Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Ya işte sorunda o ya kendimi soyutlamadan bir çözüm yolu arıyorum ben .

Sorunun mu varda çözüm yolu arıyorsun? Ne içiyorsunuz olm siz? Git gez dolaş hayatını yaşa nasılsa hatunun biri gelip bir gün çanına ot tıkayacak. Endişen bu mu şimdi? Sen hele bi 30a yaklaş da bekar, ağlarsın artık evde kaldım diye.

Evladım gençliğini saçma şeylerle heba etme bak o geçen günler geri gelmiyor koyver gitsin kızları.

millet var ya yemin ediyorum kafayı yemiş. gidin sınavınıza hazırlanın yahu, manyak manyak işlerle uğraşmayın. üniversitenizi kazanın, kızı kaybettiğinize değil de o sınavı kaybettiğinize çok ağlarsınız. aklınızı başınıza alın olm, çocukça duygularla vakit kaybetmeyin.

Ulan gören de dünya batti sanacak. Altüstü normal liseli manitanin birinden ayrilmissin. Birde konuda 29 kullanici var :D

bol rock music dinleyip mr.masterbation olcan reyiz, kısa sure sonra bi bakmıssın asexuel olmuşun :ka21:

[la olm herif 17 yaşında, 17 yaşında kız beni bıraktıgında yerlerde surunduydum anlayışlı olalım pls]

bol bol halı saha maçı işini görür

:tiphat: Buna yöneldim zaten. Bu arada Ertuğrul baskanın söyledikleri de çok dogru. Pek üzülmeye degmez heralde daha ne kızlar gelir geçer. Bir sorum daha olacak tecrübeli büyüklerimizden nasıl olsa siz ergenlik zamanlarınızı geçtiniz, şu fazla masturbasyon olayı sivilce yapar mı var mıdır böyle bir şey ?

Oha bak bak yeni gördüm birde " kız ağlıyor " yazmış. Kız ağlıyorsa sorun yok yavrucum illa sende mi ağlayacaksın? Kızı ağlatabiliyorsan herşey yolunda demektir, kızlar ağlaktır ağlar ama erkek adam ağlamaz. Eğer sen ağlarsan sorunum var diye gel topik aç yardımcı olacam ben sana ama bu topikteki önerileri dikkate alıp uygularsan başka topik açmana gerek kalmaz.

milan baroşu çağırdığımız beste ile sende evde masterbation diye bağır:D

:tiphat: Buna yöneldim zaten. Bu arada Ertuğrul baskanın söyledikleri de çok dogru. Pek üzülmeye degmez heralde daha ne kızlar gelir geçer. Bir sorum daha olacak tecrübeli büyüklerimizden nasıl olsa siz ergenlik zamanlarınızı geçtiniz, şu fazla masturbasyon olayı sivilce yapar mı var mıdır böyle bir şey ?

Mastur plus çikolata yapmazsan sorun yok, bileğine kuvvet belki Türkiye bilek güreşi takımına katılırsın ileride :D

eger burda konu acip böyle sacma sapan soru sorabiliyorsan, demek ki zaten üzgün falan degilsin, kendini kandirma.

tavsiyem: bol bol su ic, sabahlari bir kasik kahve limon, haftaya bir seyin kalmaz

millet var ya yemin ediyorum kafayı yemiş. gidin sınavınıza hazırlanın yahu, manyak manyak işlerle uğraşmayın. üniversitenizi kazanın, kızı kaybettiğinize değil de o sınavı kaybettiğinize çok ağlarsınız. aklınızı başınıza alın olm, çocukça duygularla vakit kaybetmeyin.

aynen yaaaaa. kızları bir yerime bile takmam. onlar beni taksın olmayan şeylerine.

Üst Alt