Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

haginin okulu var zaten,okulu ile ilgilensin bize yeni oyuncular önersin.Hagi teknik adamlık olarak gerçekten iyi değil zira iyi olsaydı bizden sonra çok büyük işler yapardı.İyi oyuncu olmak iyi teknik direktör olacağını göstermez dolayısı ile anılarımızda kalan hagi olarak kalması bencede daha güzel olacak.

Fatih Terim gelir.Hagi'yi harcamayalım o öyle güzeldi.Adam bizden sonra Steau'de çalıştı oradan bile kovdular.Şimdi alt yapı çalıştırıyor.Bırakın belki yeni Hagiler yetiştirir

Steaua'dan performansi yüzünden ayrilmadi... 8 macta 5 galibiyet, 3 beraberlik almisti. Ayrilma nedeni klüp baskani ile Hagi'nin arasindaki sorunlardi.

Son dakika... Lig TV muhabiri Pinar Argun'a göre Hakan Sükür ile anlasma saglanamadi, ibre tekrar Fatih Terim'e döndü...

Hagi konusunda ve Fatih Terim'in teknik direktör mü sportif direktör mü olarak düsünüldügü konusunda da bir bilgi vermedi.

of off bu belirsizlik cildirtir :(

Fatih Terim gelirse; devre arası 5 giden 15 gelen olur. Ama sonuç ne olur, ''?''.

fatih terim gelsin giden 15 gelen 30 olsun.şu takımdaki çibanları yesin atsın artık bize terim gibi astığı astık adam gerek.

Birde artık 2. dönem sendromunu atlatalım,o zamanki konjöktür ile bu zamanki konjöktür çok çok farklı.Yahu 2.dönemde ali samiyende doğru dürüst maç bile yapmadık canaydın yüzünden dolayısı ile teriminde Galatasaraya ihtiyacı var,2.dönem gibi pohpohlana getirilmeyecek,oda çok istiyor eski günlerine dönmeyi yani başarıya aç bir terim var buda işimize gelir.Bence terimin gelmesine kimsenin tedirgin olmasına gerek yok bütün büyük kulüpler özüne dönüyor artık.

Çok da önemli değil kimin geleceği. Her hamleleri günü kurtarmak için olacak. Taraftar onlarca defa bu oyuna nasıl geliyor anlamıyorum. Şimdi en çok yönetimin sorgulanması gerekirken hiçbir şekilde yönetim sorgulanmayacak. Hagi, Fatih Terim vs. vs. ilk gelsin diye burda sürekli yazı yazanlarda büyük ihtimal ilk eleştirenler olacaklar :) İçinden çıkılmaz aptalca bir kısır döngü.

Yönetim reijkaardı getirmekle büyük bir atılım yaptı ama olmadı,1.5 yıldır oynanan futbol umut vermedi geleceğe dair.Bİrde herkez suçlu ama reijkaard sütten çıkmış ak kaşık yakıştırmalarını beğenmiyorum,pekala reijkaardında çok ciddi hataları oldu.Bence en büyük hatası türk futbolunu ve türk oyuncusunu tanıyamamak oldu.Çok yumuşak davrandı ve birebir ilişkiler kuramadı bu yüzden önemli maç arifeleri kamp olaylarını kaldırdı buda motivasyonu düşürdü.Her maça 4-3-3 ile çıktık ama ters giden maçlarda 2. bir plan üretemedi reijkaard.Şİmdi herkez kadrodan vs bahsedecek,geçen yılın kadrosu çokmu kötüydü? sakatlıklarla uğraşıyoruz çünki oyunculara olan ilişkiler bozuk adamlarda kasmıyor haliyle.GEçirilen sakatlarıkların %80i darbeye bağlı sakatlıklar değil bunu çözemedi reijkaard.

İyi adam beyfendi bir kişiliği var ama bunlar başarılı olmak yetmiyor.Bazen alçakgönüllülük adamı süründürebiliyor dolayısı ile türk oyuncu alçakgönüllü teknik adamı değil eli sopalı otoriter teknik adamları sever.Şuan as dediğimiz her oyuncu formasının garanti olduğunu biliyor işte bu bir takımın erimesi için yeterli bir sebebdir.

Mustafa sarp bile yerim garanti tavrı sergiliyorsa söyleyecek başka söz bulamıyorum..

Christoph_Daum_1.jpg

Çok da önemli değil kimin geleceği. Her hamleleri günü kurtarmak için olacak. Taraftar onlarca defa bu oyuna nasıl geliyor anlamıyorum. Şimdi en çok yönetimin sorgulanması gerekirken hiçbir şekilde yönetim sorgulanmayacak. Hagi, Fatih Terim vs. vs. ilk gelsin diye burda sürekli yazı yazanlarda büyük ihtimal ilk eleştirenler olacaklar :) İçinden çıkılmaz aptalca bir kısır döngü.

Bu yönetimin gelecegi kurtarmak adina planlari olsa bile gerceklestirebilecek kabiliyete sahip degiller zaten.

Burada olay taraftarin oyuna gelip gelmemesi degil, parali asker ultraslan zaten her kosulda yönetimin arkasinda nedeni belli bir sekilde. Bu da yönetime tepki gösterilme ihtimalini minimal seviyeye cekiyor. Bu forumda Fatih Terim, Hagi, Abdullah Avci, Gerets isim farketmez isim vererek birilerini isteyen arkadaslarin (bende dahil) tek düsüncesi kadro icerisindeki zararlilarin temizlenme umudu aslinda. Bu gerceklesirse belki daha ilerisi de olabilir düsüncesi de baska bir umut. Rijkard'i ne kadar sevsem de, desteklesem de gelinen seviye bu temizligi Rijkard'in yapamayacagini gösteriyor.

Ve yeni gelecek teknik direktör ne kadar iyi, ne kadar ünlü ya da ne kadar basarili olursa olsun, futbol bransindaki beceriksizlikten ötürü Adnan Polat ve ekibi belli bir küme tarafindan sorgulanmaya, istenmemeye devam edecektir. Tabiki bu küme icerisinde ultraslan yer almayacaktir.

valla şu an takım enkaz... anca fatih trim düzeltebilir mourinho falanda değil. özellikle yerlileri. şu anda bize saha kenarından küfredip bağıran, ceketini yere atan, terli terli hakemle atışan, yere sümküren, maçı aynı anda içinde yaşayan... fatih terim gelmeli. oyuncuları döve döve adam etmeli. hee kadıköyde feneri yenme umuduna gelince, maalesef pardon filmindeki bi sahne aklıma geliyo. ferhan şensoyun hadi bu sefer kesin beraat edicez diye diye yıllarca hapise geri dönmesi. maalesef futbolcularmız o maçlarda iyi oynamaya çalışsa da ruhsuz oynuo. ama umarım bu sefer olur.

Magath'da güzel aday ama zor, hatta Laudrup ve Gerets'dende zor :)

Magath cok cok güzel olur, Schalke ile isler pek iyi gitmese de devre arasina kadar kesinlikle takimin basinda kalacaktir. Devre arasindan önce ne Schalke ne Magath yollari ayirmayi düsünmez.

Magath Wolfsburg'un basina gecmeden önce önermistim aslinda ama ilgilenilmedi o dönem, simdi de cok zor...

valla şu an takım enkaz... anca fatih trim düzeltebilir mourinho falanda değil. özellikle yerlileri. şu anda bize saha kenarından küfredip bağıran, ceketini yere atan, terli terli hakemle atışan, yere sümküren, maçı aynı anda içinde yaşayan... fatih terim gelmeli. oyuncuları döve döve adam etmeli. hee kadıköyde feneri yenme umuduna gelince, maalesef pardon filmindeki bi sahne aklıma geliyo. ferhan şensoyun hadi bu sefer kesin beraat edicez diye diye yıllarca hapise geri dönmesi. maalesef futbolcularmız o maçlarda iyi oynamaya çalışsa da ruhsuz oynuo. ama umarım bu sefer olur.

Fatih Terim gelince Mustafa Sarp Viera, Hakan Balta Evra, Servet Ferdinand olacak zaten...

Sky Türk'de Radyocu programini seyredin Bilgin Gökberki dinleyin birakin böyle haberleri Hakan Sükür, Fatih Terim, Hikmet Karaman, Hagi gibi... programa mesaj filan atin benim bulundugum yerden biraz zor :p adam dogrulari konusuyor! Rijkaardi göndermekle problemler cözülmüyor! Tavsiye ediyorum Rijkaardi savunanlar baksin, savunmayanlarda!!

Fatih Terim gelince Mustafa Sarp Viera, Hakan Balta Evra, Servet Ferdinand olacak zaten...

ben öyle bişey kastetmedim... ama şu andaki ruhsuz futboluda oynamayabiliriz. servet ve hakan balta hep böyle formsuz muydu sence... hep eleştirdik mi ezelden beri. yere göğre sığdırlamayan zamanları unuttun sanırım. kim ne derse desin şu anda bizi fatih terim silkeler. taktik bilgisi tartışılır ama gaza getirmesini tartışmam... şu aşamada bie taktikten çok iyi bi gaz iyi bir hava lazım.

ben öyle bişey kastetmedim... ama şu andaki ruhsuz futboluda oynamayabiliriz. servet ve hakan balta hep böyle formsuz muydu sence... hep eleştirdik mi ezelden beri. yere göğre sığdırlamayan zamanları unuttun sanırım. kim ne derse desin şu anda bizi fatih terim silkeler. taktik bilgisi tartışılır ama gaza getirmesini tartışmam... şu aşamada bie taktikten çok iyi bi gaz iyi bir hava lazım.

Misimovic, Baros, Kewell, Elano, Pino... Bunlarin üzerinde bir etkisi zaten olamayacak Fatih Terim'in. Yerlilere dönersek Arda'nin 2 cümlesinden biri yurtdisi olduguna göre ayrilik yakindir. Geriye kalan yerliler icerisinde takimi sirtlayacak biri yok. 96-00 dönemi yerlilerinin yarisi kalitede bir yerli kalitesine sahip degiliz. Sarp'a, Servet'e, Hakan'a istedigin kadar gaz ver, beceri bir yere kadar...

Terim'in gazini alabilecek 2 Türk futbolcu var. Ayhan ve Sabri... O yüzden bir ise yaramaz diye düsünüyorum bu hamle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt