Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 222 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ekli dosyayı görüntüle 127532

Dün saat 17,30 sularında tüm açıkları kapatıp mal almıştım..Dünden beri yüzde 30 verdi...

Yarın ne olur yaşamadan bilemeyiz..

Twitterdaki roketçi soytarılar yüksek hedefler vermeye devam etsin..

Twitterdaki fenomenlerle noter huzurunda 100 tane işleme girelim, hiçbiri benim oranlarımı yakalayamaz.
Nerde satacaksın? Long açık 35.7 de tp bekliyorum

@Onur Atar ben hızlı alır hızlı satarım..Yarın ne olacağını bilmediğim bir oyunda , nerde satılması gerekiyorsa orda..

_

Hatta bahsi biraz daha artırıyorum..

Burada bu başlıkta yazan ya da gönderileri okuyan 10 tane renktaştan, 8 ini bile geçemezler oran olarak

Neden geçemezler ?

Çünkü onlar takipçilerine satarak para kazanan insanlar..

Adamın 200.000 Takipçisi var hepsi 1000 tl lik alsa zaten hareket getirir..
Ama bireysel benim yakaladığım oranları asla tutturamazlar, her seferinde paspas olurlar..

Siz de kendinize güvenin ve dnasını bildiğiniz belli coinleriniz olsun.Al sat yapacaksınız hep onları alıp satın.Gerektiği zaman kar almasını bilin

@Onur Atar ben hızlı alır hızlı satarım..Yarın ne olacağını bilmediğim bir oyunda , nerde satılması gerekiyorsa orda..

_

Hatta bahsi biraz daha artırıyorum..

Burada bu başlıkta yazan ya da gönderileri okuyan 10 tane renktaştan, 8 ini bile geçemezler oran olarak

Neden geçemezler ?

Çünkü onlar takipçilerine satarak para kazanan insanlar..

Adamın 200.000 Takipçisi var hepsi 1000 tl lik alsa zaten hareket getirir..
Ama bireysel benim yakaladığım oranları asla tutturamazlar, her seferinde paspas olurlar..

Siz de kendinize güvenin ve dnasını bildiğiniz belli coinleriniz olsun.Al sat yapacaksınız hep onları alıp satın.Gerektiği zaman kar almasını bilin
Onun icin hep takip etmek lazim haci. Is gucten bakamayinca sabah iki saatte yuzde 50 yukselen gece ben uyurken yuzde 69 dusmus oluyo.

Üst Alt