Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ?

Cevap: Köpek alabileceğim bir site önerisi olan ?

Hacılar bi türlü hiç bir siteye güvenemiyorum sizin önerebileceğiniz bir pet alım satım sitesi varmıdır acaba?

+ Babamın veteriner arkadaşı ile konustum bana sibirya alma başa çıkamazsın söz dinlemez komut dinlemez felan dedi bende vazgeçmek zorunda kaldım bana alman kurdu yada rottweiler al dedi bende bakıcam hangisini bulabilirsem alıcam .

Köpeği internetten mi getirtceksin? Böyle markafoni gibi falan.. :eek:

Bence git pet shopa, severek falan al iti.

Alman kurdu da cok cok güzel köpektir.

Iyi besledigin zamanda güzel duruyorlar. Rott dan önce alman kurdu bulmaya calisirdim. :)

Peki, bu arada

13 yıldır aynı evde köpeğiyle yaşayan biri olarak küçük bi tavsiyede bulunayim sana

eviniz bahçeli değilse köpek alma, aynı evin içinde olmuyor.

Ben bi hata ettim, sen etme :)

Peki, bu arada

13 yıldır aynı evde köpeğiyle yaşayan biri olarak küçük bi tavsiyede bulunayim sana

eviniz bahçeli değilse köpek alma, aynı evin içinde olmuyor.

Ben bi hata ettim, sen etme :)

Evimiz 2 katlı ve kocaman bahçesi var :)

Zaten apartmanda veya bahcesiz evde otursam kesinlikle köpek almazdım .

Alman kurdu da cok cok güzel köpektir.

Iyi besledigin zamanda güzel duruyorlar. Rott dan önce alman kurdu bulmaya calisirdim. :)

Ya buluyorum bulmasınada guvenemıyorum işte adam otobusle gonderecekmiş köpeği o hayvan ölmezmi o kadar yolda + yavru daha .

Sizin bildiğiniz önerebileceğiniz köpek çiftliği veya satın alabileceğim bir yer varmıdır ?

Ya buluyorum bulmasınada guvenemıyorum işte adam otobusle gonderecekmiş köpeği o hayvan ölmezmi o kadar yolda + yavru daha .

Sizin bildiğiniz önerebileceğiniz köpek çiftliği veya satın alabileceğim bir yer varmıdır ?

Ben Türkiye`de yasamiyorum. Almanya dayim ama burdan da nerden alinir bilmiyorum.

Veteriner dostunuza bir sorsaydiniz, bilir belki nerde güvenilir kisiler oldugunu.

Ayrica aldiktan sonrada veterinere direk gösterirsin a dan z ye baktirirsin. Ufak yavru alacagin icin aslinda normal sayilacak biryerden aldigin zaman bir sorun olacagini sanmiyorum.

Yakinlarda biryerlerde bulmaya calis, kendi ellerinle git al.

Git hayvan barınaklarından al, hem bir hayvanın hayatını kurtar, hem de pet-shopların çiftlik adını verdikleri işkencehanelere katkıda bulunmamış ol.

Bende Golden Retriever var.Bu kadar tüy döken bir hayvan görmedim 1 gün önce ev temizleniyor sabah kalkıyorum gene her yer tüy bütün gün tarıyorum gene olmuyor traş ta edemezsin görüntüsü bozulur.Keşke labrador alsaydım

Git hayvan barınaklarından al, hem bir hayvanın hayatını kurtar, hem de pet-shopların çiftlik adını verdikleri işkencehanelere katkıda bulunmamış ol.

İnanın almak çok isterim ama ilk köpeğim olacagı için iyi birşey olmasını istiyorum bu köpekte tecrübe sahibi olursam barınaklardanda almayı dusunurum .

Herhangi bir hayvan barınağına gidersen, kesinlikle sana göz kırpan, ruhunu okşayan, belki vicdanını sızlatan güzel bir yavru bulacaksın. Bence petshoplara tomarla para verip alacağın köpekten daha fazla duygusal bağ kurabilirsin hayvan barınağından alacağın yavruyla.

İnanın almak çok isterim ama ilk köpeğim olacagı için iyi birşey olmasını istiyorum bu köpekte tecrübe sahibi olursam barınaklardanda almayı dusunurum .

Bu konuda şüphen olmasın kardeşim. Ne kadar güzel yavrular var barınaklarda. Hem merak etme, hepsi veteriner gözetiminde oluyor oradaki hayvanların.

Herhangi bir hayvan barınağına gidersen, kesinlikle sana göz kırpan, ruhunu okşayan, belki vicdanını sızlatan güzel bir yavru bulacaksın. Bence petshoplara tomarla para verip alacağın köpekten daha fazla duygusal bağ kurabilirsin hayvan barınağından alacağın yavruyla.

Gittim sibirya kurduda gordum (buyuk) alman kurduda labradorda ama yavru değillerdi + çok ufak yavrular vardı onlarıda alamazdım o yuzden vazgeçtim

Sibiyya kurdu falan almayın yazıktır ya ... Bir de Antalya'da falan oturup alıyorlar fitil oluyorum resmen eziyet... Arkadasım sahibinden. Com da birsuru yavru köpek var aşı masraflarını verirsen veriyorlar cins cins köpekler hem insanlara iyilik de yapmış olursun

Sibiyya kurdu falan almayın yazıktır ya ... Bir de Antalya'da falan oturup alıyorlar fitil oluyorum resmen eziyet... Arkadasım sahibinden. Com da birsuru yavru köpek var aşı masraflarını verirsen veriyorlar cins cins köpekler hem insanlara iyilik de yapmış olursun

Sibiryadan üzülerek vazgeçtim zaten cidden Türkiye'ye getirilmesi bile yasaklanmalı bu hayvanların . Sahibindene baktımçogu ilan eski şubatın ilanları var o yuzden vazgeçtim .

welpen-1.jpg

Schaeferhund_01.jpg

Cok güzel heyvan. :)

Siyah maskeli olanlarda güzel.

Üst Alt