Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kendi çevremden çok net biliyorum arkadaşım pozitif mesela kardeşi dışarıda okula gidiyor, annesi babası her gün işe gidiyor onlar semptom göstermeden test yaptırmıyorlar ya da belirti olmadan atlatıyorlar. Bence vakalar da bu yüzden çoğalıyor. Maskenin asıl amacı da böyle semptomsuz ya da kuluçka süresinde olanların virüsü bulaştırmaması için değil mi? Atıyorum virüslü adam maske takmasın ama sen tak bu kişiyle kapalı ortamda bulun maskenin koruyuculuğu nedir?

kendi çevremden çok net biliyorum arkadaşım pozitif mesela kardeşi dışarıda okula gidiyor, annesi babası her gün işe gidiyor onlar semptom göstermeden test yaptırmıyorlar ya da belirti olmadan atlatıyorlar. Bence vakalar da bu yüzden çoğalıyor. Maskenin asıl amacı da böyle semptomsuz ya da kuluçka süresinde olanların virüsü bulaştırmaması için değil mi? Atıyorum virüslü adam maske takmasın ama sen tak bu kişiyle kapalı ortamda bulun maskenin koruyuculuğu nedir?

Muhtemelen isim vermemiştir daha yeni bir arkadaş aynı araçta gittikleri kişi pozitif çıkınca 3 kişinin de karantinaya alındığını söyledi test falan yapılmadan direkt olarak

Muhtemelen isim vermemiştir daha yeni bir arkadaş aynı araçta gittikleri kişi pozitif çıkınca 3 kişinin de karantinaya alındığını söyledi test falan yapılmadan direkt olarak
Olayı ozetlemissin, demek istediğim buydu;açık açık yazmadım ama karantina olayı sözde var.Kişi talep etmediği sürece, belirti göstermediği sürece,aile bireylerinin isimlerini söylemediği sürece problem yok.Artik herkes yolunu buldu, devlet takibini yapamıyor artık...
İkinci bir hususta aşı olan tekrar yakalanır mı, ağır geçirir mı denmiş.Şu an aşı olup tekrar yakalanan var mı diye soran arkadaşlar olmuştu; maalesef çevremde sağlık çalışanı olup yakalananlar var.Kimisi ağır geçiriyor; solunum cihazına bağlı, kimisi hiç belirti vermiyor, kimisi de mutasyonlu ama hafif geçiriyor.Anladigim yine belirleyici olan kişinin genel sağlık durumu.

Ey8kjpYWgAYBCSC
Ey9BUkKXIAYW2Rx

maskeniyakturkiye hashtag açılmış ya biraz video falan izledim baya baya yararı hiç yok deyip zararo ile ilgili bilgiler var.

İlk virüs patladığında bizim bilim kurulu da takmayın diyordu çok net hatırlıyorum. Aga kime inanacaz biz.

skcem virüsünü de covidini de

Üst Alt