Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi

Adnan Polat Aday Olacak mı?

POLAT ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR.. SEÇİM KOZU OLARAK DA ŞEREFİNİ ORTAYA KOYMAYA HAZIRLANIYOR..

G.Saray'a tarihi rezaletleri yaşatan, kırılması güç rekorlara (!) imza atan, UEFA Şampiyonu takımı düşme potasına getiren, MALİ GENEL KURULDA, KÜFÜRE VARAN HAKARETLERLE ADETA KOVULAN, Adnan Polat, TSN 'nin daha önce de haberleştirdiği gibi , SALI GÜNÜ ADAYLIĞINI AÇIKLAMAYA HAZIRLANIYOR.. Polat ve ekibinin HESABI VERİLMEYEN HESAPLARIN ORTAYA ÇIKMA KORKUSU İLE SON HAMLESİNİ YAPTIĞI İDDİA EDİLİRKEN, Telegol de POLAT'ın ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAĞI METİNDE ŞEREFİNİ ORTAYA KOYACAĞI ve "G.SARAY'I BU DURUMA BEN GETİRDİM. BU DURUMDAN YİNE BEN ÇIKARTACAĞIM. ŞEREFİM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM" diyeceği Serhat Ulueren tarafından açıklandı.. İŞTE DETAYLAR.

Kanaltürk'te yayınlanan TELEGOL programında, özellikle AHMET ÇAKAR , Polat'ı yere göğe sığdıramazken, ŞARDAN MEDYASI da son günlerde POLAT'I KURTARICI GİBİ GÖSTERMEYE başladı..

Kendine yakın bir yönetim kurmak için kapı kapı dolaşan HALUK ULUSOY ve ALP YALMAN'dan HAYIR cevabı alan POLAT, son hamle ile ADAYLIĞINI açıklamaya hazırlanıyor..

Telegol programında Serhat Ulueren canlı yayında ADNAN POLAT'ın SALI GÜNÜ ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAĞINI belirterek POLAT'ın adaylığını açıklarken GALATASARAY'I BUGÜNLERE BEN GETİRDİM, BU DURUMDAN DA BEN ÇIKARTACAĞIM.. ŞEREFİM ÜZERİNE SÖZ VERİYOR ve YEMİN EDİYORUM diyeceğini açıkladı..

kaynak: *************

Cevap: Ve Adnan Polat Adayliğini Acikliyor..

Herhalde genel kurulun verdiği ibra etmeme kararının ne demek olduğunu anlamamış Polat.Şereflik bir olay kalmadı o gün.

Mehmet bu Türkspor.net nedir abi. Acaip geçirmiş haberde. Dur açayım bakayım bi.

abi 4 yıldır takip ettigim bir site adamlar sezon başlamadan ne dediyse cıktı .. transfer sezonu en saglam haberleri ordan alıyorum :) biraz reklam oldu ama gerçek bu.

Ben bir kaç falso transferini duymuştum ama harbici adamlar gibi. Böyle haber mi olur abi. :D Ntvspor, Ligtv falan yanında masum kalır yani :D

Elinde değil ki iyi veya kötü yapmak. Seni art niyetli olarak görmüyorum kesinlikle Polat. Sorun yöneticilik becerilerinde

Elinde değil ki iyi veya kötü yapmak. Seni art niyetli olarak görmüyorum kesinlikle Polat. Sorun yöneticilik becerilerinde

Katılıyorum. Dün gece düşündüm acaba Polat'la yeni bir şeyler olur mu diye. Abi hangi futbolcuyu alacak, hangi teknik adam gelecek, kimse güvenemiyor ki artık bu adama.

şerefini ortaya koyacakmış koy bakalım 2. tokatı ye birdaha koymazsın

Ben bir kaç falso transferini duymuştum ama harbici adamlar gibi. Böyle haber mi olur abi. :D Ntvspor, Ligtv falan yanında masum kalır yani :D

walla ben simdiye kadar sadece 3 transfer haberlerinde pürüz gördüm..

İbricic..

Ricardo Oliviera

Adrian Mutu.. bu haberlerde son hamlelerde pürüz çıkıp vazgeçildi..

Adnan Polat değil şerefini,tüm servetini kulübe bağışlasa bir halt olmaz.O defter kapandı.Sorun yöneticilerinde olsa bile,onları seçende kendisi.

Camiada bu adama destek veren çok var. Bende zamanında çok severdim kendisini. Hala da kızsamda severim ama çok zarar verdi kulübe. Yönetemedi abi resmen yönetemedi. Daha da kötü hale getirecektir eğer gitmezse. Arda'yı satacak, adam gibi oyuncu alamayacak. Sportif başarı sağlayamayız biz Adnan Polat varken. Unutun gitsin. Böyle bırakması daha mantıklı. Bir dahaki seçime hazırlansın. Ama bu seçim yapmasın bu işi.

Onun korkusu yeni yönetim başarılı olursa benim adım unutulur diyor. E öyle olacak malesef. Bu kadar hata yapmasaydın kimse seni göndermezdi zaten

Üst Alt