Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu ekmek parası olunca çok dikkatli yazmak lazım, ancak spor salonunun bir müdavimi olarak söylüyorum kapatılmaması saçma olmuş.
valla göt korkusundan kaç aydır gitmiyorum bende salona. bu tür ortamlarda bulaşma ihtimalide bayağı yüksek olduğu için ben kapatılmasını bekliyordum. sağlık, ekmek parasından daha öncelikli olmalı. böyle bir ortamda sağlıklı yaşam için bu tür yerlerin açık kalması çok yanlış. Bazı salonlar gönüllü kapatmışlar bu arada. tebrik etmek lazım

valla göt korkusundan kaç aydır gitmiyorum bende salona. bu tür ortamlarda bulaşma ihtimalide bayağı yüksek olduğu için ben kapatılmasını bekliyordum. sağlık, ekmek parasından daha öncelikli olmalı. böyle bir ortamda sağlıklı yaşam için bu tür yerlerin açık kalması çok yanlış. Bazı salonlar gönüllü kapatmışlar bu arada. tebrik etmek lazım

Cok da tebrik edilecek bir sey yok musterilerinin paralarini iade etmedikten sonra.

Ben dün salondayken kararlar alınmış "kesin kapatılmıştır" diyordum. Sakin bir spor salonu ancak dezenfeksyon ve sterilizasyon eğitimi almamış birinin mikrop kapmaması mucize olur, yere düşen havlular mı dersin, ortak temas noktaları mı dersin....

başınız sağ olsun 2 hafta kadar önce bende amcamı aynı sebepten kaybettim. zaten kanser tedavisi görüyordu oğlu da virüse yakalandı 1 hafta sonra amcam kötüleşti 2-3 gün içinde de organların iflasından kaybettik amcamın virüs kapıp kapmadığını söylemiyorlar ama ondan şüpheleniyoruz
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Başın sağ olsun kardeşim. Ailene taziye dileklerimi ilettiğimi belirtirsin. Çok üzüldüm.

Bunlar aynı zamanda Adana'da belediye tarafından yapılan sahra hastanesini mühürlemişti.

Sanki vatandas keyfinden tez canlı davranıyor olm. Lan bu kdr mı aptal goruyorlar vatandaslari cok garip yaw. Biri bunu aciklar, digeri sorunlu binalarda oturmayın cıkın der. Bir digeri binalariniz sorunluysa uzerine para koyun yeniden yaptirin der.

Ve hala deli gibi savunuluyorlar. Nasil is bu arkadas
işten izin aldım bugün sırf kırgınlığım var ve üşüyorum diye. Tez canlı mı davrandım ki?

Pembe olunca tabii :LOL:

CNN, Çin'in Hubei eyaleti Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi’nden sızan 117 sayfalık gizli belgeleri ele geçirdi. Belgelerde, Çin’in salgınla ilgili dünya ile çok daha iyimser veriler paylaştığı ifade edildi.
ABD medyasından CNN’in elde ettiği ve içeriklerinin doğruluğunu CNN adına inceleyen 6 bağımsız uzman tarafından doğrulanan 117 sayfalık gizli belgelerde, Çin hükümetinin Hubey eyaletinde salgının yayılma aşamalarını yanlış yönettiği, dünya ile içerideki durumdan çok farklı olan daha iyimser veriler paylaştığı ifade edildi. Ayrıca ele geçirilen belgelerde Çin’in sağlık sistemindeki yetersizlikler de ele alındı.
CNN, Çin'den sızan gizli koronavirüs salgını belgelerini yayınladı

Belgelerde öne çıkan bulgularda şu ifadeler yer aldı:

-Çinli yetkililer dünyaya, içerideki durumdan çok daha farklı olan daha iyimser veriler verdi

- Çin sisteminin koronavirüs vakalarını teşhis etmesi ortalama 23 gün sürdü

-Testlerdeki başarısızlıklar nedeniyle çoğu kişinin testi negatif çıktı ve bu durum 10 Ocak’a kadar devam etti

- İç denetimlerde, yetersiz fonlama, yetersiz personel, zayıf moral ve bürokratik yönetim modellerinin, Çin'in erken uyarı sistemini engellediği ortaya çıktı.

- Aralık ayı başlarında Hubey bölgesinde büyük ve daha önce açıklanmayan bir grip salgını meydana geldi.

Şerefsiz cekikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt