Koronavirüs Haberleri | Arşiv #1 - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence yavşaktan daha güzel bir kelime kullanmıştır. Doktor nihayetinde, entellektüel bir küfür sarfetmiştir.

Yemişim Coronayı tonsilit salgını var, milletin anasını ağlattı. Avantajı ne, tonsiliti penisilin ya da antibiyotikle tedavi edebiliyorsun Corona viral olduğu için bağışıklık sistemine güveniyorsun, bağışıklığın zayıfsa mevta oluyorsun.

Aciller de iğne vurulmak için 1 saat beklediğin oluyor, corona dediğin nedir gelecekte öldürecek daha.

çin dışında görülen vakalar,

güney kore : 1.261
italya: 458
japonya : 172
iran: 139
singapur: 93
hong kong: 89
amerika: 60
tayland: 40
bahreyn: 33
tayvan: 32
kuveyt : 26
avustralya: 23
malezya: 22
almanya : 19
fransa: 18
vietnam: 16
ispanya : 13
ingiltere: 13
birleşik arap emirlikleri: 13
kanada: 12
macau: 10
ırak : 5
rusya: 5
umman : 4
hırvatistan: 3
hindistan - filipinler, kuveyt: 3
finlandiya: 2
israil : 2
lübnan: 2
avusturya : 2
pakistan: 2
isveç: 2
nepal, kamboçya, belçika, , mısır, , sri lanka, afganistan, isviçre, cezayir, romanya, gürcistan, brezilya, yunanistan, makedonya, norveç : 1

Bu 2020 yılında kesinlikle bı.boklar var astrolojiye filan inanmam ama kesin bu yıl için diyorlardir birseyler

Benim en yakin arkadasim bi oto galeri de calisiyor, her gün degisik degisik insanlarla muhattap oluyor araba satarken veya müsterilere yardimci olurken falan bin bir degisik seyler yasiyor ve cogunu benimle paylasir genelde beraber güleriz falan.

Iste gecen sene yani 2019'un ortalarinda bunun bi müsterisi buna demis 2020 de cok fena seyler olacak buna kalbimin en derininden inaniyorum demis. Hatta arkadasim bunlari bana anlatirken beraber gülmüstük, nasil bir manyak nasil bir sizofren bu müsteri diye. Yavas yavas korkmaya basliyorum gercekten...

Zaten tesadüfe yaşıyoruz.
300 metre ilerde iki kişiyi götürdüler basında haberi yok.
Millet panik yapmasın diye, kesinleşene kadar kimseye duyurmuyorlar.

Gscimbom mobil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt