Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 488 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim dostum,

Evet doktor virüsü atlatsa bile organ yetmezliğinden zarar gördü ve hayati tehlikesi var demişti, virüs nefes yollarını tıkayıp organlara gerekli oksijeni sağlayamayınca kan değerlerin değişiyo, böbreklerin düzgün çalışmıyo akcigerlerin hava alamıyo.

Ölümlerin çoğu koronavirüs kaynaklı olsada vücudu ve bedeni öldüren şey organların iflası. Bağışıklık sistemimiz bu virüsü algılayamadığı için savaşamıyo ve organlarımız buna yenik düşüyo.
başınız sağ olsun 2 hafta kadar önce bende amcamı aynı sebepten kaybettim. zaten kanser tedavisi görüyordu oğlu da virüse yakalandı 1 hafta sonra amcam kötüleşti 2-3 gün içinde de organların iflasından kaybettik amcamın virüs kapıp kapmadığını söylemiyorlar ama ondan şüpheleniyoruz

başınız sağ olsun 2 hafta kadar önce bende amcamı aynı sebepten kaybettim. zaten kanser tedavisi görüyordu oğlu da virüse yakalandı 1 hafta sonra amcam kötüleşti 2-3 gün içinde de organların iflasından kaybettik amcamın virüs kapıp kapmadığını söylemiyorlar ama ondan şüpheleniyoruz

Sizin de başınız sağ olsun, organların savaşamadığını hissetmek çok üzüyo insanı, bu illetten kurtaracak aşıyı bi an önce getirmeleri lazım. Çin'den mi geliyo nerden geliyorsa gelsin

Sanki vatandas keyfinden tez canlı davranıyor olm. Lan bu kdr mı aptal goruyorlar vatandaslari cok garip yaw. Biri bunu aciklar, digeri sorunlu binalarda oturmayın cıkın der. Bir digeri binalariniz sorunluysa uzerine para koyun yeniden yaptirin der.

Ve hala deli gibi savunuluyorlar. Nasil is bu arkadas
Kendisini Norveç'in sağlık bakanı zannediyo herhal.

Herkesin altına bi passat audi çekin metrobüs filan kalmaz rahat ol sağlık bakanım

Sanki vatandas keyfinden tez canlı davranıyor olm. Lan bu kdr mı aptal goruyorlar vatandaslari cok garip yaw. Biri bunu aciklar, digeri sorunlu binalarda oturmayın cıkın der. Bir digeri binalariniz sorunluysa uzerine para koyun yeniden yaptirin der.

Ve hala deli gibi savunuluyorlar. Nasil is bu arkadas
Hani bazen denir ya bunlar bizi aptal mı sanıyor diye...

Hayır adamlar işi biliyor bunlar bu toplumun aptal olduğunu çok iyi biliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt