Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Yakışmıyo bize bu, takımın başında TD varken başkalarıyla flört etmek. İlk önce boşan, sonra flörte başla.

Sorun Teknik Adam sorunu degil bence. Söyle diyeyim;

Haldun Üstünel gelsin de ama öncesinden gitmesi gerekenler var. Bir de uA'nin basina bir Alp-Aslan yürekli biri/leri...

Ütopik bir düşünce gibi gelebilir ama aklıma geldi söyleyeyim. Guus Hiddink de düşünülebilir aslında. Çalıştırdığı tüm takımları kısa sürede şahlandıran bir adam (Her ne kadar Türk takımlarına bir katkısı olmasa da henüz). Ayrıca bu sayede sürekli Türkiye'de kalır ve Milli takımı Hollanda'dan yönetiyor eleştirileri son bulur. Türk futbolunu ve Türk futbolcusunu daha yakından tanıyacağı için, her an olayın içinde olacağı için Milli takım açısından da faydalı olur aslında ama pek akla gelecek bir isim değil kendisi an itibariyle..

Ütopik bir düşünce gibi gelebilir ama aklıma geldi söyleyeyim. Guus Hiddink de düşünülebilir aslında. Çalıştırdığı tüm takımları kısa sürede şahlandıran bir adam (Her ne kadar Türk takımlarına bir katkısı olmasa da henüz). Ayrıca bu sayede sürekli Türkiye'de kalır ve Milli takımı Hollanda'dan yönetiyor eleştirileri son bulur. Türk futbolunu ve Türk futbolcusunu daha yakından tanıyacağı için, her an olayın içinde olacağı için Milli takım açısından da faydalı olur aslında ama pek akla gelecek bir isim değil kendisi an itibariyle..

Hiddink son iki maçını kaybettiği ve medyada biraz yıprandığı için, mantıklı olsa bile yönetim buna cesaret edemez.

buda cok onemli bir nokta

klupte deger birakmadilar

Buz klüpteki deger "Rijkard'a sene sonunda durum ne olursa olsun sözlesme uzatma teklifi uzatacagim" sözünün havada kalmasiyla taban yapmisti zaten. Digerlerini söylemiyorum bile...

Ya da Haldun Üstünel'in gönderilip Adnan Sezgin'e yetkiler verilmesi...

Sorun Teknik Adam sorunu degil bence. Söyle diyeyim;

Haldun Üstünel gelsin de ama öncesinden gitmesi gerekenler var. Bir de uA'nin basina bir Alp-Aslan yürekli biri/leri...

Kardesim actigin basligin adi Galatasaray'in sorunu... Yönetim-futbolcu-taraftar.

En az sucu olan teknik ekip.

SON DAKIKA

Rijkard ile yollar kesin olarak ayrildi. Sözlesme karsilikli olarak feshedildi.

Bakalim bundan sonra ne olacak...

Haydi Hagi yi de açıklayın da bugünlük sevincimiz x2 artsın. Yoksa yazık olacak takıma Terim gelirse

hagi gelirse yine yandı gülüm keten helva. Takım içi huzursuzluklar bitmez. Bu kadro hagininde başını yer göreceğiz zaten.

hagi gelirse yine yandı gülüm keten helva. Takım içi huzursuzluklar bitmez. Bu kadro hagininde başını yer göreceğiz zaten.

Zaten sadece TD degisikligiyle kurtulmaz Galatasaray. Yönetim-Futbolcu-Taraftar bu durumda olmamizin tek nedeni.

Teknik direktör olarak Hagi, baskan olarak Üstünel-Dürüst diye düsünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt