Kitap Önerileri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kitap Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kitap önerileri

Aşk üzerine muhteşem sevgi yumağı oluşturulmuş,her engeli sevgi gücüyle aşılmış bir aşkın hikayesi okumanızı öneririm. ;)

sizofreni_yalniz_oynanmaz.jpg

Şimdi ki önereceğim kitap hayata bağlanmak ve hayat sevgisi ile ilgili. Tımarhanede geçen hikaye Paulo Coelho'nun en güzel serei bence..Veronika ölmek istiyor

veronika%20%F6lmek.jpg

Kurtlar İmparatorluğu

Jean-Christope Grancê

Bu da benim önerebileceğim kitaplar arasındadır.

Ünlü yazar Andrew Mango'nun Atatürk isimli kitabı, ülkemizde bulunan, hainlerin, devrim düşmanlarının her nekadar işine gelmese de, Atatürk gençliğinin mutlaka okuması gereken bir kitaptır.

160146_2.jpg

181957_2.jpg

NASA'ya bağlı bir uydu Kuzey Kutbu'nun derinliklerine gömülü nadir bulunan bir nesnenin varlığını belirler. Bir süredir bocalamakta olan NASA bunu bir zafer olarak niteler. Amerikan uzay politikasını ve yaklaşmakta olan başkanlık seçimini derinden etkileyecek bir zaferdir bu...

Başkan, Beyaz Saray Gizli Haber Alma Analisti Rachel Sexton'ı Milne Buzul Katmanı'na gönderir. Karizmatik bilim adamı Michael Tolland başkanlığında uzmanlardan oluşan bir ekiple Kuzey Kutbu'na giden Rachel, bir süre sonra akla gelmedik bir oyunu ortaya çıkarır. Tüm dünyayı amansız bir düşmanlığa sürükleyecek bir bilim sahtekârlığı söz konusudur.

Rachel, Başkan'la bağlantı kuramadan Michael ölümcül bir saldırıya uğrar. Gerçeğin ortaya çıkmasını istemeyen esrarengiz biri, katillerden oluşan bir ekiple herkesi ortadan kaldırmaktadır.

Issız ve ölümcül bir çevrede bir avuç insanın tüm umudu bu korkunç sahtekârlığın arkasındaki güçlerin ortaya çıkarılmasıdır. Öğrenecekleri gerçek ihanetin doruk noktasıdır

Aksiyon, macera, bilim kurgu, entrika, dolu HARİKA bir kitap. Mutlaka okumalısınız.

Kitabın konusu; Başkanlık seçimleri, NASA, Buzullarda bir göktaşı, Gizli Servis Elemanları, Delta İmha Timleri, ve Bilimadamları BROW nun o muhteşem anlatımıyla bir araya gelmiş ve süper bir kitap olmuş.

512 sayfalık bir kitapta hiç sıkıcı yer yok mu? Malesef yok. Hatta bırakın sayfayı bir cümle bile yok.

NOT: Kitabı aldığınızda bitirmek için uykusuz kalacaksınız o yüzden uygun bir zamanda alın. :)

Aksiyon, macera, bilim kurgu, entrika, dolu HARİKA bir kitap. Mutlaka okumalısınız.

Kitabın konusu; Başkanlık seçimleri, NASA, Buzullarda bir göktaşı, Gizli Servis Elemanları, Delta İmha Timleri, ve Bilimadamları BROW nun o muhteşem anlatımıyla bir araya gelmiş ve süper bir kitap olmuş.

512 sayfalık bir kitapta hiç sıkıcı yer yok mu? Malesef yok. Hatta bırakın sayfayı bir cümle bile yok.

NOT: Kitabı aldığınızda bitirmek için uykusuz kalacaksınız o yüzden uygun bir zamanda alın. :)

Kesinlikle önerilcek bir kitap. Sanat için bir yararı yok ama, inanılmaz sürikleyici

Evet gerçekten inanılmaz derecede sürükleyici.

Peki Özgür bişey sormak istiyorum sana. Metal Fırtına'yı okudun mu? Yani serisinden herhangi birini? Okuduysan düşüncelerin nelerdir? Teşekkür ederim.

Hepsini okudum :)

Hayatımda okuduğum en saçma kitap Metal Fırtına 1, okuduğum en saçma 2. kitap Metal Fırtına 2.

Ne kadar saçma gelsede, şöyle bir durum var. Kitaplar sürükleyiciydi, ama verilen bilgiler yanlış (tank-silah-makine özellikleri falan). Kahraman yaratma cabası,bu kahramanın atom bombası ile birkaç şehri havaya uçurması, tek başına savaşın seyrini değiştirmesi..Çok zorlama olmuş. Yine de Türkiye için iyi oldu. Politik kurgu bir kitap ülkemize gerekiyordu. Ayrıca okuma alışkanlığı kazandırma açısından başarılıydı.

Kısacası, kitabın yazarı yabancı olsa da, evet bu kitabı okurdum ama sonra küfrederdim :)

Hepsini okudum :)

Hayatımda okuduğum en saçma kitap Metal Fırtına 1, okuduğum en saçma 2. kitap Metal Fırtına 2.

Ne kadar saçma gelsede, şöyle bir durum var. Kitaplar sürükleyiciydi, ama verilen bilgiler yanlış (tank-silah-makine özellikleri falan). Kahraman yaratma cabası,bu kahramanın atom bombası ile birkaç şehri havaya uçurması, tek başına savaşın seyrini değiştirmesi..Çok zorlama olmuş. Yine de Türkiye için iyi oldu. Politik kurgu bir kitap ülkemize gerekiyordu. Ayrıca okuma alışkanlığı kazandırma açısından başarılıydı.

Kısacası, kitabın yazarı yabancı olsa da, evet bu kitabı okurdum ama sonra küfrederdim :)

Kısacası Türk'lük egolarımızı tatmin etmek için okuyabileceğimiz bir kitap. Sürüklerken bişeylerde öğretse iyi olur. Neyse yazalım bi köşeye bakalım. Hiç okuyacak başka bişey bulamazsak, alır okuruz ne yapalım.:)

Kısacası Türk'lük egolarımızı tatmin etmek için okuyabileceğimiz bir kitap. Sürüklerken bişeylerde öğretse iyi olur. Neyse yazalım bi köşeye bakalım. Hiç okuyacak başka bişey bulamazsak, alır okuruz ne yapalım.:)

Aynen öyle bir kitap.. Sıkılmışsındır, yapacak birşey yoktur, kasılmak istemiyorsundur.. İşte ilaç gibi gelir ozaman :)

Babası Konyalı olan yabancı bir sigortacının iş için Konya'ya gelmesini, bu sırada başından geçen sır dolu olaylarla karşılaşmasını anlatan, mevlevilik hakkında bilgi veren bir kitap. Ahmet Ümit yazarıdır.

26122400472093770.jpg

Dan Brown'un Melekler ve Şeytanlar da güzeldir.Gerçi bu mayısta vizyona giriyo yurt dışında da.Türkiye'de aynı anda girer mi bilinmez.Dan Brown'un bütün romanları güzel tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt