# Kris Boyd - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kris Boyd

Cevap: # Kris Boyd

Ben sana süper örnek verdim,neden saptırıyosun,işine mi gelmedi.Bu ülkede ayağı 3 kere kırılmış,tank gibi ağır nonda bile iş yapıyorsa,senin güreşçi diye tabir ettiği Necati istatistikleri alt üst ediyosa,bu adam onların 2 katını yapar merak etme.Ayrıca Boyd a orta sınıf dedin ya:D sana ne desem az dır.Senin takımın avrupada kaçıncı sınıf takım olarak görüyosun?Şu anda biz Rangers tan çokmu iyiyiz.

Kesinlikle çok daha iyiyiz...Seneye yeni stadla birlikte şampiyonlar liginde büyük hedefler koyan, uzun vadeli bir yapılanma düşünen bir Galatasaray var..Şu halimiz bile Rangers'ı herhangi bir eşleşmede çok rahat saf dışı bırakır..Sen nerede görüyorsun Galatasaray'ı?

Stuttgart 1 - 1 Rangers

Rangers 1 - 4 Sevilla

Rangers 1 - 4 Unirea

Unirea 1 - 1 Rangers

Rangers 0 - 2 Stuttgart

Bu mu bizden iyi Rangers?

Bizim Baros Boyd'dan cok daha iyi bir oyuncu . İskocya liginde rangersla atar ancak o kadar golü . SL ve uefa karnesi hicte parlak degil ... Sıradan bir golcü ...

Kimi çok iyi Türkiye ye fazla diyor kimi 5 para etmez şişko diyor:) Benim takip etmediğim biri o yüzden bir şey yazmıyorum. takip etmeyenler benim gibi yapıp bir şey yazmazsa daha iyi olur bence. Yazan herkeste bu adamı takip ediyorsa nasıl bu kadar uçlarda yorumlar oluyor orasınıda anlamadım :)

Kimi çok iyi Türkiye ye fazla diyor kimi 5 para etmez şişko diyor:) Benim takip etmediğim biri o yüzden bir şey yazmıyorum. takip etmeyenler benim gibi yapıp bir şey yazmazsa daha iyi olur bence. Yazan herkeste bu adamı takip ediyorsa nasıl bu kadar uçlarda yorumlar oluyor orasınıda anlamadım :)

Rangers taraftarı olduğum bir kulüptür, Boyd'u da 3 sezondur oynadığı her maç izledim... :eek:

Celtic taraftarı olduğum bir kulüptür:p Olay şu ki nasıl bizde Aydın Netanya maçından sonra Jesus Navas ilan edildi, artık patladı süper bu Aydın Arda'dan bile iyi dendiyse bu Boyd hadisesi de benim gözümde öyle. Netanya ayarındaki İskoç takımlarına bir dolu gol atmış hafif kilolu bizim eski Necati ayarında bir topçu Boyd. Kayseri alsa Makukula'nın yedeği olur o derece..:D Bu seneki Rangers'ın Şampiyonlar Ligi maçlarındaki sonuçlarını gördüysen de Rangers'ta ilk 11'e giremeyen bir golcü'nün bizde bence işi yok..Saygılar..:)

boyd , bizim için ortalamanın altı bir oyuncudur, kendisini trabzonspor izledi epey ,almak istediler hatta ön anlaşma imzalamak istediler ama olmadı herhalde..

boyd gelirse yüzde 90 yedek kulubesinden cıkmadan geri döner keza kendisi guizanın iskoc versiyonundan başka bir şey olamaz,

böyle dandirik transferler yerine daha sağlam aklı başında oyuncular alınmalı..

Celtic taraftarı olduğum bir kulüptür:p Olay şu ki nasıl bizde Aydın Netanya maçından sonra Jesus Navas ilan edildi, artık patladı süper bu Aydın Arda'dan bile iyi dendiyse bu Boyd hadisesi de benim gözümde öyle. Netanya ayarındaki İskoç takımlarına bir dolu gol atmış hafif kilolu bizim eski Necati ayarında bir topçu Boyd. Kayseri alsa Makukula'nın yedeği olur o derece..:D Bu seneki Rangers'ın Şampiyonlar Ligi maçlarındaki sonuçlarını gördüysen de Rangers'ta ilk 11'e giremeyen bir golcü'nün bizde bence işi yok..Saygılar..:)

İskoç liginin kötü olduğunu biliyorum. Ama futbol heryerde futbol, sonuçta o bir forvet ve 1e 1 savunmalara karşı mücadele ediyor. Boyd'un bitiriciliğine ve golcülüğüne laf eden birisi boş konuşuyordur... Jardel tipinde diyebileceğim tek oyuncudur Boyd, ayrıca onun koşan versiyonudur... Ayrıca Rangers'ta yedek kalmasının sebeplerini bilmeden ADAM YEDEK yazmayın. Boyd Rangers'ta sadece son 2 aydır 4, 5 maça yedek çıktı, oda bilek sakatlığı yüzünden.. Onun yerine formda olan Miller, bazende çok yetenekli bir diğer oyuncu olan Naismith oynuyor... Ama yine son 30 dk hep girdi oyuna "kurtarıcı" olarak... Boyd herzaman Rangers'ın ana forvetidir...

Ya sen içip temi geliyosun foruma onu çözemedim.Yaptığın yorumları sen yazıyon sen anlıyon.Provakatörmüsün.Bir kerede olumlu mesaj yazdığını göreyim ya.Bu ne negatiflik.Zaten bu şom ağızınızla gelen adamında ayaklar tutuluyo.Zaten karşı yorumlarından belli Celtic taraftarı olduğun.

Ya sen içip temi geliyosun foruma onu çözemedim.Yaptığın yorumları sen yazıyon sen anlıyon.Provakatörmüsün.Bir kerede olumlu mesaj yazdığını göreyim ya.Bu ne negatiflik.Zaten bu şom ağızınızla gelen adamında ayaklar tutuluyo.Zaten karşı yorumlarından belli Celtic taraftarı olduğun.

valla yazdıkları doğru fiziksel olarak necati gibidir (pehlivandan hallice)

iskoc ligi gibi 2 takımın meydanda olduğu bir lig için iyi bir oyuncudur,ama biz alırsak tamamen fiyasko olur ,yani özelliği olmayan kücük lig oyuncusu , zaten burada iddia edildiği gibi bir oyuncu olsa hemen dibinde ingiliz premier ligde yada en kötü birinci ligde oynardı , pek kimse ilgilenmedi onunla ,gözümüzde büyütmeyelim bu tip oyuncuları hemen..

Boyd fiasko olurmus beeeh, Kral olur burada.

Adama sen yeterki top at ve izle.

Arda'nin yanina ikinci bir göbekliyi almak iyi olur.

abi sabahtan beri tartıştığınız adam bizden daha kaliteli bir ligin bonservis olarak en değerli ikinci futbolcusu yapmayın etmeyin

Üst Alt