Kırmızı Koltukta Can Büyük! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Can Büyük!

Galatasaray da en sevdigin/gurur duydugun sey nedir?

Galatasaray da en nefret ettigin sey/olay?

Ayrica bekardin galiba dogru mu? :D Evlenmeyi dusunuyormusun yakin zamanda? (2-3 yil icinde), yoksa suanda tamamen okuluna mi odaklandin sonra olursa olur mu diyorsun ;)

Galatasaray da en sevdigin/gurur duydugun sey nedir?

Galatasaray da en nefret ettigin sey/olay?

Ayrica bekardin galiba dogru mu? :D Evlenmeyi dusunuyormusun yakin zamanda? (2-3 yil icinde), yoksa suanda tamamen okuluna mi odaklandin sonra olursa olur mu diyorsun ;)

Zor bir soru bence. Bence bizi zaman zaman aglatmasi, zaman zaman da güldürtmesi. Hayatin her aninda yanimda olmasi, yani bir parcam olmasi diyebilirim.

En nefret ettigim sey kendi kendimizi frenlememiz,asagiya cekmemiz. Yoksa coktan bu kulüp Türkiye ligine ambargo koyardi ve Avrupada bir kupa daha kaldirirdi. En cok nefret ettigim sey neredeyse hep yanlis kararlar vermemiz yanlis secimler yapmamiz. Bu yanlis kararlar ve secimlere ragmen bu kadar basarili olmamiz da cok sasirtici ve ilginc bence.

Evet bekarim :D Yani ben aslinda aceleci degilim bu konuda, tabi evlenmeyi düsünüyorum bir gün ama bunu zorlayacak degilim. Ilk önce okul ve is. Gecen sene bir arkadasim evlendi daha Üni'ye yeni baslamasina ragmen, bence cok zor birsey. Önce hayati belirli bir düzene sokmak lazim, düzenli bir isin bir hayatin olmali bana göre.

Kalbinden söylemeni istiyorum,

Hayalinde ki koç ve forvet kimlerdir. Hani mesela bugün kim açıklansa ( gündemden etkilenmeden ) ekran başın da yumruk show yaparsın

Kalbinden söylemeni istiyorum,

Hayalinde ki koç ve forvet kimlerdir. Hani mesela bugün kim açıklansa ( gündemden etkilenmeden ) ekran başın da yumruk show yaparsın

Antrenör olarak bu takimin basinda Mourinho veya Klopp'u görmek isterim. Klopp genclere cok önem veren biri, Mourinho da adi üstünde "the special one".

Forvet olarak Lewandowski derim. Benim gözümde su an dünya capinda en komple forvet kendisi. Bir de bir bucuk - iki sene önceki Falcao'ya bayiliyordum. Ayagi kirilmisti galiba, o zamandan beri bir türlü toparlayamadi. Ha bugün bu haliyle bize gelse sevincten oradan buraya ziplarim vallahi :D

Bu isimler ucuk oldu biraz, tabi forveti Burak-Umut olan bir takimin taraftari bu ikisinden daha "kötü" topcularda bile yumruk sov yapar :)

Üst Alt