Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Almak İçin Ne Yapmalıyız?

Magaza sorumlusu ne yapiyor. yük taşiyorsun. Başka ne yapiyorsun. Sen hep burdasin. Bu iş kaçtan kaça kadar:D

Renktas molada falan giriyorum.Magazadan Temizlik-cöp-Magazanin eksik etiketidir reyonudur ne bilim her turlusunden sen sorumlusun.Yuk isine gelince hafada 50 koli mal tasiyorum.İste ne bilim icki kolisidir deterjan kolisidir ne bilim mallari tasidigin gibi reyona vur is vururken arada kasaya bak yani kasiyerlik yap hic oturmak yok yani 1 saat molan oluyor o kadar 8 saat icerisinde.

Edit:50 kilo degil 50 koli :D ah iphone otomatik yazilari dogrulayarak yanlis yaziyor bazen :D

Son düzenleme:
Renktas molada falan giriyorum.Magazadan Temizlik-cöp-Magazanin eksik etiketidir reyonudur ne bilim her turlusunden sen sorumlusun.Yuk isine gelince hafada 50 kilo mal tasiyorum.İste ne bilim icki kolisidir deterjan kolisidir ne bilim mallari tasidigin gibi reyona vur is vururken arada kasaya bak yani kasiyerlik yap hic oturmak yok yani 1 saat molan oluyor o kadar 8 saat icerisinde.

Ne biçim iş lan bu.:D Sen nasil kilo alacan.:eek:ley:

yaşın çok genç kilo alman biraz zor olabilir o normal ancak sigara kullanıyor isen sigarayı bırakırsan hızlı bir şekilde klio olmaya başlarsın.Onun dışında abur cuburda çözüm olabilir :D

İstedigin kadar ye alamazsin. Metabolizman hizlidir muhtemelen cok yedigin halde alamiyorsan. Tiroid testi yaptir muhtemelen hipertiroid cikacak verecekler ilaci tiroid ve metabolizma seviyen normale donecek

2 yöntem var. 1.si olabildiğince fazla öğün yemek. Yani 5 öğün ne yediğini sallamadan, yağlı falan diyorum yani. Bu şekilde beslenilirse 1 haftada rahat kilo alınır.

2. yol ise geç saatlerde hamur işi vs. abanmak. Bu da kilo aldırıyo.

Ama en iyisi almamak bence, alınca bide vermesi var. Ki o daha zor.

hep ayakta olan insan zor kilo alır. fazla kalori alıp az kalori harcamaktır kilo almanın formulü. yağlar en çok kalori veren sindirimi zor besinlerdir.
ben kısa olarak tavsiyem antidepresan ilaç kullan. o senin iştahını açacak bol bol yatıracaktır. psikiyatri ilaçları kilo aldırır. önce yarım yarım alarak sonra tam almaya başlayabilirsin hapları

hep ayakta olan insan zor kilo alır. fazla kalori alıp az kalori harcamaktır kilo almanın formulü. yağlar en çok kalori veren sindirimi zor besinlerdir.
ben kısa olarak tavsiyem antidepresan ilaç kullan. o senin iştahını açacak bol bol yatıracaktır. psikiyatri ilaçları kilo aldırır. önce yarım yarım alarak sonra tam almaya başlayabilirsin hapları

Yasin kardes doktormusunuz ki ilac tavsiye ediyorsunuz?
Son derece yanlis bir davranis, kilo almak icin antideprasan kullanmanin yan etkilerini düsündünmü hic?
Lütfen bu tür seylere itibar etmeyelim, kilo almak veya vermek isteyenler doktora basvursun. Burada alinacak yalan yanlis
tavsiyeden iyi olacagi kesin.

kahvaltı dışında beyaz ekmek yeme günlük 3 ana öğün 2de ara olmak üzere 5 öğün yemek yiyeceksin. kahvaltı dışında 4 öğün arasındaki zamanı ayarla. 1 oturuşta karnın tam doymak zorunda değil önemli olan o ara öğünler

Olm Kapatın bu konuyu...

Millet psikiyatri ilacı falan al diyor. Böyle saçmalık , cahillik olabilir mi?
Yemin ediyorum çok cahil insanlar var...LÜTFEN ITIBAR ETMEYİNİZ!!!

bayiliyorum su insanlara ne yesem yaramiyor kilo alamiyorum diyorlar, peki sen gün boyu ne yiyorsun diye soruncada , saydiklari sey kedi köpeki doyuracak cinzden, ulan ozaman icimden osmanli tokati yerlestirmek geliyor.

yemesen nasil kilo alacaksin? ye bakalim gün boyu bol bol cikolatalar pastalar hamur isleri yagli seyler ozaman göreyim bakalim kilo aliyormusun almiyormusun vücüt istedi kadar yaksin biryere kadar, cünkü vücütun yaktigindan fazla kalorie alirsan ister istemez kilo alirsin.

Yağ olarak mı alacaksın kas olarak mı ona karar ver bence. En sağlıklısı kas alarak olacaktır onun için spor öneriyorum

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt