# Kris Boyd - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

Cevap: # Kris Boyd

160 golle İskoçya tarihinin en çok gol atan oyuncusu oldu.Dünde 5 gol çaktı.Böyle adamı beğenmeyenler var

bak bana diyorsan son kez yazıyorum iyi oku,

adamı tanımıyorum hiç izlemedim çok gol atmış evet,ama bu kadar gol atan adam neden transfer gündemine gelmiyor büyük takımların, neden genelde yedek kalmış bu sene, sen sadece attığı gollerle değrlendirip bu adamı beğenmeyenler var dersen,kusura bakma futbol tartışılmaz senle o zaman sadece asist ve gollere bakarsan alex dünyanın en iyi futbolcusudur

bak bana diyorsan son kez yazıyorum iyi oku,

adamı tanımıyorum hiç izlemedim çok gol atmış evet,ama bu kadar gol atan adam neden transfer gündemine gelmiyor büyük takımların, neden genelde yedek kalmış bu sene, sen sadece attığı gollerle değrlendirip bu adamı beğenmeyenler var dersen,kusura bakma futbol tartışılmaz senle o zaman sadece asist ve gollere bakarsan alex dünyanın en iyi futbolcusudur

Hiç izlemediğin bir oyuncu üzerinden varsayımlarla yorum yapma bence

27 yaşında çok genç bi oyuncu değil ki varsayım yapayım, bonservisi de belli çok kaliteli olmadığı belli varsayım değil bu, izlemedm hiç ama kabak gibi meydanda herşey görünen köy kılavuz istemez

27 yaşına kadar çok gol atan bi oyuncu, neden büyük avrupa takımlarının transfer gündemine gelmez neden hala yedek kalır, neden bonservisi bu kadar düşüktür, sende bunları açıkla bi zahmet, boyd u alalım diyosan söyle senin görüşündür tabi ki saçmalamana gerek yok

27 yaşına kadar çok gol atan bi oyuncu, neden büyük avrupa takımlarının transfer gündemine gelmez neden hala yedek kalır, neden bonservisi bu kadar düşüktür, sende bunları açıkla bi zahmet

Ne alaka her golcü yada futbolcu bir yerlere transfer olmak zorunda mı ? takımında istediği parayı alıyorsa sorun yoktur;)

Edit:Sonradan editleyip ne diye saçmalamayı ekliyorsun ki?

Sen sadece varsayımlar üzerinden yola cıkıyorsun bide saçmalama diyorsun varmı böyle bir tezat adam oyuncuyu bile görmemiş :D:asd:

Belki Alex gibi o takımında tüm oyun planı bu oyuncu üzerinedir? Belki yıllarca bizim takımda Hakan Şükür'ü gol paslarıyla beslediği gibi o adamı besliyor? İstatistikle olmaz bu iş video filan lazım, maç içinde izlemek lazım.

Ne alaka her golcü yada futbolcu bir yerlere transfer olmak zorunda mı ? takımında istediği parayı alıyorsa sorun yoktur;)

Edit:Sonradan editleyip ne diye saçmalamayı ekliyorsun ki?

Sen sadece varsayımlar üzerinden yola cıkıyorsun bide saçmalama diyorsun varmı böyle bir tezat adam oyuncuyu bile görmemiş :D:asd:

offffffffffff yahu izlemedim adamı ama yazdığım şeyler adamın çok kaliteli bi oyuncu olmadığını gösteriyor,iyi golcüdür o ayrı bunlar benim görüşüm ben gayet sakinim rahat ol sen

sakinim gayet ben kendi görüşümü yazıyorum o sadece bana karşıt görüş yazıyor ben geniş bakıyorum olaya çok iyi diyolar endişelerimi yazdım işte bişi yok

Üst Alt