Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

Ankara'ya gel, buranın sahilleri de güzeldir.

:eek:

Ruffier mi Muslera mı?

Son yıllarda Avrupa futbolundan çok uzak kaldım. Malum öğrencilik, yurtta maçlara şifre giriyor, internet berbat ötesi zaten. O yüzden ikisini de tanımıyorum. Tanıdığım ve gelmesini istediğim tek isim var; Sebastien Frey:) Eğer saha içinde iyi bir ekip yaratılırsa yabancı kalecinin çok bir katkısı olmaz. Ufuk da halihazırda idare edebilir bana göre. Ama sahadaki ekip uyumsuzsa kalecinin maç kurtarabilecek kapasitede olması gerekiyor.

Bir gün sana ihraç vermemi ister misin? Ne bileyim, gün gelir devran döner yani.:evilsmile:

Ben "bir gün" derken "bugün"ü kastetmemiştim. Geleceğe dair planlarımı açık ediyorum gördüğün gibi, önlem neyn alasın diye.

Hem mezuniyetiniz hem de k.k. hayırlı olsun. :)

Bir admin olarak kişisel fikrinizi sormak istiyorum: forum üyeleri arasında eşitlik olmalı mı yoksa aktif üyeye daha mı müsamahalı davranılmalı ?

Hem mezuniyetiniz hem de k.k. hayırlı olsun. :)

Bir admin olarak kişisel fikrinizi sormak istiyorum: forum üyeleri arasında eşitlik olmalı mı yoksa aktif üyeye daha mı müsamahalı davranılmalı ?

Teşekkür ederim.

Cezai uygulamalarda eşitlik olması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda elimizden geldiğince hassas davranmaya çalışıyoruz. Ama foruma yıllardır emek veren ve foruma katkısı fazla olan kişilerin de bir ayrıcalığı olmalı tabi ki. Bunu da çeşitli ödüllendirmelerle (rütbe, tag vs) sağlamaya çalışıyoruz. Kişisel düşüncelerimle şu anki uygulamalarımız örtüşüyor zaten.

Az çok kendisini tanırım.Yatay geçiş yaptığım okulda ortak arkadaşlarımız var.Zaten kendisi de oradan mezundur.Fazla muhabbetimiz olmasa da konuştuğumuz kadarıyla iyi niyetli bir insan.Başarılarının devamını dilerim Ertuğrul.

Bir admin olarak üyelerden tartışıp da keşke karşımda olsaydı dediğiniz kimse oldu mu? :)

Ciddi derecede zor bir iş çünkü..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt