Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
herkes başta ingiltereyi itin götüne soktu. şimdi hepsi kontrollü sürü bağışıklığına geçiş yapıyor anlaşılan

Ya kontrolden değil ki zenginlere bir şey olmuyor diye sallamıyorlar artık günde 100 bin vaka var ama kimse takmıyor ilk başta çok ses gelme nedeni de ünlüler yakalandı diyeydi ama iyi bakılınca ölüm oranının bu kadar düşük olduğunu görünce aman fakirlere ne olursa olsun ekonomi daha önemli diyip sallamaya başladılar.

Ya kontrolden değil ki zenginlere bir şey olmuyor diye sallamıyorlar artık günde 100 bin vaka var ama kimse takmıyor ilk başta çok ses gelme nedeni de ünlüler yakalandı diyeydi ama iyi bakılınca ölüm oranının bu kadar düşük olduğunu görünce aman fakirlere ne olursa olsun ekonomi daha önemli diyip sallamaya başladılar.

niye bu virüs zengin fakir ayrımı yapmıyordu hani. Allahın ordusudur diyorlardı.

olmadı mı öyle :asd:

Testi gerekli durumlarda yapıyorlar bunu bugün daha da iyi anlamış olduk
Sağlam bir insanı çevirip gel sana test yapacağım diyemezsin

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, kamuda mesai saatlerinin 27 Mayıs'tan itibaren 09.00 - 13.00, 13.30- 17.30 olarak uygulanacağı belirtildi.

virüsün merkezi istanbulda bu karar alınıyorsa tüm türkiye de 27'sin de mesai saatleri normale döner.

yazık. ben en son istanbul normale döner diye düşünmüştüm

Düşüşe geçtikten sonra 2 binli seviyelere tekrar çıkan İran bugün de 2.392 vaka ve 66 ölüm açıkladı

Bu konuda dikkat çeken diger bir ülke de İspanya
Bugün 1.787 vaka açıklamış İspanya. Uzun zamandır 500 600 bandındaydı diye hatırlıyorum. Tabi bir günlük bir yükseliş de olabilir. Ama İran'da beş altı gündür yükseklik söz konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt