Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Heinsbergde (NRW) 47 yasinda birinde tespit edilmis. Karisindada cikmis ve karisi bir ana okulunda calisiyormus. Kimbilir kimlere daha bulasti.
Adam 2 haftadir karnaval falan baya gezmis ve hastalik cikinca hastaneye falan gitmis gripten süphelenmisler vs ama kimse Coronavirusden süphelenmemis. Su anda yogun bakimda ve hayati tehlikesi varmis... Ve bu adamin virusu nasil kaptigi bilinmiyormus... Bence artik komple sictik... Cocuklarim var ve ciddi manada endiseliyim.

Evet Heinsbergde (NRW) 47 yasinda birinde tespit edilmis. Karisindada cikmis ve karisi bir ana okulunda calisiyormus. Kimbilir kimlere daha bulasti.
Adam 2 haftadir karnaval falan baya gezmis ve hastalik cikinca hastaneye falan gitmis gripten süphelenmisler vs ama kimse Coronavirusden süphelenmemis. Su anda yogun bakimda ve hayati tehlikesi varmis... Ve bu adamin virusu nasil kaptigi bilinmiyormus... Bence artik komple sictik... Cocuklarim var ve ciddi manada endiseliyim.
Bana 70 80 km uzaklik biyerde de cikti virus
Ben neolur ne olmaz maske siparisi verdim
Simdi fiyati 5 ise 1 aya fiyati 50 olcak
Cogu yerde maske ve saire kalmadi bile

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ise yariyor mu bu ya alman radyolarinda israrla pek birseye yaramiyor diyorlar.. bence halki panikletmemek icin.. önerdigin bir safya varmi nerden siparis edebilirim bunu?
Panik yaymamak icin söylüyorlar gibime geliyor
Doktorlar felan niye kullaniyor peki ise yaramiyorsa neolur ne olmaz vallaha...arkadasim lidl de calisiyor regaller bosalmaya basladi diyor millet endiselenmis baya
Ebayden buldum ben.. tanesi 10 yuro
1 ay önce tanesi 1 2 yuro idi
1 2 ay sonra 50 e cikar millet firsatci

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet bu sabah şu fotoyu yolladılar bana.

Gördüğünüz yer benim dükkana 300 metre mesafede.

Kimseye el vermiyorum kimseye yaklaşmıyorum.
Yemek bile almıyorum dışarıdan.

IMG-20200226-WA0007.jpeg

Gscimbom mobil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt