Kim Gitsin! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim Gitsin!

Ümit Karan,Hasan Şaş,Nonda,Orkun,Volkan Yaman,Linderoth..

M.Batdal,Özer Hurmacı,Murat Ceylan,Ceyhun Gülselam,Onur Recep Kıvrak,Orhan Şam,Ramires.

Ve kaliteli bir pivot santrafor (Crouch,Zigic,Morientes,Ashton..)

Barış Özbek Galatasaray'da oynatıldığı mevkinin adamı değil,onun geçen sene iyi oynadığı maçlar sağ açık oynadığı maçlardı.Eğer kademe yapmasını öğrense ondan bir sağbek de olabilir,en azından Sabri'den daha iyi orta açıyor:)

Serkan Çalık Baros'la nasıl oynar bilmem,ancak şimdiki sistemde faydalı bir oyuncu olabilirdi.Onu bu sene izlemeden herhangi bir yorum yapmak istemiyorum.

Mehmet Güven'den çok şey bekleniyordu fakat geliştiremedi kendini.Mehmet Topal'a geçen sene tanınan şans ona tanınsa belki olabilirdi,bir zamanlar Topal'a da kazma diyorduk...

Nonda'dan önce Ümit Karan gönderilmelidir bu takımdan.Hasan Şaş hala çabalarken,Ümit Karan keyfime bakarım modunda.Bu sene sadece beğendiğim maç Benfica maçıydı,ki Benfica iyi bir takım değil,Olympiakos'tan 5 yedi döndü.

Volkan Yaman bu sene saçmaladı biraz,Alparslan Erdem gelişirse satılık listesi için iyi bir aday olur.Linderoth'un %99 sözleşmesi devre arası fesh edilecek.

Eğer gönderilmesi gerekenler varsa, bunların başında Ümit Karan geliyor.

Ankaraspor'un havasını bilir o. Özer - Ümit takası yapalım... :)

orkun,aykut,volkan yaman,linderoth,mehmet güven katkidan cok zarar verdiler. birde ü.karan ve ayhanin görevlerini tamamladigini düsünüyorum basarili isimlerdi tebrik ederim ama artik bir katkilarini göremiyorum.

nerdeyse bütün takımı yolladınız, gerçekten süpersiniz

diger futbolcuları geçtim ama serkan çalık'a nasıl olurda kötü diyebiliyorsunuz??

çok güzel bi konu açmısınız bnm oyum tabikide barışa futbolcu falan deil anadolu kulüplerinde bile oynayamaz bence aynı şekilde serkan çalıkta gitsin pek bi fayda sağlamaz nonda konusunda yazıya katılmıyorum bence su an mevcut forvetlerden en iyisi şahsi fikrim

Burada yazılan isimlere bir bakın...

1. Barış Özbek: takımda pres yapan kaç kisi var? ikinci yarının sonlarında oyuna girerse faydalı olur.

2. Serkan Çalık : Teknigi çok iyi, süratini iyi kullanıyor. Dunga'nın sözlerini ne çabuk unuttunuz

buraya bi bakin: Serkan Dunga'yı büyüledi

3. Mehmet Güven: Biraz daha sans verilmesi gerek. En iyisi kiralık vermek

4. Volkan Yaman: Hakan Balta'nın yedegi, defansı kötü ama iyi bir alternatif.

5. Ferdi Elmas : Ne zaman aldık, niçin aldık ve ne kadar oynadı??

6. Tobias Linderoth: futbolculuguna kimse bisey diyemez, ama sakatlık konusunda çok sanssız eger iyilesmezse gönderilebilir.

7. Shabani Nonda: Geçen sene sampiyonluktaki payı çok büyük, formda olmadıgından hemen gönderelim diyen taraftarlarımız oldugundan utanıyorum.

8. Emre Aşık: Iyi bir yedek, zaten sezon sonu gidecek.

9. Servet Cetin: Yerini garanti olarak görüyor, kendini Ronaldinho zannetmeye basladı ondan Emre Güngör iyilesince yedek bırakılmalı. O zaman aklı basına gelir.

10.Arda Turan: Bi arkadas kendi iyiligi için gitsin demis, ama iyiligi için bi kaç sene daha kalması iyi olur yoksa Tuncay gibi küçük bi klübe gider.

11.Fernando Meira: Yorum yok

12.Hakan Balta: Türkiyenin en iyi sol beki...

13.Ümit Karan: Aynen Nonda ve Baros gibi form düsüklügü var, Ne mutlu ki formda olmayan futbolcuları gönderecek kadar aptal bi yönetimimiz yok.

14.Hasan Sas: Efsane kadro'dan bi tek o kaldı, diger futbolculara yaptıklarını ona'da yapmazlar umarım.

15.Sabri Sarıoglu: bu aralar kötü degil ama transfer teklifi gelirse kabul edilmeli bence. Ugur iyilesince yeri garanti zaten.

16.Orkun Usak: Gönderilebilir

Targutay Sabancı,S. Serhat Türkel Yorum yeteneği sıfır. futbolculara çamur atma,kötüleme çok iyi gönderilebilirler...

Burada yazılan isimlere bir bakın...

1. Barış Özbek: takımda pres yapan kaç kisi var? ikinci yarının sonlarında oyuna girerse faydalı olur.

2. Serkan Çalık : Teknigi çok iyi, süratini iyi kullanıyor. Dunga'nın sözlerini ne çabuk unuttunuz

buraya bi bakin: Serkan Dunga'yı büyüledi

3. Mehmet Güven: Biraz daha sans verilmesi gerek. En iyisi kiralık vermek

4. Volkan Yaman: Hakan Balta'nın yedegi, defansı kötü ama iyi bir alternatif.

5. Ferdi Elmas : Ne zaman aldık, niçin aldık ve ne kadar oynadı??

6. Tobias Linderoth: futbolculuguna kimse bisey diyemez, ama sakatlık konusunda çok sanssız eger iyilesmezse gönderilebilir.

7. Shabani Nonda: Geçen sene sampiyonluktaki payı çok büyük, formda olmadıgından hemen gönderelim diyen taraftarlarımız oldugundan utanıyorum.

8. Emre Aşık: Iyi bir yedek, zaten sezon sonu gidecek.

9. Servet Cetin: Yerini garanti olarak görüyor, kendini Ronaldinho zannetmeye basladı ondan Emre Güngör iyilesince yedek bırakılmalı. O zaman aklı basına gelir.

10.Arda Turan: Bi arkadas kendi iyiligi için gitsin demis, ama iyiligi için bi kaç sene daha kalması iyi olur yoksa Tuncay gibi küçük bi klübe gider.

11.Fernando Meira: Yorum yok

12.Hakan Balta: Türkiyenin en iyi sol beki...

13.Ümit Karan: Aynen Nonda ve Baros gibi form düsüklügü var, Ne mutlu ki formda olmayan futbolcuları gönderecek kadar aptal bi yönetimimiz yok.

14.Hasan Sas: Efsane kadro'dan bi tek o kaldı, diger futbolculara yaptıklarını ona'da yapmazlar umarım.

15.Sabri Sarıoglu: bu aralar kötü degil ama transfer teklifi gelirse kabul edilmeli bence. Ugur iyilesince yeri garanti zaten.

16.Orkun Usak: Gönderilebilir

tamamen katılıyorum...hislerime tercüman olmuşsun renktaş :D

Üst Alt