Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Her canın sıkıldığında Berat ile 5 dakika JB geç, kendine gelirsin.

işte bulmasın diyorum.

kirmizi isikli sokaklarda yurumesi yeter

DSCN0163.jpg

:ka21:

şu ben bıraktım havalarına da hayranım. lan madem bıraktın ne diye sabah mesaj atıyon? bırakın olm artistliği, erkeklik yapmaya gerek yok, ayrılmışsınız, ne o seni ne sen onu bıraktın.

bırakmışken çöpe de ataydın.

Şimdi saygı değer abilerim, renkdaşlarım. Dün aksam itibariyle yaklaşık 4 aydır birlikte oldugum kızdan ayrılmıs bulunuyorum. Sivas maçının sarhoşlugu falan derken dün hiçbir şey anlamadım. Ama bugün yoklugu hafiften koymaya basladı. Barısmak istedim ayrılırken söylediklerim çok incitmiş artık bir önemi yokmuş falan. Şimdi ben nasıl kafa dagıtayım , okulda falan nasıl davranayım yeni manitalara mı akayım . Kafa dagıtmak için önerilerinizi bekliyorum Gsc Boyz :tiphat:

İyi yönden bakarsan, tüm Gsc sana öneri vermek için ayrılmanı bekliyormuş.

Kotü yönden bakarsan, kız arkadaşının şu an bir erkek arkadaşı yok ve Gsc Abazan boys bunu öğrenmiş oldu.

:sgr:

bu yaşta ne yaşadın kızlada unutamayacaksın teknik taktikleri kavra ilerde lazım olur

İyi yönden bakarsan, tüm Gsc sana öneri vermek için ayrılmanı bekliyormuş.

Kotü yönden bakarsan, kız arkadaşının şu an bir erkek arkadaşı yok ve Gsc Abazan boys bunu öğrenmiş oldu.

:sgr:

Buradakiler hep 25 30 yaşında adamlar sübyancı olan varsa aralarında bilemem :happynew:

o değil de ben bu tip konularda sakin başlıyorum, sonra biraz gırgıra vuruyorum, bir süre sonra ciddileşip sinirleniyorum, konu açanın beynini kemiriyorum, sonra konuyu açtığına pişman ediyorum. oha lan, oğul iyi düşün ve karar ver, devam mı tamam mı?

4 ay çok uzun sürmüş neden ki??

:)

Gün doğmadan neler doğar bilinmez

hayata sevgiye hemen küsülmez.

Başka manitaya bak sen ama biraz uzun sürsün

4 ay aşk için çok kısa.:)

Üst Alt