Kim Gitsin! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gitsin!

yazdıklarının çoğuna katılıyorum ama linderotha sene sonuna kadar daha şans verilmesi lazım birde serkan çalık bizim takımda her zaman oynayabilir onu kiraya vermek çok büyük hata olur diğer söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.Özellikle nonda bir kulak çekme operasyonu ile eski formuna dönebilir.

Bu kadroda iyileştiği zaman Serkan veya Ferdi bu takıma zor girer.Kiralık gittikleri takımlarda kendilerini geliştirebilirler.Linderoth'a gelince de 1 yıldır sakat olan bir adamın bundan sonra iyileşse bile verimli olamayacağını düşünüyorum.Hemde kontenjan açıp,yerine sağlam bir önlibeo alınabilir.

Bu kadroda iyileştiği zaman Serkan veya Ferdi bu takıma zor girer.Kiralık gittikleri takımlarda kendilerini geliştirebilirler.Linderoth'a gelince de 1 yıldır sakat olan bir adamın bundan sonra iyileşse bile verimli olamayacağını düşünüyorum.Hemde kontenjan açıp,yerine sağlam bir önlibeo alınabilir.

devre arası sağlam bir ön liberoyu nereden bulacaksın bulursan bile fiyatı ne kadar olacak adamlar parasızlıktan skibbeyi gönderemiyorlar ki ön libero alsınlar 2.devrede sabredip yine olmazsa göndersinler hem seneye stadın isim hakkından para gelecek onunla 10 numara ön libero alırız serkana gelince sen geçen seneki fenevle kadıköyde oynadığımız maçı unuttun herhalde luganoyu sirk maymununa çevirmişti resmen zaten bu sakatlığıda luganonun eseri belki ilk 11'e değil ama 18'e kesinlikle girer zaten bu gidişle hiçbir zaman tam kadro çalışamayacağız ilk 11'e bile girebilir.ferdiye gelince ben onun gönderilmesine bi şey demedimki kiralık değil isterse satsınlar gıkım çıkmaz;).

Meira nin yerine daha hizli daha saglam bi futbolcu alinabilir.. Tabii sen begeniyor olabilirsin ama ben begenmiyorum simdilik.. Takima bise veremedi. Hic sevmiyorum onu :)

devre arası sağlam bir ön liberoyu nereden bulacaksın bulursan bile fiyatı ne kadar olacak adamlar parasızlıktan skibbeyi gönderemiyorlar ki ön libero alsınlar 2.devrede sabredip yine olmazsa göndersinler hem seneye stadın isim hakkından para gelecek onunla 10 numara ön libero alırız serkana gelince sen geçen seneki fenevle kadıköyde oynadığımız maçı unuttun herhalde luganoyu sirk maymununa çevirmişti resmen zaten bu sakatlığıda luganonun eseri belki ilk 11'e değil ama 18'e kesinlikle girer zaten bu gidişle hiçbir zaman tam kadro çalışamayacağız ilk 11'e bile girebilir.ferdiye gelince ben onun gönderilmesine bi şey demedimki kiralık değil isterse satsınlar gıkım çıkmaz;).

Tamam Serkan'ı bende beğeniyorum ama uzun zamandır piyasada olmayan bir adamın gelipte hemen takıma girecek kadar performans yakalaması zaten fizik kurallarına aykırı.Birde Galatasaray hiçbir zaman transfer konusunda sıkıntı yaşamadı gerekirse transfer yapar.

Meira nin yerine daha hizli daha saglam bi futbolcu alinabilir.. Tabii sen begeniyor olabilirsin ama ben begenmiyorum simdilik.. Takima bise veremedi. Hic sevmiyorum onu :)

Meira'nın asıl yerinin stoper olduğunu hepimiz biliyoruz.Orta sahanın dirençsizliği Meira'nın zorlanmasına sebep oldu.Mücadeleci 2 tane ortasaha adamımız olsa Meira'yı daha verimli kullanabiliriz.

Ya yeterki o düzelsin, Galatasaray kazansin kolay gol yemesin, ben degil kulaklarimin cinlamasi tükürdügümüde yalarim sorun degil renktas

Tamam Serkan'ı bende beğeniyorum ama uzun zamandır piyasada olmayan bir adamın gelipte hemen takıma girecek kadar performans yakalaması zaten fizik kurallarına aykırı.Birde Galatasaray hiçbir zaman transfer konusunda sıkıntı yaşamadı gerekirse transfer yapar.

o performansı niçin Galatasarayda yakalayamasın ki hem o bizim için oynarken sakatlandı şimdi onu sen sakatlıktan yeni çıktın sen takıma girecek formu şurada yakala dersen bu hangi vicdana sığar serkanda Galatasarayda idmanlarını yapıp eksiklerini kapatıp yeniden takımına faydalı olacak.

formsuz ümit ve nonda yı görünce şu takımdan en son serkanı yollarım. baros da sistemde harcanıyor. serkan keşke sakat olmasaydı, bence faydası dokunurdu.

barış özbek gibi bir ortasaha oyuncusuna yol vermek çok büyük bir hata olur. ortasahada iki yönlü oynayan oyuncu bulmak kolay değil. kendini geliştirceğine inanıyorum.

gitmesini istedikleri: volkan yaman, m.güven, nonda, hasan, sabri(senede 2-3 maç süper oynıyacak diye bu adama katlanılmaz, hazırda sağ bek yok orası ayrı)

Üst Alt