# Kris Boyd - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

Cevap: # Kris Boyd

Vay be Kris Boyd dünyanın sayılı forvetlerinden biriyimiş de haberimiz yokmuş :B

O yüzden hiçbir İngiliz takımı bu zamana kadar bu efsane topçuyla ilgilenmemiş ama biz 500 bine bağlayacağız. Rangers taraftarları bile adamın şişkoluğuyla dalga geçerken , biz adamı kurtarıcı yaptık.

Vay be Kris Boyd dünyanın sayılı forvetlerinden biriyimiş de haberimiz yokmuş :B

O yüzden hiçbir İngiliz takımı bu zamana kadar bu efsane topçuyla ilgilenmemiş ama biz 500 bine bağlayacağız. Rangers taraftarları bile adamın şişkoluğuyla dalga geçerken , biz adamı kurtarıcı yaptık.

Boyd Arda'dan zayıf. Efsane topçu falan diğil, sadece gol makinesi. İngilizlerin ilgilenmemesi dedikodusunu nereden duydun bu arada ? West Ham geçtiğimiz yaz £5 milyon önerdi, yine Portsmouth, Leverkusen, Genoa, Deportivo, Lyon, Borussia Dortmund bu oyuncuyu bağlamak için girişimlerde bulundular özellikle bir kaç tanesi çok uğraştı. Ancak Boyd "Hayatım boyunca Rangers'ta kalmak istiyorum, hiçbir yere gitmeyeceğim" gibi bir açıklama yapmıştı. Sözleşmesi bu sezon bitiyor ve alacağı ücret ocak'tan itibaren indirilicek. Bu sebepten almamız olasılık. Diğer alıntıya gelince; Rangers taraftarları kendi futbolcularıyla dalga geçmezler genelde, hele Krissy Krissy Boyd'la hiç geçmezler. Mendez, Bougherra ve Novo'yla (belki Papac ve Whittaker) beraber en sevilen oyuncudur. Bizdeki Baros gibidir onlar için... Ve evet, şu an bizim için kurtarıcı gibi olur, gelipte gollerini yazmaya başlayınca nedemek istediğimi görürsünüz... Adamı izlemeden yorum yapmayın...

İzlediğim için yorum yapıyorum merak etme.

Keşke gelse de görsek.

Yanlış anlama ama izlediğine pek inanasım gelmiyor, Boyd'u izleyen biri senin yaptığın yakıştırmaları yapmaz. Ayrıca zaten anlatı şeklinde bahsediyorsun adamdan... He benim gibi 3 sezondur her maç izlemene rağmen bu yorumları yapıyorsan, ozaman görüş farkı var demektir, onada saygımız sonsuz tabi...
winku.gif

Boyd'u daha once izlememis arkadaslar icin, oyun tarzi Necati'ye oldukca benzer. Gerektiginde her iki kanatta da oynar. 500 bin pound hic bir sey aslinda. Ama kafama takilmiyo da degil. Bizim kendini kurt sanan cakal medya insanlarin inanmayacagini bile bile neden 500 bin pound gibi cuzi bir rakam yazsin? Bu sefer gerceklik payi olabilir mi diye aklimdan gecmiyor degil.

Boyd'u daha once izlememis arkadaslar icin, oyun tarzi Necati'ye oldukca benzer. Gerektiginde her iki kanatta da oynar. 500 bin pound hic bir sey aslinda. Ama kafama takilmiyo da degil. Bizim kendini kurt sanan cakal medya insanlarin inanmayacagini bile bile neden 500 bin pound gibi cuzi bir rakam yazsin? Bu sefer gerceklik payi olabilir mi diye aklimdan gecmiyor degil.

Yazan British adamlar. :eek: Ama o fiyata mümkün diğil zaten... Eğer alıcaksak adam gibi almamız gerekicek...

Fiyatı garip olsada her izlediğimde GS ımda atacağı golleri hayal ederdim.Kimse kötü falan demesin bizim ligde çok iş yapar.

+Şişko olmasıda avantajdır belirteyim.

Edindiğim bilgilere göre Boyd, aldığı ücretin çok daha azına Rangers'la sözleşme yenilemek istediğini Walter Smith'e bildirmiş... Sanırım bu transfer hayal oldu biraz... Rijkaard yine de bastırmalı...

Aldık da böyle adamı beğenmiyorsunuz,Sezon başıda senderos'u beğenmediniz,Gökhan zan'a kaldık.Bu adama kötü diyenler futbol hakkında konuşmasın.Adam iskoçya da efsane forvet.

Neyini beğeneyim böyle adamın..Ne özelliği var...Bir kaç sene önce de buna benzer afonso alves çıkmıştı..Adam şimdi Katar'da ve 28 yaşında henüz. İstatistik hiç bir şeyi göstermez İskoçya gibi 2 takımdan ibaret bir ligde..Şişko olması avantaj yazmış birisi de. O zaman Ronaldo'yu getirelim Brezilya'dan..33 yaşında..Yarma gibi oldu adam.Bitiriciliği de var..Boyd kadar hantal ayrıca..Eksiği yok fazlası var..:p Umarım gelmez Boyd..

Neyini beğeneyim böyle adamın..Ne özelliği var...Bir kaç sene önce de buna benzer afonso alves çıkmıştı..Adam şimdi Katar'da ve 28 yaşında henüz. İstatistik hiç bir şeyi göstermez İskoçya gibi 2 takımdan ibaret bir ligde..Şişko olması avantaj yazmış birisi de. O zaman Ronaldo'yu getirelim Brezilya'dan..33 yaşında..Yarma gibi oldu adam.Bitiriciliği de var..Boyd kadar hantal ayrıca..Eksiği yok fazlası var..:p Umarım gelmez Boyd..

Neyini beğen bu adamın...

Ne özelliği var...

Buna benzer Afonso Alves...

Yau tamam, ben sana hiçbişey demem artık biliyomusun Hakan Keskin üstadım.. Ben sana hiçbirşey demem... :eek:

Başka Boyd'la karıştırmış olmayasın diyorum sadece...

Hakan Boyd'u kaç kere izledin?

Ya da izledin mi? Yoksa istatistiklere bakıp lig kalitesiyle mi kıyaslıyorsun?

Üst Alt