Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ramazan tatili haftasonuna geliyormus. bu koronanın tatillerin en kotu denk geldigi 2020 yılında ortaya cıkması buyuk sans.

günlük 45-50 bin test yapılırken test sayısını 20.000 e indirip vaka sayısı azaldı demek!!

Yanlış bir düşünce.. Hasta sayısı bariz azaldı zorla vatandaşı çevirip test yapamazsın.. Test-vaka oranı yüksek diyebilirsin başlarda ota boka test yapılıyordu şu an baya baya korona şüphesi olana yapılıyor o yüzden oran yüksek hala ayrıca çoğu kişi de pandemi yavaşladığı için hastanelere başvurmuyor eskisi gibi başlarda burnu akan gidiyordu.. . Dün 20 bin testte çıkan sayı bugün 30 binde çıktı yani test sayısını yükselince de pek değişen yok gibi. . Başlarda çok eleştirdim çoğu sayıya inanmadım ama bu işi doğru yönettik genel hatlarıyla.. Birçok sağlık çalışanı arkadaşla görüşüyorum hastaneler çok rahatlamış zaten sıkıntı olsa duyardık bu gizlenebilecek bir durum değil..
Doğruya doğru yanlışa yanlış demek lazım bundan sonra da ekonomi için iyice gevşetecek önlemler Avrupa bile bu krize ekonomik olarak dayanamazken bizim gibi kırılgan bir ekonomi hiç dayanamaz..

Korona süreci hükumetin 18 yılda yaptığı sayılı doğrulardan biridir..

Kardesim yarın sinava girecek ve sınavı kendi laptopu uzerinden yapacak. Sinifinda 350 ogrenci var ve herkes ayni anda sinava girecek. Bugün bilgisayarini webcam ve mikrofonu icin test ettirdi. Sinav esnasinda webcam ve mikrofonu acik tutulacak ve bilgisayari uzaktan kontrol edilecek

Korona:

D2NlKsPWwAAWhQN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt