Üye Görüşü - Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Koç Holding Markalarını Boykot Kampanyası

yapı kredi bankası boykot günü

merhabalar, uzun zamandır koç ürünlerini boykot etmenin bir yararı olmayacağını bilip ne yapabileceğimizi düşünüyordum. gerçekten iyi bir eylem yapmak istiyorsak belirlediğimiz bir gün tüm galatasaraylılar galatasaray formaları ile yapı kredi bankasından tüm mevduatlarını çekip, kredi kartı gibi ürünlerini kapatacaklar. 30 milyon galatasaraylı var diyorsak 10.000 galatasaraylı bu işi yapsa olay olur. 100.000 galatasaraylı bu işi yapsa bankaya büyük darbe olur. 1.000.000 galatasaraylı bu işi yapsa bankanın batması kesin gibi bir şeydir.

evet yok opet, yok fiat falan değil. belirleyeceğimiz 1 gün tüm galatasaraylılar üzerinde galatasaray formaları ile tüm paralarını bu bankadan çekiyor. bankada parası olanlar bilir 100bin lira için bile bankacılar ellerinde tutmak için binbir dil döküyorlar.

şimdi lütfen bir gün belirleyip sizlerin desteği ile organize olalım istiyorum.

işte bu büyük güçtür. ayrıca sadece yapı krediye değil ekonomik sistem üzerinden hükümete de bir mesaj verilmiş olacak."

evdeki eşyalarım hiçbiri koç ürünü değil gider gavurun malını alırım bu yerli gavurdan iyidir. bence alternatifi çok bizde taraftar ruhu olsa bunlar başımıza gelmezdi. anca transfer başka bir numarası olmayan bir taraftar topluluguyuz önce kendimizi elestirelim

BOvyLMhCUAMlT67.jpg

a.romeo yok zaten bende
altus ne firması onu bile bilmiyorum
circic ne firması onu bile bilmiyorum
arçelik yerine siemens, bosh, electrolux, samsung
aygaz, opet yerine yabancıya gitsin paramız, shellden alıyoruz biz
bekoya ait tek bir cihazım yok, hepsi koreli ve alman elektronik cihazlarımız
burmet divan düzey vs bunları ilk defa duydum
ferrari alamayız zaten
fiat çöp
fordum yok
grundig hiç yok, daha önce de kullanmışlığım yok
koçtaşa kadar olanları duymadım, koçtaş yerine de tekzene gidiyoruz
mogaz otokoç falan demiş, dediğim gibi ben shellden alıyorum acilse bp falan
sek yerine pınar, yoksa sütaş
setir ne bilmiyorum
setura hiç binmedim
tat kullanmıyoruz, öncü kullanıyoruz.
tek kullandığım dolaylı yoldan tüpraşın işlediği petroldür heralde
traktörüm yok kullanmadım
yapıkredi, hesabım bile yok burdan

kendimi çok temiz hissettim

herif her şeyi tekeline almış. paramız buna gitmesin diye yabancı firmalara para bayılıyorux tabi kalite anlamında memnun da kalıyoruz. ama devlet de adalet olmadığı için keşke fetöcü deyip kayyum atasalar buna cem uzana yaptıkları gibi. suçsuzluğunu bilsem de sevinirim böyle bir iftira karşısında. çünkü başkasına yapılırken bunlar seviniyordu. bir gün o güç sizi de vuracak koç bey

Üst Alt