Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu

Cevap: Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu

Ali_Koc_vesikalik.jpg

Ali_Koc_vesikalik2.jpg

Yapı Kredi'nin büyük hissedarı UniCredit.

UniCredi zaten uzun süredir Şampiyonlar Ligi'nin sponsoru.

Ortada garip bir durum yok, hemen gaza gelmeyin.

rüşvette sınır yok anasını satim :D infantinoyu koyu cimbomlu diye aylardır komik komplo teorileri üreten kuşlar koç'ların uefaya sponsor olup milyon eurolar akıtmasına normal bişi gibi bakıyolar :D yuh lan harbiden adamlar göz göre göre uefaya rüşvet veriyo

Bence Fener'in GİZLİ "medyacısı" Acun. Objektif haberciliği unutun. Geçenlerde Acun, Aziz, Kiğılı, Şahenk sadece yemek yemediler herhalde.

medyaya ne oldu boyle birden ?

Isin ilginc yani Türkiye disinda Yapi Kredi'nin CL reklamlari dönmüyor. Bi de UEFA'nin sitesine baktim, orda da Yapi Kredi'nin Y'si bile yok. Dis basinda da bu sponsorluk anlasmasini yazan olmamis.

Isin ilginc yani Türkiye disinda Yapi Kredi'nin CL reklamlari dönmüyor. Bi de UEFA'nin sitesine baktim, orda da Yapi Kredi'nin Y'si bile yok. Dis basinda da bu sponsorluk anlasmasini yazan olmamis.

Yapı Kredi, tarihini süsleyen “ilk”lere bir yenisini daha ekleyerek, dünyanın en büyük futbol organizasyonu olanUEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki Resmi Bankası oldu. Bu prestijli spor etkinliğine destek veren ilk Türk bankası olma gururunu yaşayan Yapı Kredi, önümüzdeki üç sene boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.

Yapı Kredi, tarihini süsleyen “ilk”lere bir yenisini daha ekleyerek, dünyanın en büyük futbol organizasyonu olanUEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki Resmi Bankası oldu. Bu prestijli spor etkinliğine destek veren ilk Türk bankası olma gururunu yaşayan Yapı Kredi, önümüzdeki üç sene boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.

Peki dis basinda ve UEFA'nin sitesinde niye Yapi Kredi ile ilgili bir satir bile yazmiyor? :eek:

sponsor olsa nolur olmasa ne olur artık ne ceza çıkar ne bişey adamlar bi şekilde bir sene lobi çalişmalarıyla bagladi işi şenez erzik başbakan bu işi bitirdi en az ceza gelecegini bile düşünmüyorum artık inşallah yanılırım ama bişey çıkmaz

uefanın şikeye ceza vermemesi demek yıllarca yükselttikleri güven duygusunu yerle bir etmek demek

bu öyle parayla pulla olacak iş değil

başbakan var işin içinde büyük adamlar var onların büyük lobisi var

Üst Alt