Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kongre üyeleri 250 imzayla Adnan Polat'ı başkanlığa aday gösterdi

Cevap: Ve Adnan Polat Adayliğini Acikliyor..

kardeş konu iyice zıvanadan cıktı ? yani burada galatasarayın halen görevde olan başkanına şerefsiz denmesini istemiyor olmam yeterli bir neden değilmidir ? illa akrabammı olması gerekli ?

Ne başkanı adam ibra edilmedi.Yalandan duruyor orda.Benim için normal bir adam.

Cevap: Ve Adnan Polat Adayliğini Acikliyor..

kardeş konu iyice zıvanadan cıktı ? yani burada galatasarayın halen görevde olan başkanına şerefsiz denmesini istemiyor olmam yeterli bir neden değilmidir ? illa akrabammı olması gerekli ?

Arkadaşım o BAŞKAN Dedigin KENDİ Başkanlık Yaptıgı kulübü MAHKEMEYE TAŞIMIŞ ADAM!!!!!!!!!

O BAŞKAN DEDİGİN KONGREDE TEKME TOKAT GÖNDERİLMİŞ ADAMDIR..

O GALATASARAY BAŞKANI DEĞİLDİR...

SANA GALATASARAY BAŞKANLIĞINI ANLATACAK DEĞİLİM.. ONU BİLMİYORSAN GALATASARAYLILIĞINDAN ŞÜPHE DUYARIM..

Cevap: Ve Adnan Polat Adaylığını Açıklıyor...

Mehmet'i uyaracaktım ama adam hızlı davranıp yazdı. Banlanmış. Geçmiş olsun.

güzel bir forum bizim gsc ama bazen garip seyler oluyor, o gün ben yok yere ceza yemistim, o da gstv'nin sifreli yapilmasi tam bir serefsizliktir dedigim icin, ama galiba o gün Sedat Deniz miydi neydi tam olarak hatirlamiyorum Moderatör olmustu ve o hevesle galiba ceza kesme zorunlulugu hisetmisti, yakismiyor böyle kisilere. Ya Moderatör olma, illa olacaksan da dogru düzgün yap isini. Nacizane fikrim.

Adnan Polat futbolu yönetmeyi hala 1990 lı yıllardaki gibi zannediyor, artık zaman çok çabuk ilerliyor ve konjonktür (Geçerli durum) çok hızlı değişiyor ve buna Polat ayak uyduramadı.

Arkadaşlar lütfen hakaret içermeyen yorumlar yapın. Burada bizler sorumluluk altındayız, her ne kadar istemesek de bu mesajlara ceza vermeye mecbur kalıyoruz. Biraz daha dikkat lütfen.

güzel bir forum bizim gsc ama bazen garip seyler oluyor, o gün ben yok yere ceza yemistim, o da gstv'nin sifreli yapilmasi tam bir serefsizliktir dedigim icin, ama galiba o gün Sedat Deniz miydi neydi tam olarak hatirlamiyorum Moderatör olmustu ve o hevesle galiba ceza kesme zorunlulugu hisetmisti, yakismiyor böyle kisilere. Ya Moderatör olma, illa olacaksan da dogru düzgün yap isini. Nacizane fikrim.

+ arkadaş kollanıyor İnan'ın millete hakaret eder ama ceza almaz.

Moderatörlerin ceza verme yetkisi yok maalesef.

bence iyi olmus rakip yönetimler simdi kadrosunu daha da iyi secerler sonucta en iyi yönetim secilmesi lazim yanlis anlasilmasin a.polat in kazanacagindan degil cünkü kazanamiycak ama ü.aysal rakipleri cekilmeye baslamisti ve o yüzden biraz sallamisti yönetim secmede

bundan bi kac gün önce 3 gün myc yemistim, ve haksiz bir ceza oldugunu düsünüyorum.

Ceza Sebebi: Galatasaray Baskanina Hakaret

Ben Sadece "GSTV'ye sifre koymak Serefsizliktir,bunu yapan da tribünde sicacik koltugunda oturuyor bizde burada Ezik TV'den maci takip etmek zorunda kaliyoruz" dedim ve ceza yedim,bu sözümün de hala arkasindayim. Bu sözün neresinde Sahislara hakaret var?Sadece yapilan icraat'a Serefsizlik dedim.

Adaylığını açıklayacakmış.Ba ba ba.Takımı bu sene küme düşüremedi ya.Önümüzdeki sene düşürmeden bir yere gitmeyi düşünmüyor galiba.

Üst Alt