak kaderidir aylarca sakatlanmak bu adamların hepsimi suçlu bunda? HAYIR. Ligimizde tekvandoyla özdeşleşmiş yer yer kung-fu ve yağlı güreş tatında berbat ve kalitesiz bir ligdir. Bkz Antalyaspordaki Sedat denen futbolcu müsvettesi gibi ve de öyle bir MHK varki ülkede MHK başkanı olucak Oğuz Sarvanın Feneriumdan alışveriş yaparkenki fotğrafları düşüo medyaya .

seneye 2 tane yabancı oyuncu alsak yeter onlarda teki misinin yerine tekide zapata yada insuanın yerine alınır bize asıl lazım olan kaliteli yerli oyuncular

Nooldu adamım neye sinirlendin?

Sana değil lafım.Halen sorunu yabancılarda sanıyorlar.Takımdaki yabancılar Zapata dışında hepsi kaliteli.Bana göre hepsinin kalması lazım.

Kewell tecrübedir, kenardan gelir 20 dakka oynar futbol aklı ile çok şey katar. Rotasyon oyuncusudur.Büyük takımlar böyle oyuncuları kullanır(Giggs,Del Piero gibi)

Neill söylemeye gerek yok.Kaptan olacak adamdır. Türkiye'nin en iyi stoperidir.

Cana Türkiye'nin en iyi defansif oyuncusudur. Onu da katmışlar araya. Boş konuşulmuş. Takımdan Zapata,Insua,Misimovic dışında yabancı gitmez, demek istediğim o.

Bundan sonraki hedef yerli pazarı olmalı.Yabancı transferine gerek yok.Yabancıların hepsi kaliteli.

Kewel ve Baroşun 2-0 geriye düştüğümüz Karpty maçındaki performansını unutmayalım . O gün sahada kimler profesyonel kimler değil gördük . Kewelın futbolu Galatasarayda bırakıp altyapıdan antrenör olarak başlamasını çok isterdim

Neill mi Türkiye'nin en iyi stoperi... Neill ilk 11 için çok temposuz,yavaş ve hamlesiz bir oyuncu. Kafa toplarının da çok iyi olduğu söylenemez, tecrübesiyle ve tekniğiyle bu açıklarını kapatan bir oyuncu. Bence sağlam, hızlı bir stoper transferi yapılmalı seneye Sevilla'lı Caceres tarzı.

Kewell 3. tercih konumunu kabul ediyorsa kalmalı. 2. tercih için bile onla yola çıkmak çok riskli. Sakatlanır, 2 ay oynamaz sonra bir ceza yada sakatlık durumunda yine Emre Çolak veya Aydın'ı izlemek zorunda kalırız, yeni Karpaty'lere hoşgeldin ondan sonra..

Duygusallığı bırakın da mantıklı düşünün biraz.

Neill mi Türkiye'nin en iyi stoperi... Neill ilk 11 için çok temposuz,yavaş ve hamlesiz bir oyuncu. Kafa toplarının da çok iyi olduğu söylenemez, tecrübesiyle ve tekniğiyle bu açıklarını kapatan bir oyuncu. Bence sağlam, hızlı bir stoper transferi yapılmalı seneye Sevilla'lı Caceres tarzı.

Kewell 3. tercih konumunu kabul ediyorsa kalmalı. 2. tercih için bile onla yola çıkmak çok riskli. Sakatlanır, 2 ay oynamaz sonra bir ceza yada sakatlık durumunda yine Emre Çolak veya Aydın'ı izlemek zorunda kalırız, yeni Karpaty'lere hoşgeldin ondan sonra..

Neill'in yerine Cacares'i düşünmek çok mantıklı gerçekten. :)

Neill'in yanında Caceres kimdir yahu,Neill en iyisidir bana göre.

"Caceres tarzı" dedim ki Caceres Neill yaşına gelince ondan 2 gömlek iyi bir oyuncu olur. Dediniz diye yazdım, bence Neill iyi bir stoper değil.

Neill ile Caceres kel alaka.

Neill, Caceres'i top diye oynar. Caceres iyi bir stoper evet.

Ancak Neill, komple bir futbolcu.

Bu ne demek biliyormusunuz? Biz bu oyunculardan daha iyisini alamayız onun için bunlar kalsın demek.Çapsız yönetim.:mad:

Kalsın tabi adamlar reyiz, bunlar ne kadar kalırsa o kadar iyi takım oluruz: Cana&Kewell&Neill&Culio&Baros

Neill'i salla da, Kewelllllllllllll müthiş olur. 20 dk oynasa yeter bize. Giggs'imiz olsun :)

Üst Alt