Kırmızı Koltukta Can Büyük! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Can Büyük!

Eger su iki secenekten tek bi secenegin olsaydi hangisini secerdin : Turkiyenin Dunya kupasini almasini mi, Galatasarayin Sampionlar Ligini kazanmasini mi ?

Eger su iki secenekten tek bi secenegin olsaydi hangisini secerdin : Turkiyenin Dunya kupasini almasini mi, Galatasarayin Sampionlar Ligini kazanmasini mi ?

Galatasaray'in Sampiyonlar Ligi kupasini kaldirmasini secerdim sanirim. Eskiden olsa Dünya Kupasi derdim herhalde ama gözümde bizim SL kupasini almamiz daha olasi birsey.

Keita'nın gidişi mi, yoksa Reus'un gidişi mi daha çok koydu? :)

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Kesinlikle Keita. Reus da en azindan kasaya 17 Milyon€ girdi. Keita'yi 650bin icin sattilar ya hala inanamiyorum.

O affedersin bok gibi takimda simdiki Muslera-Melo-Sneijder gibi öne cikan tek futbolculardan biriydi Keita. Yazik oldu gercekten.

Ayrica Reus bizden gittiginden beri bir türlü o beklenen patlamayi gerceklestiremedi bence, Dortmunda geldiginden beri acayip cok sakatlaniyor. Acaba bunlar da da Besiktas laneti gibi birsey mi var :D

Kesinlikle Keita. Reus da en azindan kasaya 17 Milyon€ girdi. Keita'yi 650bin icin sattilar ya hala inanamiyorum.

O affedersin bok gibi takimda simdiki Muslera-Melo-Sneijder gibi öne cikan tek futbolculardan biriydi Keita. Yazik oldu gercekten.

Ayrica Reus bizden gittiginden beri bir türlü o beklenen patlamayi gerceklestiremedi bence, Dortmunda geldiginden beri acayip cok sakatlaniyor. Acaba bunlar da da Besiktas laneti gibi birsey mi var :D

Gladbach'lıların bedduaları huzur vermiyor galiba :)

Gladbach'lıların bedduaları huzur vermiyor galiba :)

Yok ya Reus'a fazla kizmadilar,cünkü Reus Dortmund altyapisi olan Dortmund da dogup büyümüs biri. Cogunluk gitmek istemesini anlayisla karsiladi, hem adam rekor bir bonservis ücreti ile gitti.

Kime beddua edildi biliyormusun? Dante'ye cok pis sövdüler Bayerne gitti diye. Münih den nefret ediyor neredeyse bütün takimlar ve taraftarlar. "Scheiss FC Bayern" diye tanilmis bir tabir vardir Almanyada :D

Nasil tercüme ederim bilmiyorum ama iste sen küfür olarak algila o kelimeyi :D

Üst Alt