Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

En sevdigin renk :Z18:

umarım cok farklı bir soru sormusumdur

Avatarin da bulunan T-Shirt taraftar yapimimi? Yoksa Store'da falan var miydi?

sora sora ne soruyor yav

bende bisey sorcam nasil admin oldun

2008'de foruma üye olduktan bir süre sonra Moderatör Alımında başvurdum. 2009'da Süper Moderatör yapıldım, geçen yıl da Admin kadrosuna dahil oldum. Hiyerarşik düzenle geldim yani.

Taraftar yapimi yani. Böyle güzel seyleri taraftarlar yapiyor zaten hep.

Drogba'yi istiyor musun?

Taraftar yapımı. Elmander ve Baros varken forvete yabancı takviye yapılmasını pek istemiyorum. Ama Drogba'ya da hayır diyecek halim yok:)

Bülent Korkmaz'in cep numarasini istedin mi ?? Eger istediysen ve sana verdiyse, bana da versene reis. :p

Ali Sami Yen'de ve yeni stadimizda maca gittin mi? Ozellikle yeni statta gittiysen atmosfer nasil?

Bir de genel olarak hayatta en cok gerceklestirmek istedigin sey nedir?

Bugün dürüm yedin mi?:sad007:

Yemem mi, öğlen dürüm döner, akşam et şiş:p

Nolsun, senden naber?

Ali Sami Yen'de ve yeni stadimizda maca gittin mi? Ozellikle yeni statta gittiysen atmosfer nasil?

Bir de genel olarak hayatta en cok gerceklestirmek istedigin sey nedir?

İkisine de gitme fırsatım oldu çok şükür. TT Arena'daki ilk lig maçına (Sivasspor maçı) gittim. Şansıma sezon içindeki en kalabalık maçlarda biriydi. Stat dolu olduğu zaman atmosfer inanılmaz oluyor. Stada girmeden önce taraftardan çıkan sesi duyunca ayaklarım titremişti:)

Başarılı bir akademisyen olmak istiyorum. Mezun olduktan sonra önümdeki tek hedef o kalıyor artık.

Merhaba abi :)

Ilk Soru : Kitap Okuyormusun ?? Okuyorsan , ne tür kitaplar okuyorsun ?? Ve en beğendiğin 3 kitapı söylermisin ??

Ikinci Soru : Şarkı Dinliyormusun ?? Dinliyorusan , ne tür şarkılar dinliyorsun ?? En beğendiğin 3 şarkıyı söylermisin ??

Ucuncu ve son soru : Film İzliyormusun ?? Izliyorsan , ne tür filmler izliyorsun ?? Еn beğendiğin 3 filmi söylermesin ??

Bir soruyun içinde 3 soru var ama olucak okadar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt