Koronavirüs Haberleri | Arşiv #3 - Sayfa 487 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok üzüldüm. Sen 90 yaşına kadar yaşa muhtemelen yaşına göre gayet sağlıklıdır ama aptal bir virüs canını alsın. Tekrardan başın sağolsun.

Kilosu dışında bir problem yoktu, çok kiloluydu. Şeker çay ve ekmeğe bayılırdı, hamur işi yerdi. Meyvesi fazlaydı, hep meyve yerdi. Tahminim korona olmasaydı 3-4 sene daha yaşayıp eceli ile ölürdü. Genetik olarak sağlamdı, annesi 100 yaşına kadar yaşamış.

Kıçı kırık bir virüs malesef hayatını aldı, Takdir-i ilahi, dua edip mekanının cennet olmasını dilemekten başka insanoğlunun elinden hiç bir şey gelmez.

Defalarca uyarilmamiza ragmen salginin geldigini biz normal insanlar goremedik ya da gormek istemedik acaba bu salgin gectiginde dunyada nasil farkliliklar olacak. Her seyi temelden sarsan bir surec oldu.

Defalarca uyarilmamiza ragmen salginin geldigini biz normal insanlar goremedik ya da gormek istemedik acaba bu salgin gectiginde dunyada nasil farkliliklar olacak. Her seyi temelden sarsan bir surec oldu.
Şimdiden el değmeme huyum aşılandı, eskiden bozuk paralara el sürüp o eli ağzımıza bile götürürdük, şu an değdiğim klavye mause vb aklına ne gelirse gelsin hepsinden sonra kolonya sıkıyorum, artık bu bi yaşam tarzı.

Şimdiden el değmeme huyum aşılandı, eskiden bozuk paralara el sürüp o eli ağzımıza bile götürürdük, şu an değdiğim klavye mause vb aklına ne gelirse gelsin hepsinden sonra kolonya sıkıyorum, artık bu bi yaşam tarzı.
Uzaktan calisma artar is seyahatleri azalir diye dusunuyorum, keske yatay mimariye agirlik verilse ama Turkiye'de bunun olacagini zannetmiyorum. Disarida sigara icmek en kisa zamanda yasaklanir.

Uzaktan calisma artar is seyahatleri azalir diye dusunuyorum, keske yatay mimariye agirlik verilse ama Turkiye'de bunun olacagini zannetmiyorum. Disarida sigara icmek en kisa zamanda yasaklanir.
Zaten artık telekonferans olayı yaygınlaştı, şirketler çok acil olmadıkça yüz yüze görüşmeyi yapmıyorlar. Pandemi sonrası şirketlerin büyük çoğunluğu bu evde kalma sürecini masaya yatıracaktır. İşlerin bu denli hızlı aktığı, insanların görüşmelerini ve işlerini uzaktan halledebildiği sistemler ön plana çıkacaktır yakın gelecekte.

Zaten artık telekonferans olayı yaygınlaştı, şirketler çok acil olmadıkça yüz yüze görüşmeyi yapmıyorlar. Pandemi sonrası şirketlerin büyük çoğunluğu bu evde kalma sürecini masaya yatıracaktır. İşlerin bu denli hızlı aktığı, insanların görüşmelerini ve işlerini uzaktan halledebildiği sistemler ön plana çıkacaktır yakın gelecekte.
Evet devrimsel bir olayi tetiklemis olabilir bu is

Vala bu virüsün bana tek faydası mart 25 den itibaren yürüyüş vs yapıyorum ( vakit bulabildiğim için) 11 kilo verdim şu ana kadar. Tüm hayatımızı alt üst etsede bazı faydaları oluyor gibi.

haftasonu market kasap ve manavlar 10 17 saatleri arası açık

lokanta ve restoranlar 10 20 arası paket servis yapabilecek

önceki yasaklardan kısmen daha iyi olmus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt