Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi

Cevap: Ve Adnan Polat Adayliğini Acikliyor..

Sen o şerefini stad açılışında, teknik direktörünle ten renginden dolayı dalga geçilirken, kaptanına taraftarın küfür ederken sahip çıkmayarak, aziz yıldırım her alanda kuyumuzu kazarken o benim kankam diyerek ortaya koydun ve kaybettin.

Şimdi hangi şerefi ortaya koyacaksın acaba Adnan başkan?

Camiada bu adama destek veren çok var. Bende zamanında çok severdim kendisini. Hala da kızsamda severim ama çok zarar verdi kulübe. Yönetemedi abi resmen yönetemedi. Daha da kötü hale getirecektir eğer gitmezse. Arda'yı satacak, adam gibi oyuncu alamayacak. Sportif başarı sağlayamayız biz Adnan Polat varken. Unutun gitsin. Böyle bırakması daha mantıklı. Bir dahaki seçime hazırlansın. Ama bu seçim yapmasın bu işi.

Onun korkusu yeni yönetim başarılı olursa benim adım unutulur diyor. E öyle olacak malesef. Bu kadar hata yapmasaydın kimse seni göndermezdi zaten

Amacı Galatasaray olanın buna sevinmesi lazım.Seçimde rakibin olsa bile.

Sen o şerefini stad açılışında, teknik direktörünle ten renginden dolayı dalga geçilirken, kaptanına taraftarın küfür ederken sahip çıkmayarak, aziz yıldırım her alanda kuyumuzu kazarken o benim kankam diyerek ortaya koydun ve kaybettin.

Şimdi hangi şerefi ortaya koyacaksın acaba Adnan başkan?

Evet en çok kızdığım konulardan birisi. Aziz ne zaman Adnan benim kankam dedi. Bizimkisi ne zaman kamera görse söyledi. Off yaaa aynı konular mı yine. Bıktık abi. Adnan Polat lütfen aday olmayın

Adnan Polat başkan seçilsin ilk yapacağı iş Adnan Sezgini sportif direktör yapmak olur. oda şerefim üzerine söz veriyorum der el birliğiyle 2 sene içinde 2.ligde de düşmeye oynayacak bir takım kurarlar.

Sözün bittiği yer vardır ya hani buda sözün bitip sansürün başladığı yerdir işte!

haddini bil ! bahsettiğin adam hala bu kulübün başkanı ! sorsan kendine taraftar dersin...

Haddimi senmi bildireceksin? Herkes yazısını yazmakda özgürdür..

Benim gözümde İbra Edilmemiş.. Galatasaray'ı Mahkemelere taşımış ßir ba$kan olarak orda duruyor.. Şuanda Benim için sadece MASKOT..

Tekrar seçilsin.. BAŞKANIM DERİM!

Hangi yüzle gircek seçime? Adnan Polat'ın kulüple bütün ilişkileeinin kesilmesi gerekiyor.Ben yeni başkanın yerinde olsam stada bile sokmam.

aman bırak serefini koyma ortaya. o sende kalsın. bırakta ünal aysal devralsın baskanlıgı. şuraya bak baskette gözümüzün önünde aglaya aglaya sampiyonlugumuzu caldılar. daha napacaklar...

Benim gözümde İbra Edilmemiş.. Galatasaray'ı Mahkemelere taşımış ßir ba$kan olarak orda duruyor.. Şuanda Benim için sadece MASKOT..

İkinizde çok uç noktalardasınız. Ali Serhat bu foruma ilk önce Feliz mi öyle bir isimle kayıt oldu. Nasıl savunuyor Adnan Polat'ı anlatamam. Çok seviyo yani. Bir kaç bişey dedim ama değişmez sonuçta insan. Mehmet'te Adnan Polat'ı sevmeyenler içinde gördüğüm en uçtaki arkadaşlardan. Bu nedenle bence fazla uzatmayın :) Anlaşamazsınız

yandik,bizim kongre uyeleri dönektir,adam serefi uzerine yemin etsin hemen oy verirler ona.

değildir arkadaşım kimseye hakaret edemezsin... burası forum çiftlik değil..

İkinizde çok uç noktalardasınız. Ali Serhat bu foruma ilk önce Feliz mi öyle bir isimle kayıt oldu. Nasıl savunuyor Adnan Polat'ı anlatamam. Çok seviyo yani. Bir kaç bişey dedim ama değişmez sonuçta insan. Mehmet'te Adnan Polat'ı sevmeyenler içinde gördüğüm en uçtaki arkadaşlardan. Bu nedenle bence fazla uzatmayın :) Anlaşamazsınız

Rıza ben adnan polat'ın başkan olsun diye o kadar dualar ettim ki anlatamam.. ama bizler bunları haketmedik!.. Yalanlarla dolanlarla olmaz.. Bak göreceksin.. Polatın kolu olmadıgı bir Yönetim yani Ünal Aysal seçilsin Adnan polat ve Yiğit Şardan'ın Külübe neler yaptıgı bir bir ortaya çıkacak.. hele Misimovic yolsuzluğu aklıma gelince beynime kan fışkırıyor!

Ali Ben görüşümü yazdım.. İster beğenirsin ister beğenmezsin.. Benim gözümde Şeref bu kadar basit değildir..

RIZA'nın dedigi gibi fazla uzatma!..

birine şerefsiz demek görüş değildir ! ikincisi arkadaşım seninle münazare yada fikir tartışmıyorum uzatılacak bir durum yok !

RIZA kardeş doğrudur feliz yabancı bir nick olduğundan dolayı değiştirmem gerektiğini söylediler.. bende değişiklik talep ettim

birine şerefsiz demek görüş değildir ! ikincisi arkadaşım seninle münazare yada fikir tartışmıyorum uzatılacak bir durum yok !

RIZA kardeş doğrudur feliz yabancı bir nick olduğundan dolayı değiştirmem gerektiğini söylediler.. bende değişiklik talep ettim

Hayrola Adnan Polat akraban falan mı?

Üst Alt