Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 226 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Covidi hafif geçirebilirsiniz ama dikkat edin başka yan etkiler yapmasın. Geçirdikten 2 3 ay sonra falan kan pıhtılaşması yaşayan var, böbreklerle ilgili sorun yaşayan var, sindirim sistemi rahatsızlıkları yaşayan var buna ben de dahil hepimiz de genç insanlarız yani. Ha direkt virüsle alakalı mı tabii ki bunu söylemek çok zor ama en iyisi cidden virüse yakalanmamak :)

D vitamini çok önemliymiş çoğu bilim insanı bunu söylüyor ben de pazartesi öylesine kan tahlili verip bi değerlere baktırayım dedim D vitamini bayağı düşük çıktı doktor ilaç yazdı 2 3 ay kesinlikle aksatmadan kullan dedi
Kan pıhtılaşmasıma karşı ilaç kullanıyorum ben de. Negatife dönemi 7 8 gün oldu ama çok halsizim, sürekli uykum var gibi.

:hehe:
EzfKHShWUAEQekm

Komşu teyze aşıdan 2 saat sonra felç kaldı.

Corona günlerinde 5. gün. Tavsiye üzerine D vitamini ve mucovit C kullanmaya başladım. Burun akıntısı vardı 1-2 günlük oda kayboldu. Eskisinden daha rahat nefes alıyorum, koku alıyorum. Tek korkutan şu, Mutasyonlu virüslerde 8. günden itibaren şiddetli bir şekilde semptomlar geliyor diyor tvdekiler. İlk 5 gün hiçbir şeyim yok gibi.

Komşu teyze aşıdan 2 saat sonra felç kaldı.

Corona günlerinde 5. gün. Tavsiye üzerine D vitamini ve mucovit C kullanmaya başladım. Burun akıntısı vardı 1-2 günlük oda kayboldu. Eskisinden daha rahat nefes alıyorum, koku alıyorum. Tek korkutan şu, Mutasyonlu virüslerde 8. günden itibaren şiddetli bir şekilde semptomlar geliyor diyor tvdekiler. İlk 5 gün hiçbir şeyim yok gibi.
Alman aşısı mı?

Üst Alt