Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 221 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 ay akümüle ettiler. Şimdi 1 ay manipüle ederler. 27K - 35K bandında takılırız. Ağustos ile birlikte yükseliş tahminim 45K~yi görürüz içerde kalanlar için son kurtuluş yolu olabilir. Buradan yükselişe devam mı yoksa dibe geri dönüş mü market makerlar karar verir. Tâbi bu benim olumlu senaryom. Olumlu senaryomda bile Kasım Aralık Ocak ayında günde 30 pozisyon açıp hayvan gibi para kaldıranlar şimdilerde çatır çatır para yediği için yaz sezonunda yükseliş beklemiyorum.

Bosver kuzen boyle serefsiz bir piyasaya yatırım yapılmaz. Dün niye düştü bugün bugün niye yükseliyor. Cevabi var mi yok. Istedikleri zaman düşürüyorlar istedikleri zaman yükseltiyorlar. Takıp bile etmemek lazim aslında.
takılıyorum ya. elim gitmemişti zaten gitmez de kolay kolay.
az buçuk pederin birikimi var onu da bu kahpe piyasaya yem edecek kadar delirmedim henüz.

altın aldırmıştı 400 civarindan onu sattık geçen para da öyle duruyor kendi halinde peder de karışma artık işine bak sen dedi.

D98ECFBB-0094-4AE8-8839-717EF2EAAF33.jpeg

Dün saat 17,30 sularında tüm açıkları kapatıp mal almıştım..Dünden beri yüzde 30 verdi...

Yarın ne olur yaşamadan bilemeyiz..

Twitterdaki roketçi soytarılar yüksek hedefler vermeye devam etsin..

Twitterdaki fenomenlerle noter huzurunda 100 tane işleme girelim, hiçbiri benim oranlarımı yakalayamaz.

Üst Alt