Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İHA'nın duyurduğu habere göre, Çin'in Rusya Büyükelçisi Zhang Hanhui, korona virüsü için aşının bulunduğunu ancak piyasaya çıkması için son testlerinin yapılmasının beklendiğini açıkladı.

Çin'in Rusya Federasyonu Büyükelçisi Zhang Hanhui, Moskova'da Rus basınına yaptığı açıklamada, "Çin'deki bilim adamlarımızın bulduğu ilaç etkisini kanıtladı ve testler başarılı şekilde devam ediyor. İlaca yönelik çalışmaların son kısmının kısa süre zarfında bitirilmesi hedefleniyor ve Şubat sonuna kadar Çin'deki tüm şehirlerde hayat normale dönecek. Virüsün yayılma merkezinde ise hayatın Mart sonuna kadar düzelmesi planlanıyor.

Bana 15km uzaklikta kücük bir sehirde de bir kari koca süpheliymis. Birisinde virüs testi pozitif cikmis diyorlar.

Vay anasini bizim buraya kadar geldi demek.

Bazı renktaşlarımız birkaç ayda aşısı bulunur, normal hayata dönülür demiş ama buradaki floodda tahmini aşının en az 6-8 ayda çıkartılacağı, başarısının da garanti olmadığı yazılıyor.

Ayrıca ABDli bir yetkili de 12-18 ay demiş.

Çin: Koronavirüsü için aşıyı bulduk

Çin büyükelçisi açıkladı aşı bulundu diye.Testlerde başarılı geçmiş.

Saglık bakanı cnn'e baglandı az önce, boku yedik ama size asla bunu açık açık dile getiremem şeklinde bir surat ifadesi vardı

Çin: Koronavirüsü için aşıyı bulduk

Çin büyükelçisi açıkladı aşı bulundu diye.Testlerde başarılı geçmiş.
Pek inandırıcı bulmadı kamuoyu. Hadi onu geçtim Rusya'nın Çin büyükelçisi niye açıklıyor bu işlerden sorumlu o mu? Ben Çin ve Rusya'nın Tanrı 1dir sözüne bile inanmam. Abd'den bile daha kaypak ülkelerdir. Çin'e kalsaydık ülkelerinde hiçbir şey yoktu, virüs kimseye bulaşmamıştı.

Pek inandırıcı bulmadı kamuoyu. Hadi onu geçtim Rusya'nın Çin büyükelçisi niye açıklıyor bu işlerden sorumlu o mu? Ben Çin ve Rusya'nın Tanrı 1dir sözüne bile inanmam. Abd'den bile daha kaypak ülkelerdir. Çin'e kalsaydık ülkelerinde hiçbir şey yoktu, virüs kimseye bulaşmamıştı.

Trumpta virüs hakkında çalışmalarda sona gelindiği belirtmiş.Yani öle sars zamanındaki gibi 15 20 ayları bulmaz bu iş.Çünkü ozaman yıl 2003 idi.Aradan 17 yıl geçmiş ve sağlık konusunda inanılmaz 1 ilerleme söz konusu.Bu iş uzamaz okadar kesinlikle.

Trumpta virüs hakkında çalışmalarda sona gelindiği belirtmiş.Yani öle sars zamanındaki gibi 15 20 ayları bulmaz bu iş.Çünkü ozaman yıl 2003 idi.Aradan 17 yıl geçmiş ve sağlık konusunda inanılmaz 1 ilerleme söz konusu.Bu iş uzamaz okadar kesinlikle.
Virüs hakkında çalışmalar yapabilirler ama bu demek değildir ki aşı çıkartıldı. Bence de 15-20 ayı bulmaz ama aşının bulunması, testlerin tamamlanması en az 6-8 ay sürüyor. Bazı Fransız ve Abdli yetkililer 1 seneyi bulabilir demiş. Tabii bulunsa bile aşının dünya geneline yayılması 2021'i bulabilir. Tabii o zamana kadar inşallah virüs her tarafa yayılmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt