Koç Grubu'ndan Fenerbahçe'ye Yıllık 16 Milyon Euro - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koç Grubu'ndan Fenerbahçe'ye Yıllık 16 Milyon Euro

Arcelik , aygaz, beko , grundig , divan isletmeleri , koctas , opet , otokoc , setur , tat, yapi kredi sirketleri

marka olarak da ek olarak, alfa romeo , birmot , avis , fiat , ford , mogaz , sek .

bu sirket ve markalara yapacagini her harcamanin dusmana gidecegini bilerek davranin bundan sonra .. malum amblemi gordugunuz her yerde kazanilan her kurus GS in aleyhine harcadiginiz paradir unutmayin

Ne yapayım salak bir futbol branşı için altımda ki yeni aldığım Ford'u mu satayım, evde ki Arçelik beyaz eşyaları mı satayımi Ford'un garantisi bozulmasın diye zorladığı Opet'i mi bırakayım?

Ben bir Galatasaray taraftarı olarak Koç ürünlerini boykot edelim çağrısı yapıyorum ve kendim hiçbir Koç grubu ürününü kesinlikle kullanmıyorum

Koc Dogus sponsorluk degil direkt taraflik yapiyor desteklemek amacli o yuzden boykot mantikli en guzeli bu firmalardan uzak durmak .Gitsen Fenerbahce onlari kurtarsin

arçelik veya yapıkredi filan sponsor olsa anlarımda formaya kendi soyadını yazdırmak nedir arkadaş.dursun özbek başkan iken ''parasıyla değil mi kardeşim, göğüste özbek holding yazacak'' dese kaç kişi içine sindirebilecekti? Klüpler kimsenin tapulu malı değil. Fenerbahçe'de bu kafa ile giderse aziz yıldırım zihniyetinden asla kurtulamaz.

Koc bir holding ismi . Sponsorluk icin bir cati isim diyebiliriz

Mesela anadolu cam , trakya cam veya halk arasinda pasabahce sponsor olursa baska , ama sisecam sponsor olursa baskadir , cunku holdingtir

Bu abarti miktardaki parayi da mantikli sponsorluk maskesi ile gizleyebilecegin 3-4 tane sey yazabilirsin

Koc , sabanci , dogus , belki yildiz holding filan

Katiyen ve asla bu normal bir para degil bir senelik gogus sponsorlugu icin . Kokusu cikar yakinda

Valla fener şuanki hem mali hem sportif çöküşten zor çıkar. Öyle 25 30 milyonlar kurtarmaz bunları. Futbolda başarı gelmedikçe borçları her türlü katlanacak. Ne zaman fbliler hep destek tam destek saçmalığını ağızlarına alırsa o zaman kaybediyorlar ve bunun farkında da değilller. Bir iki mağlubiyet sonrası Koç a da küfürler başlar

Ayrıca bu ifb nin zaten acıbadem olarak sağlam sponsoru vardı o iptal oldu yerine bu geldi.Acıbadem için de 3 senelik 45 milyon euro falan deniliyordu.

ana sponsor olacak firma da vazgeçsin bu topa girilmez diyerek. Herkes rakibin sponsoruna sallaya sallaya piyasanın içinden geçti. Daha fazlasını hayal ederken 7 milyon euro civarından 1 milyon euroya şükreder hale geldik. Dövizle alakalı falan desek onunla da ilgisi yok kaç senedir sponsor bulamadık.

Misal Vodafone Beşiktaş'a sponsor olmuş diye boykot edeceğimize, gidip Turkcell veya başka bir firmadan falan sponsorluk beklesek daha muazzam bir iş olmaz mıydı? Turkcell veya X bir firma bütün takımlara düşük ücretlerle aynı anda sponsor olacağına, Vodafone ile olan rekabetini futbola da taşısa olmaz mıydı?

Turkcell Vodafon meselesinden farklı bir mesele yanlız bu
Taraftarıyım diye 16 m eu verirsen haksız rekabete girer bu iş bu ülkede en fazla taraftara sahip Galatasaray'ın bu duruma tepki göstermesi olağan bir durum olur.

Tepki gosteremezsin . Yani kulup gosteremez

Ama bu kulubu tutanlar bireysel alisverislerini kisitlayarak tepkilerini ifade edebilirler

fenerlilerde ulusoya binmiyordu noldu battılar mı? bir ara ülke olarak italyan markaları boykot ediyorduk.
coco cola boykot ediliyordu noldu?

bana göre halk nezdinde boykot hikaye.

Üst Alt