Komşu Yıldızda Dünyaya Benzeyen Gezegen Bulundu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komşu Yıldızda Dünyaya Benzeyen Gezegen Bulundu

İnsan ömrünün uzatılması konusunda bir girişim var mı. şöyle 400 yıl falan yaşasak.

Aksi durumda Dünyalar arası savaşı göremeyeceğiz abi.

Reenkarnasyon olayı çok cazip geliyor. inansak mı nabsak
Valla ben inanmayı tercih ettim, öyle bir şey yoksa bile en azından yaşadığım süre zarfında kafam rahat olur, ölümden sonra yaşam yoksa bir anda her şey biteceği için problem olmaz nasılsa ne olduğunu anlayamadan her şey bitecek.

Ama yok eğer semavi dinlerde anlatıldığı gibi ahiret varsa, şahsım adına konuşuyorum sı. tığımın resmidir. ☺☺

Tapatalk

Valla ben inanmayı tercih ettim, öyle bir şey yoksa bile en azından yaşadığım süre zarfında kafam rahat olur, ölümden sonra yaşam yoksa bir anda her şey biteceği için problem olmaz nasılsa ne olduğunu anlayamadan her şey bitecek.

Ama yok eğer semavi dinlerde anlatıldığı gibi ahiret varsa, şahsım adına konuşuyorum sı. tığımın resmidir. ☺☺

Tapatalk

iyi de abi, Reenkarnasyonda da ahiret inancı var bildiğim kadarıyla. Ruh olgunlaşana kadar gelip gidiyorsun sadece. Yanlış mı biliyorum? :D

Üst Alt