Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 225 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu asi yok muhabbetine inanmıyorum .
2 gün önce çalıştığım firmanın Türkiye de ki tüm şubeleri dahil olmak personellerine, öncelik tanınarak aşı cıktı.

E nabız a bildirim geldiğinden itibaren 1 saat sonra bile randevu alıp asi olan arkadaşlarımız var.
Ben de dün oldum.

Çıkana aşı var yani , sosyal medyada ki herseye inanmamak lazım .

SM-J730F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
turizm?
Aşı yok değil, Biontech yok

aşıyı boklayanlar var bir de
Boklayan bok yolu dışında alternatif sunacak o zaman. Brezilya Başkanı olacak sığır gibi covid yok pandemi yalan tripleriyle ülkeyi işin içinden çıkılmaz bir hale sokmanın manası yok.

Bırakalım sürü bağışıklığı olsun diyen tayfaya da sormak lazım. Ya bağışıklık meselesi tamamlanmadan menfi yönde bir mutasyon daha geçirip çoluk çocuğu da perişan edecek seviyeye ulaşırsa ne olacak? 1-1.5 yıl geçti daha şimdiden benim bildiğim en az 4 mutasyon türü var illetin.

Covidi hafif geçirebilirsiniz ama dikkat edin başka yan etkiler yapmasın. Geçirdikten 2 3 ay sonra falan kan pıhtılaşması yaşayan var, böbreklerle ilgili sorun yaşayan var, sindirim sistemi rahatsızlıkları yaşayan var buna ben de dahil hepimiz de genç insanlarız yani. Ha direkt virüsle alakalı mı tabii ki bunu söylemek çok zor ama en iyisi cidden virüse yakalanmamak :)

D vitamini çok önemliymiş çoğu bilim insanı bunu söylüyor ben de pazartesi öylesine kan tahlili verip bi değerlere baktırayım dedim D vitamini bayağı düşük çıktı doktor ilaç yazdı 2 3 ay kesinlikle aksatmadan kullan dedi

Üst Alt