Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

Cevap: Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

364.jpg
TAGEM 280 ziraat, balikcilik teknolojisi, gida, su ürünleri, çevre, elektrik elektronik, bilgisayar, meteoroloji, makine, tekstil mühendisi ile biyolog ve veteriner hekim alacak

366.jpg
Et Balık Kurumu Yozgat Et Kombinası İşçi Alım İlanı (70 Kişi)

TCDD-logo-0B8D431E7C-seeklogo.com.gif
TCDD Makinist-Tren ve Mekanik Vasıta Tesis Cihaz Vinç Operatörü Alım İlanı

269.jpg
Ziraat Bankası 1500 personel alacak

Ziraat Bankası, Bankacılık bölümüne 100 Mali tahlil uzman yardımcısı, 30 iç kontrol yardımcısı, 1200 servis görevlisi, 170 tarımsal müşteriler servis görevlisi; Ziraat Sigorta AŞ'ye 29 servis görevlisi ve Ziraat Hayat ve Emeklilik AŞ'ye 15 servis görevlisi alacak. 13 Hazirana kadar başvurulmalı

Ziraat bankasina basvurdum bakalim.Hayirlisi

Girsek ne olacak. Felsefeciler bizim yerimizi işgal ediyorlar. Bizim yerimize hiçbir eğitsel ve mesleki bilgisi, beceresi olmayan vasıfsız kişiler Psikolojik Danışman oluyor.

169.jpg
Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Alım İlanıAnkara Büyükşehir Belediyesi 2010-KPSS (B) grubu sınavına girmiş Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarından 156 İtfaiye Eri alacak. 11 Temmuz 2011 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olanlar 30 Hazirana kadar başvurmalı...

ankara1.jpg

ankara2.jpg

ankara3.jpg

SAĞLIK BAKANLIĞI

15.jpg
Sağlık Bakanlığı, kamuda çalışmayanlar arasından 3 bin Aile Sağlığı Elemanı alacak

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

245.jpg
DHMİ Asistan ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü Alım İlanı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü; 10 Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve 100 Stajyer Hava Trafik Kontrolörü alacak

Dışişleri Bakanlığı sınavla 275 personel alacak - KPSSCAFE

341.jpg
İMKB Avukat, Mühendis, Takip Memuru ve İnşaat Teknikeri Alım İlanı

İMKB avukat, mühendis, takip memuru ve inşaat teknikeri alacak. Yazılı sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak (01/01/1981 ve sonrası tarihlerde doğanlar) gerekmektedir.

12.jpg
Maliye Bakanlığı İç Denetçi Aday Belirleme Sınav İlanı

İç Denetçi Sertifika Eğitimine katılacak 100 iç denetçi adayının belirlenmesi amacıyla 18 Eylül 2011 tarihlerinde Ankara'da "İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı" yapılacaktır.

27.jpg
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alım İlanı (5 bin103 kişi)Kara Kuvvetleri Komutanlığı 287 sofor, 108 asci, 154 sihhiye elamani, 17 bilgisayar isletmeni, 31 kopek egiticisi, 4379 diger personel olmak uzere 5 bin 103 sozlesmeli er alacak.

25.jpg
Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı (1083 şoför)Jandarma Genel Komutanligi terhis tarihinin uzerinden 3 yildan fazla geçmemiş olanlar arasindan 1083 otomobil, otobüs ve kamyon soforu alacak.

198.jpg
İzmir Büyükşehir Belediyesi 286 İtfaiye Eri Alacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi; Meslek Yüksekokullarının İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik programlarından mezunu 40, lise mezunu 246 itfaiyeci alacak. 30 yaşıdını doldurmayanlar, 2010 KPSS93 vge 94 puan türünden 60 ve üzeri alanlar 6 Eylüle kadar şahsen başvurmalı.

142.jpg
TSE, 143 personel alacak

TSE, merkez ve taşra birimlerinde istihdam edilmek üzere, öğrenim durumu ile kadro unvan ve sayıları belirtilen 78’i lisans, 53’ü önlisans ve 12’si ortaöğretim mezunu olmak üzere toplam 143 adet kadrolu personel alacaktır

askerlikle ilişkisi bulunmamak bölümüne tecilde giriyormu acaba :)

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Uzman ve Destek Personel Alımı (988 kişi) İlanı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 144'ü diğer kurumlarda çalışan memurlar arasından naklen, 712'si ise 2010 KPSS3 puanına göre açıktan olmak üzere uzman; ayrıca yine 2010 KPSS93 puanına göre 132 destek personeli alacak.chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15270/

MİT Erkek İstihbarat Uzman Yardımcısı Alım İlanı

MİT; analitik yönü kuvvetli, iletişim yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, kişisel gelişime açık, araştırmacı, pratik zekasına güvenen, yönetme ve yönlendirme becerilerine sahip Türkiye'nin ve Dünya'nın çeşitli bölgelerinde görevlendirilmek üzere İstihbarat Uzman Yardımcısı adayları alacak. chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15200/

Kültür ve Turizm uzman yardımcısı sınav duyurusu

Kültür ve Turizm Bakanlığı 10 Hukuk Fakültesi; 40 İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri; 5 İstatistik Bölümü mezunu olmak üzere 55 uzman yardımcısı alacak.chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15191/

Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret uzman yard. alım ilanı

Ekonomi Bakanlığı, 9 işletme, 9 iktisat, 7 uluslararası ilişkiler, 4 endüstri mühendisliği, 3 bilgisayar mühendisliği ve 3 makine mühendisliği mezunu 35 dış ticaret uzman yardımcısı alacak. chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15160/

TCDD 817 Tren Teşkil İşçisi Alacak

TCDD 817 Tren Teşkil İşçisi Alacak

chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15322/

TPAO Trakya Böl. Müd. Avukat, Büro İşçisi, Teknisyen,Kaynakçı, Operatör ve İşçi Alım İlanı

chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15322/

TPAO Batman Uzman Yrd., Mühendis, Teknisyen, Büro İşçisi ve İşçi Alım İlanı

chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15265/

TPAO Adıyaman, Endüstri, Makine ve Çevre Mühendisi Alım İlanı

chrome://ietab2/content/reloaded.html?url=https://ilan.memurlar.net/ilan/15264/

43.jpg
Gelir İdaresi Başkanlığı 612 Gelir Uzman Yardımcısı alacak

Gelir İdaresi Başkanlığı; KPSS 49 puan türüne göre 500; KPSS4 puan türüne göre ise 112 olmak üzere toplam 612 Gelir Uzman Yardımcısı alacak...Giriş sınavının yazılı bölümü 19 Kasım 2011 tarihinde saat 10:00’da Ankara’da yapılacaktır.

451.jpg
Gençlik ve Spor Bakanlığı Uzman yardımcılığı sınav ilanı

Gençlik ve Spor Bakanlığı; 15 Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri; 10 En az dört yıllık eğitim veren yüksek öğretim kurumlarının Sosyoloji, Felsefe, Psikoloji, Eğitim Bilimleri Bölümü mezunları, İletişim ve Mühendislik Fakülteleri ve 5 Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu alacak.

32.jpg
Diyanet İşleri Başkanlığı personel alım ilanı

Diyanet İşleri Başkanlığı 498 imam hatip ile 1 biyolog ve bir sağlık teknikeri alacak. Kurum, KPSS-B puana göre sıralamaya girenlere sözlü ve uygulamalı sınav yapacak.

5.jpg
Yargıtay Başkanlığına 150 Zabıt Katibi ve 130 Hizmetli Alım İlanı

https://ilan.memurlar.net/ilan/15479/

Memurlar.Net - İlan (Gençlik ve Spor Bakanlığı Uzman yardımcılığı sınav ilanı)

Memurlar.Net - İlan (Diyanet İşleri Başkanlığı personel alım ilanı)

Memurlar.Net - İlan (Gelir İdaresi Başkanlığı 612 Gelir Uzman Yardımcısı alacak)

10.jpg
İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Sınav İlanı

İçişleri Bakanlığında MİAH Sınıfında boş bulunan 60 (altmış) adet kaymakam adayı kadrosuna sınavla personel alınacak. KPSSP37 puanı en yüksek olandan başlamak üzere boş kadronun 20 katı aday olan 1200 kişi ve 1200. kişiyle aynı puanı alan adaylar yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır.

159.jpg
Kamu İhale Kurumu uzman yardımcılığı sınav ilanı

Kamu İhale Kurumu; 3 Hukuk Fakültesi, 6 İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler; 3 İnşaat Mühendisliği, 3 Endüstri Mühendisliği mezunu alacak

56.jpg
768 araştırma görevlisi alınacak

2547 sayılı Kanun’un 33. maddesi uyarınca yükseköğretim kurumlarında istihdam edilmek üzere, araştırma görevlisi alınacaktır. ÖYP başvuruları 19.12.2011-02.01.2012 tarihleri arasında, Yükseköğretim Kurulu resmi internet sitesinde açıklanacak ÖYP yerleştirme programı üzerinden yapılacaktır

57.jpg
34 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcısı alınacak

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığında (ÖSYM) çalıştırılmak üzere toplam 34 (otuzdört) adet Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcısı alınacaktır.

18.jpg
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 50 uzman yardımcısı alacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı; 20 Çalışma Uzman Yardımcısı, 8 Yurtdışı İşçi Hizmetleri Uzman Yardımcısı ile 32 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzman Yardımcısı alınacak

8.jpg
Adalet Bakanlığı 5544 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Adalet Bakanlığı, ceza infaz kurumları için sözleşmeli 4008 infaz ve koruma memuru olmak üzere toplamda, 5544 sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Başvurular 06 Şubat 2012 günü başlayıp, 17 Şubat 2012 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

8.jpg
Adalet Bakanlığı 3.380 Sözleşmeli, 665 Kadrolu Zabıt Katibi Alım İlanı

Adalet Bakanlı adlî ve idarî yargıda çalıştırılmak üzere, 3.380 sözleşmeli, 665 kadrolu zabıt kâtibi alacak. Başvurular 23 Ocak 2012 Pazartesi günü başlayıp, 3 Şubat 2012 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

8.jpg
Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Teknisyen, Destek Personeli, Mübaşir Alım İlanı

Adalet Bakanlığı, 200 teknisyen, 130 destek personeli (şoför), 606 mübaşir ve 121 destek personeli (kaloriferci) pozisyonu için sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular 23 Ocak 2012 Pazartesi günü başlayıp, 3 Şubat 2012 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

8.jpg
Adalet Bakanlığı 340 İnfaz ve Koruma Memuru Öğrenci Alım İlanı

Adalet Bakanlığı, 340 (erkek) infaz ve koruma memuru öğrencisi alınacaktır. Başvurular 06 Şubat 2012 günü başlayıp, 17 Şubat 2012 günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

Üst Alt