Covid-19 - Koronavirüs Haberleri | Eris Varyantı Türkiye'de - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Komşu teyze aşıdan 2 saat sonra felç kaldı.

Corona günlerinde 5. gün. Tavsiye üzerine D vitamini ve mucovit C kullanmaya başladım. Burun akıntısı vardı 1-2 günlük oda kayboldu. Eskisinden daha rahat nefes alıyorum, koku alıyorum. Tek korkutan şu, Mutasyonlu virüslerde 8. günden itibaren şiddetli bir şekilde semptomlar geliyor diyor tvdekiler. İlk 5 gün hiçbir şeyim yok gibi.
Renktaşım kulaktan duyma bir bilgi değil değil mi? Hangi il hangi ilçe bilgileri kontrol edelim hergün onlarca aşı yapıyoruz henüz basit olanlar dışında yan etki görünmedi.

Renktaşım kulaktan duyma bir bilgi değil değil mi? Hangi il hangi ilçe bilgileri kontrol edelim hergün onlarca aşı yapıyoruz henüz basit olanlar dışında yan etki görünmedi.
Değil Burdur merkez. Aşı kaynaklı olmama ihtimalide mevcut ama aşı vurulmasından 2 saat sonra yaşanması tesadüf olma ihtimalini düşürüyor bence. Kadın lavabo ihtiyacına bile gidemiyor şuan. Öncesinde gayet sağlıklı bir birey. Herhangi bir rahatsızlığı yok. Sadece aşıdan tam emin değilim, yarın sorarım. Sinovac vurdurdular diye hatırlıyorum.

Şu saat 7 yasağı baya mantıksız oldu. İftardan sonra 2 nefes alırdık. Valla bunaldık.

Polis yürüyüş yaparken yanımızdan geçiyor sormuyor kimseye ne yapıyorsun diye onlarca insan vardı sokakta... Önceki yasaklarda ben de çok dikkatliydim çıkmıyordum ama bakıyorum çoğu polis bezmiş artık iplemiyorlar bile araçla kaç kez polise denk geldim sormadılar (iznim var bu arada ama ilginç geldi sormamalari)

almanya-tr vurduran farkında ara açılıyor mu
Almanya'da bu sabah bildirilen toplam rakam 22.935.592

Yani dün 535.198 kisi vurdurmus.

Türkiye'de güncel rakam 20.626.115

2 gün önce fark 1.825.430 idi

Dün fark 1.957.185 idi

Bugün fark 2.309.477

Ama Almanlarin sabah saatlerinde girdigi rakamla simdi Türkiye'de dakikasina güncel rakami karsilastiriyoruz

2 haftadir hep 200 binin üstündeler toplam günlük

Değil Burdur merkez. Aşı kaynaklı olmama ihtimalide mevcut ama aşı vurulmasından 2 saat sonra yaşanması tesadüf olma ihtimalini düşürüyor bence. Kadın lavabo ihtiyacına bile gidemiyor şuan. Öncesinde gayet sağlıklı bir birey. Herhangi bir rahatsızlığı yok. Sadece aşıdan tam emin değilim, yarın sorarım. Sinovac vurdurdular diye hatırlıyorum.
Renktaş benim de bir hastam aşıdan sonra ciddi bulantı kusma ve baş dönmesi ile yanıma geldi tüm prosedürü uyguladım tansiyonu yüksekti ki beklenen bir durum değil ama teyzem aşı olmaya gelecek diye tansiyon ilacını içmemiş bunu sonra söyledi. Yani muhtemelen aşı kaynaklı değildir diye tahmin ediyorum Allah(c.c) şifa versin.

Renktaş benim de bir hastam aşıdan sonra ciddi bulantı kusma ve baş dönmesi ile yanıma geldi tüm prosedürü uyguladım tansiyonu yüksekti ki beklenen bir durum değil ama teyzem aşı olmaya gelecek diye tansiyon ilacını içmemiş bunu sonra söyledi. Yani muhtemelen aşı kaynaklı değildir diye tahmin ediyorum Allah(c.c) şifa versin.
Amin inşallah. Ben doktorun yorumuna şaşırdım. Doktoru 10 000de bir kişide bu olabiliyor falan demiş aileye. Çok yüksek geldi bu rakam. Çevremde o kadın dışında hiç sıkıntı yaşayan görmedim duymadım. Annemi zar zor aşıya ikna etmişken bu olay gerçekleşince korktu kadın. Tesellisi babam aşı olduğunda ve dedem olduğunda sıkıntısız geçirdiler. Babam aşı olurken ikna edememiştik, tam ikna ettik gün aldık bu olayın haberini aldık bugün.

Amin inşallah. Ben doktorun yorumuna şaşırdım. Doktoru 10 000de bir kişide bu olabiliyor falan demiş aileye. Çok yüksek geldi bu rakam. Çevremde o kadın dışında hiç sıkıntı yaşayan görmedim duymadım. Annemi zar zor aşıya ikna etmişken bu olay gerçekleşince korktu kadın. Tesellisi babam aşı olduğunda ve dedem olduğunda sıkıntısız geçirdiler. Babam aşı olurken ikna edememiştik, tam ikna ettik gün aldık bu olayın haberini aldık bugün.
Yani her aşı veya ilaçta yan etki olur ama bu aşı için stroke(inme-felç) çok düşük bir ihtimal 1/10000 den bile daha düşük diye hatırlıyorum. 700 den fazla aşı yaptım çok şükür hiç ciddi bir yan etki ile karşılaşmadım umarım hiç bir sağlıkçı ve insan yaşamaz. Anneni ikna konusunda da çok haklısın renktaş öyle bir durumda bizim ailemiz bile ikna olmaz.

İkinci aşı için yakın hastaneden randevu alamıyorum daha doğrusu birkaç alternatif var onlarda İstanbul'un diğer ucu bilmiyorum belki kısa süreli bir mevzudur ama 4-5 gündür böyle.

Üst Alt