Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları

4 yıllık mezuna bak 49 puan almıs ne torpılmıs

alttaki yorumlardan biri

sami abi şu ankara daki askeri işçi alımı ne oldu girdinmi sınavına

beyler uzman jandarmaya başvuran oldumu ? sınav yaklaşıyor..

2011 YILI İKİNCİ DÖNEM SİVİL MEMUR TEMİNİ

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINCA TEMİNİ YAPILACAK SİVİL MEMUR ADAYLARINDA ARANACAK ŞART VE NİTELİKLERİ GÖSTERİR DUYURU METNİ

Kara Kuvvetleri Komutanlığı merkez ve bağlı taşra teşkilatı ihtiyacı için aşağıda unvanları yazılı kadrolara "Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik" hükümleri doğrultusunda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

75 Garson

94 Hademe

Cevap: Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

262.jpg
İller Bankası Uzman Yardımcısı ve Teknik Uzman Yardımcısı Alım İlanı (134 kişi)

İller Bankası, 46 işletme, 10 iktisat, 5 hukuk, 18 bankacılık, 5 maliye, 5 kamu yönetimi, 17 inşaat mühendisliği, 8 makine mühendisliği, 5 elektrik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, 5 Bilgisayar Müh., Bilgisayar Bilimleri Müh., Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, 7 Çevre Mühendisliği mezunu ile 3 mimar olmak üzere 134 uzman yardımcısı alacak

25.jpg
Jandarma Genel Komutanlığı sivil memur alım ilanı (74 kişi)

Jandarma Genel Komutanlığı; 6 asci, 4 hademe, 2 kaloriferci, 5 tahmil tahliye memuru, 1 muhasebeci, 2 mutercim, 2 terzi, 18 uzman (hukuk), 1 zabıt katibi, 3 istatistik, 10 muhendis, 4 elektronik teknisyeni, 10 psikolog ve 4 sosyal hizmetler uzmani alacak

163.jpg
Türkiye İş Kurumu Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu; KPSSP3 puanının %20 si ile yabancı dil puanının %80 nin toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 5 (beş) katı aday arasından, sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 20 sözleşmeli bilişim personeli alınacak

267.jpg
TCDD İşçi Alım İlanı (24 mühendis)

TCDD Yüksek Hızlı Tren Demiryolu Yapım İşlerinde En Az 2 Yıl Tecrübeli Olduğunu Hizmet Belgesi İle (SGK prim dökümüyle birlikte) belgelendirebilen; 6 jeoloji muhendisi, 12 inşaat muhendisi, 6 harita mühendisi alacak. İşçi pozisyonunda istihdam yapılacak olup, ikametgah şartı aranmıyacak.

15.jpg
Sağlık Bakanlığı, tabip, diş tabibi ve eczacı alım ilanı

Saglik Bakanligi 384 uzman tabip, 201 pratisyen tabip, 157 eczaci, 103 doktora yapmis dis tabibi ve 6 kurum tabibi almak icin ilana cikti. 13 Mayıs kadar başvuru yapılmalı

517.jpg
2011 KPSS A grubu ve Öğretmenlik başvuruları başlıyor

Ösym ve kpss2011 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik kadroları için, 9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır. 2011-KPSS’ye başvurma işlemleri, 9-25 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.

2011 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A Grubu ve Öğretmenlik: Başvurular

2011 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, sadece A Grubu ve Öğretmenlik kadroları için, 9-10 Temmuz 2011 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

2011-KPSS sonuçları B Grubu Kadrolar için kullanılmayacaktır. Bu nedenle 2011-KPSS’ye sadece A Grubu ve Öğretmenlik Kadrolarına atanmak isteyen lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

2011-KPSS’ye başvurma işlemleri, 9-25 Mayıs 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Başvuru merkezleri ÖSYM'nin ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinde yayımlanacaktır.

Sınava katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Bilgi Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM'nin ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

2011-KPSS Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

TEİAŞ (Kamu)

Elektrik Teknisyeni alımı ilanı

31 Kişi.

SİVAS

KONYA

ESKİŞEHİR

HATAY

DENİZLİ

ANTALYA

IĞDIR

AFYONKARAHİSAR

KIRKLARELİ

İSTANBUL

KAHRAMANMARAŞ

İSTANBUL

VAN

KÜTAHYA

MANİSA

KARS

ÇANAKKALE

Türkiye İş Kurumu - Açık İş İlanları

46.jpg
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alım ilanı (227 kişi)

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü; 227 tapu arşiv uzmanı, büro personeli, harita ve bilgisayar mühendisi, kadastro teknisyeni, mimar, programcı ve uzman alacak

57.jpg
ÖSYM sözleşmeli personel alım ilanı

ÖSYM 2 matematik, 1 türkçe, 2 biyoloji, 1 almanca, 1 arapça veya farsça, 1 eğitim bilimleri ve 2 programcı alacak. 2010 KPSS'ye girenler 27 Mayıs kadar başvurmalı

364.jpg
TAGEM 280 ziraat, balikcilik teknolojisi, gida, su ürünleri, çevre, elektrik elektronik, bilgisayar, meteoroloji, makine, tekstil mühendisi ile biyolog ve veteriner hekim alacak

366.jpg
Et Balık Kurumu Yozgat Et Kombinası İşçi Alım İlanı (70 Kişi)

TCDD-logo-0B8D431E7C-seeklogo.com.gif
TCDD Makinist-Tren ve Mekanik Vasıta Tesis Cihaz Vinç Operatörü Alım İlanı

269.jpg
Ziraat Bankası 1500 personel alacak

Ziraat Bankası, Bankacılık bölümüne 100 Mali tahlil uzman yardımcısı, 30 iç kontrol yardımcısı, 1200 servis görevlisi, 170 tarımsal müşteriler servis görevlisi; Ziraat Sigorta AŞ'ye 29 servis görevlisi ve Ziraat Hayat ve Emeklilik AŞ'ye 15 servis görevlisi alacak. 13 Hazirana kadar başvurulmalı

Üst Alt