Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

İleride olmak/yapmak istediğin ama olamayacağını/yapamayacağını düşündüğün bir planımsı/hayalimsi/hedefimsi bir şey var mı?

Merhaba abi :)

Ilk Soru : Kitap Okuyormusun ?? Okuyorsan , ne tür kitaplar okuyorsun ?? Ve en beğendiğin 3 kitapı söylermisin ??

Ikinci Soru : Şarkı Dinliyormusun ?? Dinliyorusan , ne tür şarkılar dinliyorsun ?? En beğendiğin 3 şarkıyı söylermisin ??

Ucuncu ve son soru : Film İzliyormusun ?? Izliyorsan , ne tür filmler izliyorsun ?? Еn beğendiğin 3 filmi söylermesin ??

Bir soruyun içinde 3 soru var ama olucak okadar :D

Merhaba,

Okul döneminde olduğumdan uzun süredir kitap okuyamadım. Ama genelde okurum. Macera romanları ve gizli tarikatlar/masonlarla ilgili kitaplara ilgim var. Ama bundan sonra mesleğim icabı kişisel gelişim kitapları okumak durumundayım.

En sevdiğim 3 kitap; Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi ve Simyacı. Özellikle Simyacı'nın yaşam felsefemi etkilediğini söyleyebilirim.

Müzik dinlerim tabi. Genel bir tarzım yoktur, kulağıma hoş gelen her şeyi dinlerim. Rock'dan Rap'e, Pop'dan arabeske, türküden metal müziğe hiç farketmez benim için:) Bunların arasında en sevdiğim 3'lüyü yazmak çok zor olacak, o yüzden pas geçiyorum.

Çok fazla film izleyen birisi değilim. Hatta dünyada klasikleşmiş en iyi filmleri dahi (Yüzüklerin Efendisi, Matrix, Titanic vs.) tamamen izlememişimdir. O yüzden film kültürüm epey zayıftır.

Bursa'ya 2 saat uzaktayım, koşayım mı?

Sen koşmaya başla, ben 10 gün sonra uçakla geliyorum. Aynı anda Bursa'da oluruz:eek:

İleride olmak/yapmak istediğin ama olamayacağını/yapamayacağını düşündüğün bir planımsı/hayalimsi/hedefimsi bir şey var mı?

Amerika/Kanada gibi bir ülkeye yerleşip orada yaşamımı sürdürmek. Küçüklükten beri yurtdışında yaşama hayalim vardı ama sadece KKTC'ye gelebildim:)

Öncelikle selamlar reis.

İzlemiş olduğun futbolcular arasında ilk üçü say desem kimleri sayardın ?

Selam Namık,

Hagi'nin bende manevi açıdan da büyük yeri var. O yüzden 1 numaraya onu koyayım. 2 numaraya Zidane'ı koyarım. Tekniği ve soğukkanlılığı beni büyülemiştir. 3 numara ise çakma değil, orijinal Ronaldo. Bitiriciliğine hayrandım:tiphat:

Selamlar Ertuğrul'cuğum. :)

Herkese sorduğum klasik sorularımı ,sanada sorayım ;)

-Ordan bakınca ben nasıl görünüyorum ?

-Forumda olmazsa olmaz dediğin 5 kişi

-Forumda olmasada olur dediğin 1 kişi

-Hayatında olmazsa olmazların

-Kesinlikle olmalıyım-yapmalıyım vs dediğin şey(ler)

:)

Selamlar Ertuğrul'cuğum. :)

Herkese sorduğum klasik sorularımı ,sanada sorayım ;)

-Ordan bakınca ben nasıl görünüyorum ?

-Forumda olmazsa olmaz dediğin 5 kişi

-Forumda olmasada olur dediğin 1 kişi

-Hayatında olmazsa olmazların

-Kesinlikle olmalıyım-yapmalıyım vs dediğin şey(ler)

:)

Biraz geç olacak ama:)

-Gayet naif, ikili ilişkileri iyi bir Abimizsin:)

-Abdullah Abi, Tamer, Sertaç benim için olmazsa olmazlar.

-Ucu açık bir soru bu:)

-Genel olarak söyleyeyim; Galatasaray, internet, deniz, Bursa.

-Akademisyen olmalıyım, ve geniş bir Amerika kıtası turuna çıkmalıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt