Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kim Gelmeli? Gheorghe Hagi mi? Fatih Terim mi?

Hagi ile uzun vadeli olabilir ama kısa sürede takımın bu dağınıklığını toparlamak pek kolay olmayacaktır.

şu an kim gelirse gelsin takımı havaya sokacaktır. Adaylarım ise Martin O'Neill ya da Hagi.

Hagi ile uzun vadeli olabilir ama kısa sürede takımın bu dağınıklığını toparlamak pek kolay olmayacaktır.

Su anda gelebilecek hic bir teknik direktör ile uzun ya da kisa vadeli hic bir sey olmaz. Hagi gelir, yönetim gider, Dürüst-Üstünel tarzindan bir yönetim gelir, o zaman hem kisa hem uzun vadede güzel seyler görebiliriz.

hagi t.d değilde sprdif direktör olsun fatih kapıdan içeri almayın

Hagi'nin yönetim tarafindan ezilecegini söyleyen arkadaslar, kesinlikle buna karsi cikiyorum. Hagi'ye, basarili olacagina her türlü kefilim, eminim.

Steau Bükres'ten neden istifa ettigini biliyor musunuz? Hemde 8 macta 5 galibiyet 3 beraberlik gibi kötü olmayan bir istatistik ile istifa etti.Nedeni de baskanin kendisine emir vermesi, kendi istedigi 11'i sahaya sürdürmek istemesi... Sunu da direk kopyalayayim;

Galatasaray'ın efsanevi yıldızı Gheorghe Hagi, Steaua Bükreş'teki teknik direktörlük görevinden ayrıldı. Hagi'nin, istifasını bugün saat 17'de düzenleyeceği basın toplantısıyla resmen açıklayacağı öğrenildi. Hagi'nin istifası kamuoyunda şok etkisi yaparken, televizyonlar yayınlarını keserek gelişmeleri kamuoyuna duyuruyor.

Steaua Bükreş kulübünün başkanı Gigi Becali, istediği 11'i sahaya sürmediği gerekçesiyle Hagi'yi görevden almakla tehdit etmişti. Dün geceki Şampiyonlar Ligi maçında Becali'nin istediği 11'le sahaya çıkan Steaua Bükreş, deplasmanda Slavia Prag'a 2-1 yenilmişti.

Bu arada Hagi'ye Mircea Lucescu'dan destek geldi. Becali'yi teknik direktörün işine karışmakla suçlayan Lucescu tepkisini, 'Becali, ticari hayata Hagi'den borç alarak başladığını ne çabuk unuttu?' sözleriyle dile getirdi.

Hagi Galatasaray'da da kendini ezdirmez, nasil zamaninda "Benim futbolcularim maaslarini alamiyor" diyebildiyse, hakli olan tarafta yer aldiysa, yine ayni sekilde davranacaktir.

Müsterih olunuz en dogru tercih Hagi'dir. Diger yandan 2 senedir takim calistirmamasi fiziken ve ruhen bu zorlu göreve hazir oldugunu gösteriyor.

Bende terimden yanayım. Kabul etmedi ama eminimki istediği şartları adnans lar yerine getirememiştir.Öyle çok şey de istememiştir diye düşünüyorum. Manevi şeyler istemiştir, patron ben olurum demiştir. herkez biliyordur demek istediğimi.

Ayrıca hagi nin gelmesine gönlüm razı olmuyor. O kadar büyükkü sevgisi, o adamın kötü sonuçlar dahilinde trübünden gelecek homurdanmalar hatta istifa sesleri yüreğimi burkar, içim sızlar.

Olacak bunlar.

Hayirli ugurlu olsun, sanirim bunu en cok isteyenlerin basinda yer aliyordum. Kesinlikle pisman olmayacagimiz bir karar verildi.

Kalli gibisi gelsin. Bizim takıma şöyle eli sopalı biri şart. Mülayim adam bulunca çok fena şımarıyorlar. Gerektiğinde Lincoln, Hakan Şükür dinlemeden kadro dışı bırakabilmeli. Yada Misimovic'i bilen biri gelmeli. Ve teknik direktör alıcaksak Alman olsa sevinirim. Gerets iyi olurdu ama o da karakter olarak fazla mülayim.

Kalli gibisi gelsin. Bizim takıma şöyle eli sopalı biri şart. Mülayim adam bulunca çok fena şımarıyorlar. Gerektiğinde Lincoln, Hakan Şükür dinlemeden kadro dışı bırakabilmeli. Yada Misimovic'i bilen biri gelmeli. Ve teknik direktör alıcaksak Alman olsa sevinirim. Gerets iyi olurdu ama o da karakter olarak fazla mülayim.

Hagi isteklere, dileklere karsilik verecektir, yeter ki arkasinda olalim!

Sezonun 10. haftasına geldik. Ne çok erken, ne de çok geç. Nereden baktığına ve ne amaçladığına bakar.

Kim gelirse gelsin bu kadro onun kadrosu değil. Kısaca kimse gelecek kişiyi acımasızca eleştirmeyecek (en azından ben). Sonuçta krizin ardından gelen kişiden istenen ilk şey takımın üstündeki ölü toprağını almak, yönetim yarattığı bu gazı biraz olsun dışarı salmak, bu sezonu ilk 2 de bitirmek (ki olması gereken hedef bu olmalı) için maksimum verim vermek.

Bu hedefi tutturmak için kim gelirse gelsin ön yargılarımızı (benim Hadgi konusunda bir tek ön yargım var: Ligimizi uzaktan izlemesi, ligin diğer takımlarının ince detaylarına hakim olmaması. 10. haftada takımı eline vereceğimiz ve 2. bitirmesini bekleyeceğimiz kişide olması gereken en önemli unsurların başında geliyor bence) bir kenara bırakıp , her ne kadar tilt olsak da bu yönetime ve gelecek hocaya yüzde yüz destek vermeliyiz.

Hesabın sorulacağı yer ne Sami Yen ne de Türk Telekom Arena'dır. O yer Genel kuruldur. Galatasaylılık demek en çok kazanan olmak değil dir, Galatasaylılık bir duruş tur. Hayata karşı bir duruş, kalite. Bu kriz anında kalitemizi gösterilim lütfen.

Hadgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt