Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kpss ortaöğretim-önlisans-Lisans-personel ilanları ve güncel bilgiler

Cevap: Kpss 2010 ortaöğretim-önlisans

Ben meslek lisesi bilgisayar programcılıgı mezunuyum ? keşke çalışsaydım

Gül kardeşim bu işler nasip iş birazda.Bak az önce işkur dan nihai listeye baktım.Bir ilde 3 adet teknisyen alımı ilanı vermişler devlet kurumunda çalışmak üzere başvuran sayısı 2 ..Buyur burdan yak.Maaşıda en az 1500 TL civarı..

Gül kardeşim bu işler nasip iş birazda.Bak az önce işkur dan nihai listeye baktım.Bir ilde 3 adet teknisyen alımı ilanı vermişler devlet kurumunda çalışmak üzere başvuran sayısı 2 ..Buyur burdan yak.aaş ıda en az 1500 tTL civarı..

evet nasip kısmet .hayırlsı diyelim.

Çalıştığım kurumdan tayin alamam ve kurumun ilerde özelleşme ihtimaline karşılık ben de girdim sınava. Vatandaşlık Bilgisinden iyi tökezledim:D 5 mi ne yanlışım çıktı şu referandum değişikliklerini filan hiç bilmiyorum.:D Hiç çalışmadım ama 110 doğru 10 yanlışım çıktı ortaöğretimde. Ama tercih filan yapmayacağım ilk etapta. Bakalım belki tayinim filan çıkar her yere haber saldım. İnşallah istediğiniz yerleri kazanırsınız.

Çalıştığım kurumdan tayin alamam ve kurumun ilerde özelleşme ihtimaline karşılık ben de girdim sınava. Vatandaşlık Bilgisinden iyi tökezledim:D 5 mi ne yanlışım çıktı şu referandum değişikliklerini filan hiç bilmiyorum.:D Hiç çalışmadım ama 110 doğru 10 yanlışım çıktı ortaöğretimde. Ama tercih filan yapmayacağım ilk etapta. Bakalım belki tayinim filan çıkar her yere haber saldım. İnşallah istediğiniz yerleri kazanırsınız.
110 doğrumu çok iyiymiş gerçekten.Buna rağmen bir yere giremezsen kaderine yan renkdaş.

110 doğrumu çok iyiymiş gerçekten.Buna rağmen bir yere giremezsen kaderine yan renkdaş.

Yok hacı tercih etsem girerim mutlaka ilk 3 tercih yerime. 95 üstü gelir diye tahmin ediyorum. Bölüm de meslek lisesi bölümü yani olur zaten. Mesele tercih etmem değil. Çok zorda kalmadıkça tercihte bulunmayacak oluşum. Başkasının hakkını yemek istemiyorum. Çok sıkışırsam tercih ederim bi yeri.

KPSS sonuçlarının açıklanacağı tarih

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir, 28 Kasımda yapılan ve 2 milyon 419 bin 778 adayın katıldığı KPSS Ortaöğretim-Ön Lisans Sınavı'nın sonuçlarının açıklanacağı tarihi açıklandı.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ali Demir, 28 Kasımda yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim-Ön Lisans Sınavı sonuçlarının gelecek hafta açıklanmasının planlandığını bildirdi.

Demir, AA muhabirinin sorusu üzerine sınavla ilgili değerlendirme çalışmalarının sürdüğünü kaydetti. Sınava 2 milyon 419 bin 778 adayın katıldığına işaret eden Demir, sonuçların ''2010 yılı bitmeden adaylara duyurulacağını'' söyledi.

ÖSYM, Temmuz 2010'da yapılan KPSS'de soruların sızdırıldığı iddiası nedeniyle 26 Eylül 2010 tarihinde yapılması planlanan 2010 KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans Sınavı'nı 28 Kasımda düzenlemişti. Sınava, ortaöğretim mezunu 1 milyon 809 bin 154, ön lisans mezunu 610 bin 624 aday olmak üzere toplam 2 milyon 419 bin 778 aday katılmıştı.

AA

Kaynak : KPSS sonuçlarının açıklanacağı tarih haberi Eğitim haberleri Haber7 haber7.com - Güncel Haberler, Son dakika haberleri - Bu noktada haber var

Cuma gününe kadar ya söylenir. Yada Pazartesinden sonra hafta için açıklanır diye tahmin ediyorum.

Üst Alt