Koronavirüs Haberleri | Arşiv #2 - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın seçim olsun Erdoğan yine %45'le kazanır. Bu ülkenin dinamikleri böyle. Celladına aşık bir millete öpen yaranıyor.

Son zamanlarda azımsanmayacak derecede çark etti insanlar, zaten yerel seçimlerde bu durum göründü. Zaten herkes farkında ama şu anda takke düştü kel göründü durumu oldu resmen. Elbette belirli bir kitlesi var sabit ama son senelerden sonra ben pek ihtimal dahilinde görmüyorum başka seçim kazanmasını. Benim çok fanatik arkadaşlarım bile isyanda.

Benim tanıdığım 10 a.k. partisi sempatizanından minimum yarısı çark etti, virüs falanda yoktu yani burası çok bariz 1 senedir. Şu saatten sonra seçim ne kadar erken olursa o kadar iyi. Mansur Yavaşı, İmamoğlunu geçtim herhangi bir kahvenin çaycısının bile Erdoğana karşı kazanma ihtimali yüksek.
Sen öyle san reis. Benim AKP'li Kayseri tayfasi aynen devam ediyor. Bahceli'ye olan itimatlarinda bile bir gram degisiklik yok. Ben diyorum ama ileriki zamanda Ali Babacan'a gel kurtar bizi diye yalvaracaklar, oy verecekler ona. La sizin badi ekrem yine tatile mi gitti, nerede ulan bu Eko diyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt