Kripto Para Birimleri ve Coinler - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla paylastim iste, illa tekrar para yatiracaksin dediler. 20 euro daha atesledim. Suan 70 euro yatirmis bulunuyorum ama hala cekemiyorum parayi, bende anlamadim. Bi musteri memnuniyeti/hizmetlerini arayayim bakalim ne diyecekler serrolar
Tekrar para yatırın diye uyaran bir yer pek tekin birşeye benzemiyor açıkçası.

Dikkat et düdüklemesinler.

sent via GSC

Anladığım kadarıyla minimum alış satış tutarı belirlemişler piyasa patlaklığından dolayı. Senin hesabındaki bedel de minimum tutarı karşılamadığı için bunu zorunlu tutuyorlar.

Bu borsalar zaten komisyondan çok bu tarz bezdirme yaklaşımlarından kazanıyorlar.

Sayısız insan hesaplarına giriyor bir yerde unutuyor sonra borsa patlıyor ansızın, tüm hesaplar uçuyor.

Ahmet sen bu kafada yaklaşırsan kaybedersin, o artışları sağlayan hacimleri kontrol edenlerin elinde ciddi miktarlar oluyor.

Herkes en altta girip en üstte satmıyor.

Hatta sana kısaca anlatayım algoritmayı.

Ripple yıllardır yatay/eksideydi. 0.2 falanken topladılar usul usul, sonra yukarı doğru alıma başladılar, burada bir sarmal oluşur sen biraz alırsın sonra bir grup atlar yükseliyor diye sonra spekülasyonlar yayılır, haberler gelir ki geldi bankalarla anlaşma olayı halbuki geçmişte de bazı bankalarla anlaştıklarına dair haberler vardı. 4 yıl önce Akbank ripple kullanacaktı.

Neyse en sonunda bir tepe vardır o tepeye gelir, dipten toplayanlar milletin eline vermeye başlar, iş son noktada tepeden almış sayısız kişi ve elde kalmış bir türev aracıyla son bulur. Sonra da yıllarca beklersinki aynı yerine gelsin.

Dert edilmeyecek parayla girecekseniz girin de 100 bin yatırsaydım 150 bin olacaktı bakış açısı ve hırsı insana kaybettirir, kazandırmaz.
Güzel özetlemişsin üstadım ekonomi konusundaki yüksek bilgine saygım sonsuz ve yorumlarını bizlerle paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim. Yani yüklü miktar girmeyeceksin diyorsun kısacası. 100 bin tl ile girsem 150 bin tl olacaktı diye düşünürken 100 bin tl 10 bin tl'ye de düşebilir diyorsun bir anda. Peki ne kadar ile girmek lazım. Bizim gibiler için dert edilmeyecek para da yok ki çalışıp çabalayarak alın terimizle biriktiriyoruz 3-5 kuruş da olsa kaybedersek üzülürüz illa ki. Birikimleri nasıl değerlendirmek gerekir. Sepet yapmak mantıklı mı 5'e bölüp paranı 5'te 1'i ile altın, gümüş, dolar, bitcoin, borsa, faiz mevduat falan yaymak işin doğrusu herhalde bir yerden kaybetsen bile diğer yerden kazanırsın ve zarar etmezsin. Borsada bile tek kağıda bağlamıyorlar farklı kollardan birer şirket seçiyorlar diye biliyorum. Bizdeki tek amaç kısa yoldan köşeyi dönmek, az zamanda büyük vurgun yapmak değil, yavaştan biriktirdiğin paranın enflasyon karşısında erimesini engellemek zaten.

Bu isler icin binance disina cok fazla guvenmeyin derim ki o bile bir ara patlatimisti diye hatirliyorum.

Kesinlikle 0,0.... lardan alim da 10 dolar olsun kafasin da gezmeyin.
BTC Türk var hatta televizyonda reklamlarda falan çıkıyor kolayca bitcoin al sat diye bilmiyorum ben hiç bulaşmadım bu kripto işlerine ama girmeyi düşünmüyor da değilim. Girecek olursam Binance aklımda dursun o zaman.

Üst Alt