Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ?

Cevap: Sibirya Kurdu alıyorum

Husky arkadaşımda vardı itaat konusunda sıkıntı yaşarsın ve sıcak havada pert olur hayvan,özellikle gezmeyi çok sevdiği için ilgilenmesi çok zordur,sadece görüntüsü güzel bence yazık usta köpeğe..

Alman kurdu almanı tavsiye ederim..

Sıcaklık pek dert olmaz olsada bilgili olurum o zamanlar cunku şimdi aldıgımda yavru olacak ve buyumeye basladıgında kış aylarına giricez eylul ekim vs

yaza dogruda önlemleri alırım serin yer olarak evimizin girişi var buz gibi orasını dusunuyorum aksam ustude dısarı cıkarırım felan :)

Caner sana tek bir sey soyleyecegim Sibirya kurdunu aldiktan 3 ay sonra eger pismanim demezsen ben hicbir sey bilmiyorum.Bir kere sicaklarda cani cikacak hayvanin ,itaat kesinlikle bekleme ,basinabuyruktur alabildigine ,surekli havlar cevreyi rahatsiz eder ,eger bahcede tavuk falan varsa yasatmaz saldirir ,bahceyi kazar Bilica gibi cicek falan birakmaz ve en kotusu bir gun kacar ve bunun sadakatle ilgisi yok genlerinde var.Biz seni Golden'den vazgecirdik sen en olmayacak kopegi sectin.

Kisa tuylu irklara bak ,illa buyuk kopek olmasin diyorsan Pug ,Pekinese ,Spaniel olur.Yoksa Labrador su alacagin kopekten 10 kere iyi goreceksin.

Yahu okadar Husky besliyen insan var.

Ben pek bilgilim degilim acikcasi ama adam yavru aliyor, iyi bir antreman ve ögretim ile köpeye herseyi ögretebilir. En kötü ihtimal proffesinal yardim da alabilir.

Ama ben gerek duyacagini sanmiyorum.

E tabi köpegi aldim, nasil büyürse büyüsün her dedigim yapar moduna girersen tabi hic birsey alismaz köpek. Dogru dürüst ögreteceksin, yöntemleri vardir. Abartiyorsunuz bence biraz. :)

Yahu okadar Husky besliyen insan var.

Ben pek bilgilim degilim acikcasi ama adam yavru aliyor, iyi bir antreman ve ögretim ile köpeye herseyi ögretebilir. En kötü ihtimal proffesinal yardim da alabilir.

Ama ben gerek duyacagini sanmiyorum.

E tabi köpegi aldim, nasil büyürse büyüsün her dedigim yapar moduna girersen tabi hic birsey alismaz köpek. Dogru dürüst ögreteceksin, yöntemleri vardir. Abartiyorsunuz bence biraz. :)
Sibirya kurdu egitim almaz ,benim bir suru kopek egitmeni tanidigim var ,inanmayan deneyip gorebilir

O zaman hiç sıkıntın yok hocam.

Ben Husky alıp apartmanda azap çektirenleri anlamam senin için hiçbir problem yok..

Usta bende alaskadan gidip onu almıcam herhalde

:)

Türkiyeden alıyorum :)

:happynew:

187762_198179690227405_5104019_n.jpg

aga mantığın oldukça düz*:D

o zaman dış ülkelerden gelen hiç bir şeyi alma sen ya da diğer şehirlerden :D

:hang:

Caner sana tek bir sey soyleyecegim Sibirya kurdunu aldiktan 3 ay sonra eger pismanim demezsen ben hicbir sey bilmiyorum.Bir kere sicaklarda cani cikacak hayvanin ,itaat kesinlikle bekleme ,basinabuyruktur alabildigine ,surekli havlar cevreyi rahatsiz eder ,eger bahcede tavuk falan varsa yasatmaz saldirir ,bahceyi kazar Bilica gibi cicek falan birakmaz ve en kotusu bir gun kacar ve bunun sadakatle ilgisi yok genlerinde var.Biz seni Golden'den vazgecirdik sen en olmayacak kopegi sectin.

Kisa tuylu irklara bak ,illa buyuk kopek olmasin diyorsan Pug ,Pekinese ,Spaniel olur.Yoksa Labrador su alacagin kopekten 10 kere iyi goreceksin.

Abi bune araba tavsiye eder gibi köpek yorumu yazmışsın.Hangi aracı alayım diye konu açıcam yakında yazmadan geçme. :D

Kangal'ın yanında diğerleri köpek kırıntısı kalır ama kırsal alanda değilsen senin şahsında hiç kimseye tavsiye etmem köpeğe yazık edersiniz

Üst Alt