Kewell ve Neill ile uzatılıyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

Cevap: Kewell ve Neill ile uzatılıyor!

Şu takımdan gönderilecek en son adamdır Kewell , adamın duruşu beyefendi , bakışlarında asalet var. İşte diyosun bu gerçekten Galatasaray futbolcusu olabilecek kimliğe sahip bir futbolcu. Takımın yüzü gibi birşey Kewell her ne kadar yönetim bunu Arda ile yapmaya çalıssada Kewell 1 numaralı futbolcusudur takımımızın. Hagi'den sonra hiç bir yabancı futbolcuyu bu kadar benimsemedim.

Harry Kewell , Galatasaray'lı Harry Kewell

Çok iyi olur.. Yerli devrim gerçekleşmesi lazım ve bunun için kaliteli yabancılarımızı tutmalıyız....

kewell la bu sene devam edilmesi bile hataydı

ben de isterim kalmasını ama artık vedalaşma zamanı

Heee hatta ölene kadar uzatsınlar da iyice sulansın. Ne kewelli ne Neilli be. Hepsi dönsün evine köyüne bastırsın gitsinler, rezil herifler.

artık yeni kewellar yeni neillar lazım...kadroda temizlik yapılması lazım..kronik sakat oyunculardan kurtulunmalı, bu çok sevdigimiz kewellda olsa:(

Heee hatta ölene kadar uzatsınlar da iyice sulansın. Ne kewelli ne Neilli be. Hepsi dönsün evine köyüne bastırsın gitsinler, rezil herifler.

senin rezil herifler dediğin adamlar takımın en kaliteli isimleri, kendi evladın diyip bağrına bastığın aydın onlarca kez şans verdiğin aydın sana kewell ın verdiğinin kaçta kaçını vermiş acaba bir sor bakalım... sanki yedekte çok gelecek vadeden adamlar var da kewell önlerini tıkıyor... yollarsınız kewell neill i, sonra aydınlara emre güngörlere kalırız..

Neill doğru, Kewell'ın yerine kaliteli sakatlanmayan ve özellikle güçlü biri alınmalı. Kewell'ada sağladığı katkılardan dolayı teşekkür edilip yollar ayırılmalı.

Evgeni Konoplyanka-Chivu gelsin yerlerine. Her nedense, Neill bu aralar sahada kendi takım arkadaslarına karsı antipatilesmeye basladı.

Üst Alt