# Kris Boyd - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

Cevap: # Kris Boyd

Bu isler su kadar gol atti, soyle yapti, boyle yaptiyla olmaz agalar. Afonso Alves bir ton gol atti Hollanda'da, Ingiltere'ye gitti rezil oldu simdi nerde oldugunu bilen yok.

Ingiltere'de mac basina 0.05 gol atan Baros burda gol krali oldu. Rakamlara bakaraktan futbolcu secilmez demek istedugum.

Bu isler su kadar gol atti, soyle yapti, boyle yaptiyla olmaz agalar. Afonso Alves bir ton gol atti Hollanda'da, Ingiltere'ye gitti rezil oldu simdi nerde oldugunu bilen yok.

Ingiltere'de mac basina 0.05 gol atan Baros burda gol krali oldu. Rakamlara bakaraktan futbolcu secilmez demek istedugum.

Tamam reyis ben de onu diyorum zaten,EPL'nin strikerları apayrıdır.Baros'un orada başarısız olup burada gol kralı olmasının sebebi de o.İskoç liginin savunma anlayışı bizim kadar sakatlamaya yönelik olmasa da benziyor.Bence Boyd burada başarılı olur,o kadar da kötülememek lazım.

200912_30_boyd_1.jpg

7 Golün 5'ini O Attı! (Video Haber)

Glasgow Rangers'in Dundee United'i 7-1'le geçtiği karşılaşmada Kris Boyd 5 gol atarak tarihe geçti. İşte karşılaşmanın golleri:

Rangers'ın gollerinin 5 tanesi golcüsü Kris Boyd'dan gelirken, Kris Boyd ilk golü bulduğu 19. dakika 20. saniyeden itibaren toplamda 9 dakika 20 saniye içerisinde hattrick yaparak daha önce Henrik Larsson'a ait olan rekoru da kırdı. Rangers'ın diğer iki golüne Whittaker ve Bougherra imza atarken konuk ekibin tek golü Casalinuovo'dan geldi.

Video

Adam İskoçya'da efsane oldu.160 golle İskoç ligi'nin en çok gol atan oyuncusu.Dünde 5 gol attı.Beğenmiyorsanız size Mustafa Pektemek yeter beyler.Onunla idare edin artık

bu nasıl bir yorum. yazık! yabancı özentisi.

Sana yazık asıl.Biraz o gözlüğünü çıkarda bak dünyaya.Okulu yeni bitirmişiniz,futbolculardan haberiniz yok,ona buna çamur atarsınız.Kaç kere izledin Boyd'u.Sen,transfer nöbetinde hergün birini getiriyordın bizlere.Biz sana yalancı dedik mi?Şu günde bari moralimi bozmayın.Doğru düzgün yaz

Boyd dediğin adam, adam değil..Premier ligle İskoçya ligini birbirine benzetenlere de sadece gülüyorum. Bildiğin pehlivan adam. Dundee United'a isterse 50 tane gol atsın. Gelsin Dundee buraya 8-9 golden aşağı bırakmazlar. Hala fiyatı katlandı diyorlar. Ne oldu fiyatı 500 bin sterlindi 1 milyon mu oldu?

Boyd dediğin adam, adam değil..Premier ligle İskoçya ligini birbirine benzetenlere de sadece gülüyorum. Bildiğin pehlivan adam. Dundee United'a isterse 50 tane gol atsın. Gelsin Dundee buraya 8-9 golden aşağı bırakmazlar. Hala fiyatı katlandı diyorlar. Ne oldu fiyatı 500 bin sterlindi 1 milyon mu oldu?

Hakan abiye katılıyor dediklerine ek olarak Boyd´un sene başında menejerler tarafından Trabzanspora önerildiğini ve Tranzon´un istemediğini belirteyim

Ayrıca bu adam bu kadar gol atmasına rağmen niye büyük liglerden teklif gelmedi ? Bunuda oturup bir düşünün derim :)

Ve ben her hafta Futbolsmart kanalından İskoç ligini izliyorum izleyemeyenler için söylüyorum İnanın bana çok kalıtesiz bir lig

Bu arada Rangers muhteşem bir takım değil mi? İskoçya'da gelene gidene 5-6 atmışlar bu sezon. Küçük takımın büyük oyuncusu Boyd da 5 gol atmış geçen maçta. Ama o da ne? Şampiyonlar ligine dönüyoruz ve Rangers'a bakıyoruz..

Stuttgart 1 - 1 Rangers

Rangers 1 - 4 Sevilla

Rangers 1 - 4 Unirea

Unirea 1 - 1 Rangers

Rangers 0 - 2 Stuttgart

Sevilla 1 - 0 Rangers

OO bebeğim ne oldu sana? Canın çok mu acıdı..?:p

Bu arada Rangers muhteşem bir takım değil mi? İskoçya'da gelene gidene 5-6 atmışlar bu sezon. Küçük takımın büyük oyuncusu Boyd da 5 gol atmış geçen maçta. Ama o da ne? Şampiyonlar ligine dönüyoruz ve Rangers'a bakıyoruz..

Stuttgart 1 - 1 Rangers

Rangers 1 - 4 Sevilla

Rangers 1 - 4 Unirea

Unirea 1 - 1 Rangers

Rangers 0 - 2 Stuttgart

Sevilla 1 - 0 Rangers

OO bebeğim ne oldu sana? Canın çok mu acıdı..?:p

Rangers gibi bir takımı küçümseyemezsin Hakan. Bu sezon'un ilk yarısı, Avrupa'da form yakalayamadılar. Şu an olsa, gruptan çıkarlardı... (Bougherra, Weir, Boyd gibi oyuncuların aşırı form tutmasını hesaba katarsan...) Walter Smith, 4-5-1'den tekrar 4-4-2'ye döndü, hatalarından ders aldı... Her takımın böyle maceraları olur, bizde Chelsea'den 5 yemedik mi zamanında ? Ama sonra Süper Kupa'yı aldık... Rangers'da büyük bir kulüptür, iyi oyunculara sahiptir.

Boyd konusuna gelince, adamın golcülüğünü tartışmam, çünkü her hafta izliyorum. Evet, İskoç ligi çok iyi olmayabilir ama sonuçta futbol futbol ve 22 kişiyle oynanıyor. Galatasaray'da, Baros' un yedeği olabilecek düzeyde bir futbolcudur. Jardel'in koşan versiyonudur stil olarak... Şundan eminimki Boyd, Sercan vs. gibilerinden çok daha fazla iş yapacak potansiyele sahip. Ama gerçi konuşmanın anlamı yok, Rangers şu an Boyd'u satmaz, şampiyonluğa oldukça yakınlar...

Rangers gibi bir takımı küçümseyemezsin Hakan. Bu sezon'un ilk yarısı, Avrupa'da form yakalayamadılar. Şu an olsa, gruptan çıkarlardı... (Bougherra, Weir, Boyd gibi oyuncuların aşırı form tutmasını hesaba katarsan...) Walter Smith, 4-5-1'den tekrar 4-4-2'ye döndü, hatalarından ders aldı... Her takımın böyle maceraları olur, bizde Chelsea'den 5 yemedik mi zamanında ? Ama sonra Süper Kupa'yı aldık... Rangers'da büyük bir kulüptür, iyi oyunculara sahiptir.

Boyd konusuna gelince, adamın golcülüğünü tartışmam, çünkü her hafta izliyorum. Evet, İskoç ligi çok iyi olmayabilir ama sonuçta futbol futbol ve 22 kişiyle oynanıyor. Galatasaray'da, Baros' un yedeği olabilecek düzeyde bir futbolcudur. Jardel'in koşan versiyonudur stil olarak... Şundan eminimki Boyd, Sercan vs. gibilerinden çok daha fazla iş yapacak potansiyele sahip. Ama gerçi konuşmanın anlamı yok, Rangers şu an Boyd'u satmaz, şampiyonluğa oldukça yakınlar...

Eğer böyle diyorsan anlaşırız..:) Ben Boyd'a Baros'un ancak yedeği olabilecek kalitede olduğu için karşı çıkıyorum..Önümüzdeki sene için stadın da bitmesiyle beraber şampiyonlar liginde büyük hedeflerimiz var..Yabancı hakkının Baros'a ancak yedek olabilecek, genç olmayan yani ilerisi için ilk 11 oynar diyemeyeceğimiz bir forvete harcanmasına karşıyım. Hatta şimdi transfer yapmayıp sezon sonunu bekleyelim eğer istediğimiz tarz bir adamı bulamazsak..Bu arada Chelsea'den 5 yemekle Unirea'dan 4 yemek arasında baya bir fark var:) Ayrıca Rangers sezonun başında da ligde dolu dizgin gidiyordu ki zaten diğer takımların seviyesi o kadar düşük ki o seviyeye inmesi zor bence Rangers'ın..

Üst Alt