Koç Grubu'ndan Fenerbahçe'ye Yıllık 16 Milyon Euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koç Grubu'ndan Fenerbahçe'ye Yıllık 16 Milyon Euro

Bizde 1.5 milyon euro verip adam aldılar diye NEF’e metiyeler diziyoruz. Adam tek başına 16 m veriyor. Ama ona rağmen hala başarısız oluyorlar. Loserlık adamların geninde var.

Bazi akli evveller sunu unutmus sanirim . 2006 da fb ye ulker sponsor oldu , kimse laf etmedi de GS ye bjk ye o ayarda sponsor mu geldi ? fb aldigi ile kaldi ve basketbolun sampiyonlar liginde sampiyon oldu , sehrin ortasinda salona kavustu , A lisansi elde etti ... resmen bir spor bransini domine etti

ulker bizle alay eder gibi cafe crown , bjk ye cola turka sponsorlugu verdi .. oyle bir hava estiriliyor ki , sanki o donemlerde fb ye sponsor oldugunu goren diger firmalar bizle bjk ye sponsor oldular

siz bu 16 milyon euro yu goren sabancinin GS ye , dogus un bjk ye filan sponsor olacagini mi dusunuyorsunuz da boyle polyanna mesajlar atiyorsunuz

adamlar bir imza ile bizim CL ayak basti paramizin aynisini aldilar havadan

Bazi akli evveller sunu unutmus sanirim . 2006 da fb ye ulker sponsor oldu , kimse laf etmedi de GS ye bjk ye o ayarda sponsor mu geldi ? fb aldigi ile kaldi ve basketbolun sampiyonlar liginde sampiyon oldu , sehrin ortasinda salona kavustu , A lisansi elde etti ... resmen bir spor bransini domine etti

ulker bizle alay eder gibi cafe crown , bjk ye cola turka sponsorlugu verdi .. oyle bir hava estiriliyor ki , sanki o donemlerde fb ye sponsor oldugunu goren diger firmalar bizle bjk ye sponsor oldular

siz bu 16 milyon euro yu goren sabancinin GS ye , dogus un bjk ye filan sponsor olacagini mi dusunuyorsunuz da boyle polyanna mesajlar atiyorsunuz

adamlar bir imza ile bizim CL ayak basti paramizin aynisini aldilar havadan

Tamam da boykotu mantikli kilmiyor bu yine de

world-s-smallest-violin-550x535.jpg

Böyle aptalca zihniyetler yüzünden kimse yurtiçinde sponsor olmak istemiyor. Olan markalar da bütün takımlara aynı anda küçük küçük sponsorluklar vererek geçiştiriyor.

Bu zihniyet yüzünden değil.Bizimkilerin cebinde akrep olduğu için kimse sponsor olmuyor.

Fb sponsorlarına boykotu mantıklı buluyorum.Şahsen Ülker ürünü almıyorum.Takımdan bağımsız sahiplerini de hiç sevmem zaten

Bu koc feneri madem bu kadar cok seviyordu sponsor olmak icin niye baskan olmayi bekledi? Sike surecinde bile elini cebine atmamis bir sahis. Uyan eyyyy fenerli gardaşimmm!! Bu adamin amaci kulubu ele gecirmekkkk. Kulubunuze sahip cakinnnn, baska fenerbahce yokkkk.

daha cok versin
nihayetinde mal oldugundan verdigi parayi batiracak ve aglayarak gonderilecegi icin parasini isteyecek

Bu zihniyet yüzünden değil.Bizimkilerin cebinde akrep olduğu için kimse sponsor olmuyor.

Fb sponsorlarına boykotu mantıklı buluyorum.Şahsen Ülker ürünü almıyorum.Takımdan bağımsız sahiplerini de hiç sevmem zaten

Bana göre Ülker'i gösterip diğerlerini teşvik etmek gerekiyor. Adamlar sponsor oldu, bak rakibin forumunda bile isimleri geçiyor. Taşlamak yerine piyasayı yükseltenleri ve bundan kar elde edenleri göstermek gerekiyor bence.

Sen formanın önündeki reklamı yıllık 1 milyon euro falan gibi komik bir rakama verirsen, bir transferde yapılan 1 milyon euroluk yardımı da şaşalı şaşalı gösterirsen kimse fazlasını vermez.

Ayrica 16m cok olsa da asiri fazla degil bence

Zaten bizim seviyemizde bir kulup rahatlikla 10m gibi bir para kazanabilmeli sponsorluktan

Nef / Dumankaya bu acidan rezalet ama bakalim yeni yonetim ne yapacak

Fenerbahçe tarihinin marka olarak ülke içerisinde en zirve yaptığı dönemindeki sponsor örneğiyle, Galatasaray tarihinin en rezil başkanı ve en rezil döneminin karşılaştırmasını yapıp bide geyiğe vurmuş. Rakipte şike süreci öncesi Aziz Yıldırım gibi güçlü bir figür varken, senin başına üst üste 2 dönem tarihin en leş 2 başkanı gelirse; rakibin Anelka'yı getirirken, sen çıkıp televizyonda bağış toplarsan kimse gelip parasını sana yatırmaz.

Bu koc feneri madem bu kadar cok seviyordu sponsor olmak icin niye baskan olmayi bekledi? Sike surecinde bile elini cebine atmamis bir sahis. Uyan eyyyy fenerli gardaşimmm!! Bu adamin amaci kulubu ele gecirmekkkk. Kulubunuze sahip cakinnnn, baska fenerbahce yokkkk.
Beko markası bjk formalarında boy boy dolaşırken fbli kardeşlerimiz sponsorsuz gezdiler neden çünkü ben geldimde sponsor geliri arttı diyebilmek için.fb mahkemelerinde hesap vermesi gereken 1 şahıs

ali koc yanlıs bilmiyorsam kendi aile şirketlerinde bile cok sorumluluk alan iş götüren birisi degil rahmetli büyük abisi ve ömer koc isleri götürüyor
kendisi gazla fener baskanlıgına soyundu ben nasıl olsa hallederim cocuk oyuncagı gibi düsündü ama zamanla anlayacak bence hata ettigini

kendisine tek faydası gizli kapaklı para islerini spor kulüpleri üzerinden cok kolayca yapabilir

Bana göre Ülker'i gösterip diğerlerini teşvik etmek gerekiyor. Adamlar sponsor oldu, bak rakibin forumunda bile isimleri geçiyor. Taşlamak yerine piyasayı yükseltenleri ve bundan kar elde edenleri göstermek gerekiyor bence.

Sen formanın önündeki reklamı yıllık 1 milyon euro falan gibi komik bir rakama verirsen, bir transferde yapılan 1 milyon euroluk yardımı da şaşalı şaşalı gösterirsen kimse fazlasını vermez.

Bizimkiler vermez yaw.Boykot en iyisi

454

Buna karsi cok mücadele etmisti. Sirtindan vurdular.

Üst Alt