Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kötü Bir Taraftar Grubuna Sahibiz

Ulan sesim kısıldı sesim
Etrafımdaki herkes maçtan sonra travesti gibi evin yolunu tuttu bence iyiydi taraftar özellikle ikinci yarı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Papatya Çayı içiniz günde 3 kere.
2-3 güne iyileşmez ise tekrar gelin, bakalım.

Son düzenleme:
1-0 gerideyiz tribündeki ergenler sakalasip gülüp eğleniyor. Macı izlerken fena uyuz oldum. Galatasaray tribünü bitmiş.

....
93d282ebfcbd15627a9c816361383082.jpg
848a5852bcbd003b644441f46a2a2f13.jpg

Bu Alemin Tek Kralı

Beni biliyorsunuz , her stadyuma gidiyorum , her 3 stadyumda da ciddi oranda baski ve ses var , ve bunu 1999 dan beri kombineli bir seyirci olarak soyluyorum

degisen sey yayinci kurulusun bunu ses ve goruntulerle yansitma bicimi ve tarafliligi .

dunku macin belli bolumlerinde maci izledi seyirci , yani coskunun bittigi anlar bunlardir ,ve normaldir , dk 85 olmus gol beklerken zordur o durumu saglamak

ama aksam maci evde de izledim , stadyumdaki durum
kesinlikle yayina yansimiyor

maca gelip de yorum yapanlari bilemem haklidirlar kendilerince ama tv ye guvenmeyin

Batı üstte olmama rağmen bizim taraf iyidi bu maç önceki maçlara nazaran.

Genel olarak da taraftar dün öyle çok da kötü değildi sesi kısılmayan adam görmedim maç sonu.

Neye dayanarak taraftar kötüydü diyorsunuz ligtv'nin yayınına mı? Adamlar kolaylıkla oynuyor arka fon sesleriyle, komik olmayın.

Dün sinir olduğum tek konu, 2. golü attıktan sonra anında telefon flashlarının açılmasıydı.

O an gol yesek ne olacak?

Maçı koparmadığımız sürece baskı devam etmeli, Konya golden sonra topu sürekli tuttu ancak o kadar bitiktilerki kullanamadılar bile.

Dün sinir olduğum tek konu, 2. golü attıktan sonra anında telefon flashlarının açılmasıydı.

O an gol yesek ne olacak?

Maçı koparmadığımız sürece baskı devam etmeli, Konya golden sonra topu sürekli tuttu ancak o kadar bitiktilerki kullanamadılar bile.

Katılıyorum. 2. golü attıktan sonra maç bitmiş gibi davrandık. Hem taraftar hem oyuncu grubu olarak. İnanamadım stadta. Resmen çekildik kalemize gol yemeyelim diye.

Stadta 1. ve 2. goldeki yaşanan coşkuyu tekrar hissetmek için akşam özet görüntüleri açtım ama kesinlikle sesler ile oynanıyor o hazzı vermiyor. Karabük maçında Maicon'un attığı gol kadar coşku yoktu ama ona yakındı bu maç.

Ses konusunda ise gayet iyiydi bu maç. Taraftar neredeyse susmadı diyebilirim.

Beni biliyorsunuz , her stadyuma gidiyorum , her 3 stadyumda da ciddi oranda baski ve ses var , ve bunu 1999 dan beri kombineli bir seyirci olarak soyluyorum

degisen sey yayinci kurulusun bunu ses ve goruntulerle yansitma bicimi ve tarafliligi .

dunku macin belli bolumlerinde maci izledi seyirci , yani coskunun bittigi anlar bunlardir ,ve normaldir , dk 85 olmus gol beklerken zordur o durumu saglamak

maca gelip de yorum yapanlari bilemem haklidirlar kendilerince ama tv ye guvenmeyin

Peki yayıncı kuruluşun bunu taraflı bir şekilde yayına vermediğini iddia ediyorsanız buna kulüp neden tepki göstermiyor?

"Seyir zevki için o gürültüyü kesiyorlar" deniyorsa tamamdır. Ama diğer takımların gürültüsü veriliyorsa bu ciddi bir tartışma konusudur.

Kesinlikle öyle

Ben stada gidince anlıyorum bunu. Stad'da inanılmaz bir gürültü var, tv'de sesi mi kısıyolar bilmiyorum ama bütün atmosfer yansımıyo.

He ayrıca 90 dakika boyunca da tezaurat ıslık olmuyo, belli başlı bölümler de takımın düşmesi ile birlikte taraftar da stres yapıyo. Maçı yaşıyo aslında bu taraftar. Bazılarının istediği gibi 90 dk tezahurat göztepe stadın da oluyo mesela, takımdan bağımsız gol yese bile devam ediyo. Bu hoş bir görüntü değil, ne kendi takımını motive ediyo ne rakip takımı korkutuyo.

Şu an da objektif olarak bakarsak rakibi en iyi baskı altında alan taraftar Galatasaray ve Beşiktaş taraftarıdır. Fener yapıyordu bunu eskiden, ali koç ile birlikte tekrar o hale bürünecektir oda. Takım iyiyse taraftar iyi bu böyledir.

Üst Alt